Skocz do zawartości

Tylne lampy przeciwmgielne - świeci jedno


jackbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was!

Mam takie pytanie. Kupiłem ostatnio do swojej trójki lampy tylne z białym kloszem migaczy (oryg. BMW). Po podłączeniu okazało się, że nie świecą mi wszystkie światła (stop i przeciwmgielny prawy), bo moja prawa lampa (też oryg. BMW) ma 6 pinów na gniazdku - a ta z białym migaczem 7. Ten jeden dodatkowy jest na przeciwmgielne właśnie jak sprawdziłem. Po za tym ułożenie samych pinów jest zupełnie inne :/ Numer części też jest tylko 1 i nie mówi nic o ilości pinów w jej gniazdku.

 

Czy ma ktoś z Was tak, że przeciwmgielne z tyłu świeci mu tylko z lewej? Czy może to w moim aucie jest coś nie tak i powinny jednak świecić z obu stron a nie tylko z lewej (jak wymaga prawo)? Choć szczerze mówiąć, to nie widzę, żadnych śladów ingerencji w tylnym świetle (po co ktoś miałby wyrywać 7my pin) i kablach dochodzących do kostki.

 

Czy może wersje bez przednich halogenów miały fabrycznie z tyłu świecące przeciwmgielne po lewej?

 

Z góry dzieki za pomoc.

BMW - The Ultimate Driving Machine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat właśnie o tym jednym nieświecącym przeciwmgłowym i w większości E36 tak jest. Ja mam compact, migacze białe, miejsce na żarówkę przeciwmgłową jest w obu lampach a świeci tylko lewa.

Jakby się uparł to można podłączyć jakoś żeby obie świeciły ale nie bardzo jest po co skoro te światła (przynajmniej ja) używa się kilka razy do roku :)

 

Chcesz to badaj tu:

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=97506&highlight=przeciwmgielne

 

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101216&highlight=przeciwmgielne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.