Skocz do zawartości

Instalacja DIS na Vmware


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Kolejny cwaniak mieszkający na obczyźnie i uważający tych, którzy żyją w Polsce za idiotów, których można kroić za byle g..no!

 

Po cholerę koleś oferuje pomoc, żądając za to pieniędzy, moim zdaniem admin powinien coś z tym zrobić, forum to nie serwis ogłoszeniowy, a skoro ktoś chce pomagać na forum za pieniądze to niech płaci za korzystanie z forum. Typowy cwaniak, który wiele razy szukał pomocy na forum, a teraz chce innym pomagać "prawie za darmo".

 

O ile wiesz to żeby być Adminy'em muszę płacić co roku składkę członkowska. Także nawet to nie jest nawet za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny cwaniak mieszkający na obczyźnie i uważający tych, którzy żyją w Polsce za idiotów, których można kroić za byle g..no!

 

Po cholerę koleś oferuje pomoc, żądając za to pieniędzy, moim zdaniem admin powinien coś z tym zrobić, forum to nie serwis ogłoszeniowy, a skoro ktoś chce pomagać na forum za pieniądze to niech płaci za korzystanie z forum. Typowy cwaniak, który wiele razy szukał pomocy na forum, a teraz chce innym pomagać "prawie za darmo".

...troche dziwne myślenie ludzi ... skoro forum to wszystko za darmo ... czy ktoś kto sprzedaje części i jest na forum ma sprzedać je bez zysku po cenie hurtowej bo to jest forum i trzeba sobie pomagać ?

niestety wiedza kosztuje , nawet jak ktoś nie poświęcił pieniędzy by ja zdobyć to napewno poświęcił swój czas , czasami setki godzin i nocy spędzonych przy kompie...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwsze moje starcie z disem.

Czy to normalne , że to tak strasznie powoli działa?

Może prędkość działania zależy od jakiegos ustawienia?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam zainstalowaną wersję DIS 44 i wszystko działało jak należy, do czasu...

Problem dotyczy kursora myszy. Po włączeniu maszyny wirtualnej kursor działa poprawnie. Po włączeniu diagnostyki, wybraniu modelu i odczytaniu danych auta mysz nagle głupieje i przycina się do tego stopnia, że nie można pracować.

Po wyjściu z okna przez Ctrl+Alt mysz działa poprawnie, wchodzę ponownie w okno DISa i znowu mysz przycina się strasznie.

Czy ktoś się spotkał z czymś takim? O co tu chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja troche z innej beczki.

Posiadam wersje od trandolfa na win7 inpav3, dis-a.

Od kilku dni mam problem z automatycznym wykryciem auta przez dis-a, manulanie dodam ze wszystko działa bez problemu.

Dodam ze takiej konfiguracji używam od około 6 miesiecy i cały czas było ok. Może ktoś ma jakiś pomysł w czym może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mam zainstalowaną wersję DIS 44 i wszystko działało jak należy, do czasu...

Problem dotyczy kursora myszy. Po włączeniu maszyny wirtualnej kursor działa poprawnie. Po włączeniu diagnostyki, wybraniu modelu i odczytaniu danych auta mysz nagle głupieje i przycina się do tego stopnia, że nie można pracować.

Po wyjściu z okna przez Ctrl+Alt mysz działa poprawnie, wchodzę ponownie w okno DISa i znowu mysz przycina się strasznie.

Czy ktoś się spotkał z czymś takim? O co tu chodzi?

