Skocz do zawartości

centralny,elektr.szyby i lusterka na 1module?


zbysiek

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam problllema z elektryka,nie działa mi te charakterystyczne dla coupe oczuszanie szyby przy ich otwieraniu,ktoś polecił mi żebym wymienił cały centralny zamek bo to jest napewno przyczyna tego,tak wiec zakupiłem ta centralke..i tu jest problem bo jak by wszystko chodziło na jednym module..szyby lusterka i centralka i chyba alarm.moje pytanie brzmi:czy jak dołoże drugą centralke od zamka i z tamtej centralki dłącze ten stary zamek to czy reszta będzie mi normalnie działać??szyby i lusterka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przyczyny sie szuka najpierw w drobnych rzeczach a nie od razu w module!! nie wiem kto ci to polecał ale ja ci polece tak jak kolega wyzej - sprawdz krancowki, no chyba ze dwie szyby na raz nie chodza, opisz szerzej to pomysle, pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego masz wszystko na jednym module, szyby, centralny. jak chcesz wymieniac to tylko na taki jak Ty masz. ale ja bym najpierw poszukal przyczyny gdzie indziej.
Nie ma rzeczy niemożliwych, tylko ludzie którzy nie chcą tego zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko działa ślicznie pięknie..tylko te charakterystyczne opuszczanie szyby przy otwieraniu drzwi w coupe mi nie działa z jednej strony..a żeby sprawdzić ten czujnik od tego opuszczania to musze wyciągać cała klamke?czy dokupie gdzieś sam ten czujnik czy lepiej wymienić cały siłownik w tych drzwiach?auto całe zamkne z centralki ale juz go nie otworze z tej strony.jade jutro do elektryka.odpuściłem sobie ten centralny..do coupe są wogóle inne centralne..dzięki za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.