Skocz do zawartości

Silnik 3,5 L


jerzy

Rekomendowane odpowiedzi

Kris zupełnie chybiony to jest zakupi 518i z gazem na srubkę

 

Tu popre zodiac bo usłysząłem kiedys podobny tekst od posiadacza Alpiny B10 4,6 V8 że skoro od razu kupisz 4,4 to co kupisz potem ????

 

Nawet jak kupisz 4,4 to zxa rok góra dwa będzie Ci za mało i co potem jak kolega pisze M5?????

 

To juz inna liga kosztów utrzymania

 

Ja od wczoraj jeżdżę 735iA z roku 99 fakt iż ja mam vanosa to trochę zmienai bo jechałem takim autem bez i różnice sa odczuwalne ale stwierdznei że kupno tego silnika jest bezsensu moze chyba tylko pisac ktoś kto nim nie jechał

 

Wiem że 4,4 jest szybsze ale bez obrazy gdzie to wykorzystujemy i jak czesto?????????????

 

Ruszając ze swiateł deilkitanie dodaje gazu i jade równo z resztą ciut mocniej i zostaja więc co za ból ?????

 

W 4,4 w jeździe miejskiej masdz tylko psychiczny komfort że masz te moc rzadko kiedy ją wykorzystasz nawet u mnie szybki start oznacza mruganie DSC które cię shamuje wiec w 4,4 tymabardziej cię shamuje i tyle frajdy a spalnie jest doczuwalne

 

Ja wczoraj jadac po kolicy 50/50 trasa miasto uzyskałęm koło 11 litrów radze tak spróbować 740 :)

Nie ma to jak 760I 445 koni Rulez:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na zakup 3.5 a nie 4.0 moga tez wplynac inne kwestie. Np jak trafilem 3.5 w dobrym stanie i ciekawym wyposazeniem, to mam odpuscic, i dalej szukac nie wiadomo jak dlugo zadbanej 4.0 ...?. W moim przypadku to juz po sprawie bo kupilem 3.5 245 km;-) i faktycznie w polskich warunkach drogowych ciezko jest wykorzystac to co ten silnik potrafi..
m62, V8, 245 km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powtórzę gdzie niby mamy tak szaleć tymi autami, a ja się ciesze z 535iA[tip.tron.],przesiadłem sie z 525i[jeszcze go mam,i powiem ,że jest czasem odmianą dla mnie jadąc manualem]] i jest good,chciałem większy , ale nie udało się więc mam to co mam,poza tym sprawdziłem przez kol.z klubu [pracuje w servisie] więc niemiecki przebieg się zgadza,wszystkie wpisy w ksiązce ,a u nas gość,a faktycznie jego żonka zrobiła przez 5 lat niecałe 70 tys[jeżdząc z często z ].realne,więc mam 246 tys, przebiegu a to też sie liczy,myślę ze z tym wyposażeniem co jest ,bez TV i navi,jakoś pojeżdżę bez narzekania, ,jest obniżana,ospojlerowana choć przedni nie jest z M-,skóra ,,klimatronik,BBS-y 18',przyciemniane szyby,lakier indywidual[śliwkowy metalik ] ,obecnie wszyscy się oglądają i o to chodzi panowie?! a wyścigi ,trochę wyrosłem z tego,czasem jak jadę wolno i wszyscy się gapią to nikt nie waży się słowa powiedziec bo nawet nie wiedzą jaki pod machą jest smok i tyle. dwie dwu rury z tyłu i klank V8 cóż więcej.pzdr.
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być poddany krytyce,jak wymienię przedni spojler,a to potrwa na razie juz zmieniłem tarcze przód + klocki,teraz będą wahacz i amory przód.po kolei bo trochę się wypultałem z kasy,za chwile będą opony,pewnie na razie jakieś używane18',potem poprawki lakiernicze jak doprowadzę ją do stanu oglądania wkleję ,na życzenie mogę wysłać maila.[ mcmt masz pw ]pzdr...
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.