Skocz do zawartości

Tarcze zegarów INDIGLO - jak ściągać stare i zakładać nowe?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zakupiłem jakiś czas temu tarcze Indiglo. Chciałbym wiedzieć czy może ktoś z was już je zakładał??? Jeżeli tak to może dowiedziałbym się od was jak ściągnąć stare tarcze i jak później założyć nowe??? Pozdrawiam wszystkich
BeEmWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zaznacz wyraznie ze chodzi o tarcze zegarów a nie tarcze hamulcowe bo zaraz sie grono odezwie ze musisz najpierw zaciski zdjac :mrgreen: mi osobiscie nie podobaja sie te tarcze choc sa efektowne. BMW ma swiecic na bursztynowo i tyle :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ale pomocni jestescie, takie wypowiedzi trzeba było sobie darować,

 

tarcze indilgo po prostu przyklejasz w miescu oryginalnych, musisz wyjac zegary, zdjac z nich obudowe czolową, i byz moze pozdejmowac wskazowki, tzn, niektore tarcze sa tak wyciete ze nie trzeba ich wyjmowac, sam musisz ocenic,

sama wymiana nie jest trudna

inwerter radzę umieścic gdzieś gleboko schowany, raz ze piszczy jak tarcze swieca, dwa ze sie mocno nagrzewa, podlaczasz go wpinajac sie w kable idace od wlacznika swiatel - to chyba oczywiste, wyjmujesz stare zarowki i izolujesz gnioazda, tyle,

radzę idealnie spasować (przykleić) tarcze, zebys nie mial przeklaman predkosciomierza, z cierpliwoscią lepiek do tego podejsc

 

gdybys byl z trojmiasta bym pomogl, pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary indiglo moim zdaniem pełen kozak.Obejzyjcie filmik ktory kolega z Trojmiasta ( ja z Gdansk jestem hihih) saku82pl ma w opisie

Wrzucilbym sobie takie do siebie ale nieumiem

Kiedys prubowalem zrobic biale zegary w moim Scirocco jakies 10 lat temu i wyszlo niezle ale predkosciomierz przeklamywal potem o jakies 20 km na godzine :P

Robi ktos takie przerobki profesjonalnie??

.....When you are leaving skid marks between corners, this means that you have enough POWER....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego saku82pl obejrzalem filmik i efekt jest ciekawy ale za duzo w tym wszystkim festynu jak dla mnie :P zegary sa malo czytelne a zle wrazenie dopelnia brak jakiegokolwiek podswietlenia samych wskazówek :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolego saku82pl obejrzalem filmik i efekt jest ciekawy ale za duzo w tym wszystkim festynu jak dla mnie :P zegary sa malo czytelne a zle wrazenie dopelnia brak jakiegokolwiek podswietlenia samych wskazówek :?

 

wskazowki mam juz czerwone bo rzeczywiscie w nocy malo co bylo widac, sa rozne sposoby zeby podswietlic wskazowki, albo farba fluororescencyjna albo farba UV razem z diodami UV do podswietlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu troche, zakladacie tuningowe zegary ktore sa glownie od tego zeby sie mocniej ("lepiej") swiecily a nie swieca wam sie wskazowki... To nie jakis atak tylko takie moje przemyslenie ze to sie kupy nie trzyma ;) a ze nie podobaja mi sie tegary to inna sprawa bo to juz sprawa gustu i nie wypada komentowac gustow innych :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu troche, zakladacie tuningowe zegary ktore sa glownie od tego zeby sie mocniej ("lepiej") swiecily a nie swieca wam sie wskazowki... To nie jakis atak tylko takie moje przemyslenie ze to sie kupy nie trzyma ;) a ze nie podobaja mi sie tegary to inna sprawa bo to juz sprawa gustu i nie wypada komentowac gustow innych :)

Dokładnie ,ale w BMW takie tarcze nie pasują , najlepsze są oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Dziwnie facet zadal pytanie jak zdjac stare i zalozyc nowe a tu ludzie pisza komu sie co podoba a komu nie wiec odswierzam temat : jak to zrobic mile widziane fotki bez zbednych komentarzy poprosze bo szczerze przypuszczam jak i autora tematu tak i mnie interesuje nasz punkt widzenia :) PS znajomy zrobil sobie wlasnorecznie takie zegary mial szablon wydrukowal na sztywnym papierze jak do zdjec i zamontowal lesz nie pamieta strony z jakiej sciagnol to moze znacie takowe ?? tylko potrzebuje do modelu E46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.