Może słaby komputer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam disa od trandolfa na windows 7 i nie moge polaczyc sie z autem. te kontrolki ktore sa w prawym gornym rogu swiadczace o prawidlowym podlaczeniu glowicy u mnie nie pala sieobie a jedynie ta od komputerka. mialem problem z zapora systemowa. jak byla wlaczona to inpa chociaz dzialala a po jej wylaczeniu nawet z inpa nie moglem sie polaczyc. Teraz niby udalo mi sie to wyjasnic i wylaczyc zapore i inpa dziala ale z disem nadal nie moge sie polaczyc. ma ktos jakis pomysl co moglbym zrobic. czy to nadal problem z zapora moze byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zainstalowałem DIS wg filmików nerwusa i działa, aż sam nie wierzę :lol: świetna instrukcja, dzięki!

pierwszy raz APITEST nie wyszedł, bo była za długa nazwa komputera, zmiana na krótszą i chodzi jak trzeba.

u Was też automatycznie sprawdzenie wszystkich błędów tak długo trwa? jak wybiorę jeden moduł to chwila i sprawdzone, a jak wszystkie (czy to w INPI'e czy w DIS'ie) to w sumie nie doczekałem ani razu do końca, a czekałem po kilka czy nawet kilkanaście minut. pewnie komputer za słaby mam.

jeszcze jeden problem to łączenie się z ECU mojego auta, czyli m50b25 vanos, ale tutaj gdzieś wyczytałem, że są problemy z tymi autami. m50b20 vanos śmiga jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. a z drugim moim problemem (czyli brak komunikacji konkretnego auta z INPĄ a DIS sobie radzi) się spotkałeś?

Miałem taką sytuację, że INPA się nie łączył, disem poszło, a potem INPA zaczęła też komunikować się z autem. Jest na to jakieś wyjaśnienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ! Mam mały problem z Disem. Po zakonczeniu pracy chciałem wyłaczyc Disa przez ukryte menu i tu niespodzianka pokazało sie cos takiego :

 

http://img210.imageshack.us/img210/9021/unbenanntzr.jpg

 

probowałem wpisywac kilkakrotnie login ktory przychodził mi do głowy ale nic stoi w miejscu i tu jest własnie prozba do Was , co wpisac ?? z góry dzieki. pzdr.

 

Problem rozwiazany !! Wył. kompa przez wymuszenie i ponownie wł. jeszcze raz odpaliłem DIS i ... ??? poszło ! wszystko grało jak powinno :D pzdr.

Edytowane przez bobo23
Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem z kablem obd/usb od viakena.Zainstalowałem vmware, inpę i disa wszystko elegancko działa ale...gdy włączę vmware i podłączam kabel to w prawym dolnym rogu wyskakuje mi taki komunikat:

 

The connection for the USB device "Future device FT232R USB UART" was unsuccessful"

The device is currently in use.

 

Najpierw miałem vmware w wersji 7.1 a teraz zainstalowałem 8.

System operacyjny to windows 7 64bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam kolegów ! Mam mały problem z Disem. Po zakonczeniu pracy chciałem wyłaczyc Disa przez ukryte menu i tu niespodzianka pokazało sie cos takiego :

 

http://img210.imageshack.us/img210/9021/unbenanntzr.jpg

 

probowałem wpisywac kilkakrotnie login ktory przychodził mi do głowy ale nic stoi w miejscu i tu jest własnie prozba do Was , co wpisac ?? z góry dzieki. pzdr.

 

Problem rozwiazany !! Wył. kompa przez wymuszenie i ponownie wł. jeszcze raz odpaliłem DIS i ... ??? poszło ! wszystko grało jak powinno :D pzdr.

 

wpisujesz root a hasło 12345 o ile poprosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Nerwus wielkie dzięki !! Jak pisałem wyzej po ponownym odpaleniu jak narazie wszystko śmiga ale...jak pokaze sie jeszcze raz to juz bede wiedział (w skoroszycie juz wszystko zapisane :) )Jeszcze raz dzieki ! pzdr.
Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gotowy!! hehe... Coraz łatwiej chcielibyscie podchodzic do sprawy. Koledzy ktorzy to tworzyli zarywali noce i poobgryzali dziesiatki ołówków a Ty chciałeś mieć wszystko podane jak na talerzu???? :nienie: Posiedz , pokombinuj, postaraj sie a bedziesz miał ...pzdr.
Żyzce wszystkim takich przyjemności w życiu, jakie odczuwa sie siedząc za kierownicą BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.