Skocz do zawartości

DVB-T Settop-Box w E65 (i nie tylko) - wejście AUX-in


Zodiac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po prawie roku użytkowania, po przestudiowaniu historii serwisowej auta, dowedziałem się że poprzedni właściciel doposażył je w wiele elektronicznych dodatków. Jednym z nich jest urządzenie nazwane przez BMW "Retrofit kit Settop-Box". Służy ono do oglądania naziemnej TV cyfrowej. Jak wiemy u nas dopiero to startuje, wiec nie interesuje mnie ten temat za bardzo (widze i tak NO SIGNAL przy próbie oglądania czegokolwiek i nie ma listy programów również).

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=GL61&mospid=47775&btnr=65_1397&hg=65&fg=95

 

Interesuje mnie jedna rzecz - w menu tego urządzenia istnieje opcja 'Activate AUX Input'. Niestety w tematach związanych z elektroniką stricte audiofilską jestem zielony - co to za typ wejścia AUX i czy mogę do tego podłączyc zewnętrzne źródło audio - mam tu na myśli szczególnie zewnętrzny odtwarzacz MP3? Jak takie wejsćie wygląda? Będę jutro oglądał ten box, jest zamontowany w górnej częsci bagażnika więc wszelkie wejścia będą widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

co to za typ wejścia AUX i czy mogę do tego podłączyc zewnętrzne źródło audio - mam tu na myśli szczególnie zewnętrzny odtwarzacz MP3? Jak takie wejsćie wygląda? Będę jutro oglądał ten box, jest zamontowany w górnej częsci bagażnika więc wszelkie wejścia będą widoczne.

 

 

dokladnie; do aux mozesz podlaczyc zewnetrzne zrodlo dzwieku; najczesniej ma to wejscie mini-jack (takie jak w walkmanach do podlaczenia sluchawek ;) ) -czyli mp3, Ipod, mozesz do tego podlaczac itd.

 

 

pzd Konrad

pozdrawiam Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za informacje :)

 

Możesz jeszcze podpowiedzieć, czy można podpiąć dowolny mini-jack (dla sprawdzenia czy będzie działać) czy też wyjście w urządzeniu (mp3 player, ipod, etc) musi spełniać jakies standardy (jak w wejsciach cyfrowych)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, dzięki za informacje :)

 

Możesz jeszcze podpowiedzieć, czy można podpiąć dowolny mini-jack (dla sprawdzenia czy będzie działać) czy też wyjście w urządzeniu (mp3 player, ipod, etc) musi spełniać jakies standardy (jak w wejsciach cyfrowych)?

 

 

nie ma sprawy.

dowolny :) wszystkie mp3 itp beda dzialac (mowimy oczywiscie o sprzetach z wyjsciem analogowym)

 

pozdrawiam

Konrad

pozdrawiam Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.