Skocz do zawartości

Polerka u lakiernika vs polerka w myjni


Rekomendowane odpowiedzi

W pelni popieram.Z moich kilkuletnich doswiadczen wynika, że system 3M jest najbadziej zaawansowany techniczniei daje najlepsze efekty.Nie twierdze przy tym,że Fareckla nie da sie dobrze przeprowadzic korekty lakieru ale tez potrzeba miec lata doswiadzcen w operwaniu maszynką polerską.Moim prywtanym zdaniem 3M lepiej sprawdz sie w przypadku ciemnych i czarnych lakierow.Daje lepsze mozliwosci usuniecia kól,smug oraz hologramu.Panowie nie ma co sie sprzeczac tylko lepiej wymieniac i dzielic doswiadczeniami.Ciesze sie, że dyskusja potoczyla sie na poziom profesjonalnych systemow polerskich używanych przez zawodowców.Gadki o polerce pastą tempo w garazu u wujka tylko szkodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kolego :nienie: to jest dopiero prawdziwa kopalnia wiedzy :D http://lakiernik.info.pl/index.php

 

ale ja raz na dwa tygodnie myje samochód a nie lakieruje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich!

 

Niestety nie znalazłem na forum działu "powitalnia" albo "przywitaj się"- jakoś się przede mną ukrywa :wink:

 

Natomiast odnosząc się do tematu to mam też do wtrącenia swoje 3 grosze...

 

Wybierając punkt do wykonania regeneracji / rewitalizacji lakieru ja nie zdecydowałbym się ani na lakiernika ani na myjnię. W Polsce powstają salony które zajmują się profesjonalnie tego typu tematami.

 

Taki zabieg może potrwać nawet do dwóch dni- w zależności od stanu i wielkości auta- cena również podlega tym samym kryteriom. Nie ograniczałbym się do jednego producenta środków (3M)- Na rynku są również inne równie dobre pasty ścierne.

 

Dla użytkowników z Trójmiasta podrzucam kontakt do miejsca gdzie podchodzą do tematu poważnie za rozsądne pieniądze:

 

Kosmetyka Lakieru

ul. Prostokątna 4

tel. 724 08 48 41

 

Zawsze można zadzwonić i udzielą wszystkich informacji co i jak.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.