Skocz do zawartości

Pochylenie kół tylnych


swistar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w mojej zetce tylne koła są pochylone i nie wiem czy tak ma być.Wydaje mi się,że tez zdziera mi opony od wewnątrz.A może to tylko od wirowania bączków tak mi sie pozdzierały laczki... :lol:

 

http://img4.imageshack.us/img4/2563/dsc03494foz.jpg

http://img4.imageshack.us/img4/6459/dsc03495s.jpg

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z3 ma bardzo duze pochylenie tylnych kol. Jesli chcesz sprawdzic czy w twoim aucie jest wszystko ok to niestety ale pozostaje tylko pomiar geometrii i wtedy bedziesz na 100% wiedzial co jest grane. Z tego co widac na zdjeciach to moge powiedziec ze moja ma podobne pochylenie i a z moja wszystko jest ok. Jesli chodzi o zdzieranie laczkow od wewnatrz to jest to normalne przy duzym negatywie. W moim przypadku bylo tak ze jak kupilem auto to tylne opony byly od wewnatrz zdarte do drutow a na zewnatrz bylo jeszcze sporo bieznika wiec ja na twoim miejscu za bardzo bym sie tym nie przejmowal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupilem zete to opony z tylu mialy ok 3mm bieznika czyli niewiele, negatyw byl i jest moze tylko ciutke mniejszy od tego niz na zdjeciach , ale opony byly takze bardzo rowno zuzyte, patrzac na to az dziw bylo ze sie nie wytarly od wewnatrz jak te np. z twoich fotek .

 

U mnie negatyw tylny miesci sie w tolerancji dla Z3 R6 jest norma chyba do -2.5' z tylu tego co pamietam (a ze sport suspension jeszcze chyba ciutke wiecej) wiec nie ma sie co przejmowac, kazda zeta szczegolnie R6 ma duzzzyy negatyw z tylu .

 

Lakiernik mowil mi ostatnio ze jechal za wlasnie jakas Z3 to mowil ze ladny samochod, ale ze tylne kola to cos miala niezle rozkraczone :lol: .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zebym Cie podejrzewal ale u mnie tez jak jeden komplet opon zurzylem do upalania to wlasnie bardzo ale to bardzo szybko skonczyly sie wlasnie od srodka mimo ze na zewnetrznych stronach bylo jeszcze troche miesa. moral? nie pal gumy :cool2:

jak jezdze normalnie to tego efektu nie zauwazylem i scieraja sie rownomiernie

ZAPRASZAM UZYTKOWNIKOW SERII Z !>KLiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.