Skocz do zawartości

Ile pali twoja bemka


mpower01

Rekomendowane odpowiedzi

moje 2.5l w benzynce srednio WYPIJA w cyklu mieszanym ok 14litrow :cry2: , nawet jak staram sie jechac megaekonomicznie to trafi sie jakis umcyk w "tuningowanym" krążowniku szos i chcial nie chcial daje troche w pedal bo nie lubie jak mnie ktos wyprzedza takim czyms i cala ekonomika jazdy przepada :mad2: !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 735 w manualu . Mam ją troche ponad tydzień . Na trasie (W-wa - Gdynia) wzięła 10L - prędkość 60-120 ciagłe wyprzedzanie . Teraz po miescie bez korków mieści się w 12-12,5L .
marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
E32 735 w manualu . Mam ją troche ponad tydzień . Na trasie (W-wa - Gdynia) wzięła 10L - prędkość 60-120 ciagłe wyprzedzanie . Teraz po miescie bez korków mieści się w 12-12,5L .

 

Koledzy w innych tematach twierdza że 12 l pali im 1.6 :lol: :lol: :lol:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44382&postdays=0&postorder=asc&start=15

http://www.toya.net.pl/~yeahman/00/bmw4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm,,,, zeszłem poniżej 10 l na 100km ;;;;;ochywiście trasa....heheh jak dotąd jazda mieszana jak pisałem wczesniej 10-12l max

Lecz za spokojnie to nie jeżdze....

Wiec 8,2litra na trasie katowice-wrocław średnia predkośc to 140km/ a czasem hmm wole sie nie chwalić.... :twisted2:

PB 98.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 735 w manualu . Mam ją troche ponad tydzień . Na trasie (W-wa - Gdynia) wzięła 10L - prędkość 60-120 ciagłe wyprzedzanie . Teraz po miescie bez korków mieści się w 12-12,5L .

 

Koledzy w innych tematach twierdza że 12 l pali im 1.6 :lol: :lol: :lol:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44382&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

no co ja moge za to że ona więcej nie chce :P ... przyczym podkreślam że nie uczęszczam w korkach .

marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie zależy od tylu różnych czynników, że zaklinanie się typu: moja np. 2.0 pali 10-12 to już wszystkie muszą tyle palić! to troche dziwna sprawa.

 

Tak na marginesie, podsumowując topic

"Przyspieszenie, to ciekawy sposób na pokonanie odległości pomiędzy zakrętami"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa 12l lpg miasto 18l lpg przy dobrym bucie, przy normalnej jeździe po mieście 16l lpg (ten ostatni pomiar był zrobiony z czystej ciekawości :twisted2: i oszczędnością tą nie zostałem usatysfakcjonowany :8) )
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje e36 325 sedan spala przy spokojnej jedzie miejskiej 11 litrow na 100 po warszawie (nie przekraczam 120)

w trasie przy 90~120 z wyprzedzeniami do 170~180km/h :)

wyszlo 7 (srednia z 800km)

natomiast teraz rekordy

po warszawie nie mialem kasy na paliwo wiec jezdzilem do 70km/h spalil 10 litrow

w trasie jechalem 70 bo tez nie mialem kasy wyszlo 6,5 :

 

natomiast jak padla mi sonda lambda to jaral 25 litrow po warszawie przy spokojnej jezdzie i 15 na trasie przy 120 :)

 

jestem w trakcie montazu gazu sekwencyjnego jak zaloze dam raport jak spalanie gazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 735 w manualu . Mam ją troche ponad tydzień . Na trasie (W-wa - Gdynia) wzięła 10L - prędkość 60-120 ciagłe wyprzedzanie . Teraz po miescie bez korków mieści się w 12-12,5L .

 

Koledzy w innych tematach twierdza że 12 l pali im 1.6 :lol: :lol: :lol:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44382&postdays=0&postorder=asc&start=15

 

no co ja moge za to że ona więcej nie chce :P ... przyczym podkreślam że nie uczęszczam w korkach .

To na Jawie czy we Snie :D

"________ 730iA

/________\

(0o=[][]=o0)

[_]/'''''''''''\[_]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spalania bmw sa bardzo dziwne jezdzilem 100% sprawna e34 518 przez kilka dni i pomimo spokojnej jazdy jarala 12 litrow benzynyki

natomiast mialem przez 1 dzien okazje pojezdzic e32 735iA (6 garow) z gazem sekfencyjnym wychodzilo 22 litry gazu pomimo spokojnej jazdy (wlasciel twierdzi ze to taki paliwozerny potwor bo benzyny tez jara w okolicach 20) Natomiast najwiekszym moim zdziwieniem bylo jak w zeszlym rok w wakcje jezdzilem e39 528 w automacie bylem pewny ze zjara 17 a wyszlo zaladwie 14 podane spalania sa oczywscie w cyklu miejskim i sprawdzone przez mimnum 3 tankowania natomiast co ciekawe sasiad ma e36 316 i twierdzi ze pali mu 11 ? czyli mozna wywnioskowac ze silniki m50/m52 sa ekonomy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje E36 2.5 M50 w automacie

w mieście pali do 11-12

a trasa 7-8 przy prędkości 120-150

średnie spalanie to 10L/100

przy średnio ciężkiej nodze

 

moja była E30 2.0 w automacie M20

miasto to lekko 15 paliło

a w trasie do 10-11 schodziło

przy ciężkiej nodze

 

Wszystko w benzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 528i, skrzynia manualna, silnik naprawde w doskonalej kondycji.

Spalanie w miescie miedzy 14, a 15 l/100km (jazda normalna)

Autko oczywiscie niezagazowane i tak pozostanie.

Jak bede mial wiecej pomiarow to sie podziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Moja 320d E90 miło mnie zaskoczyła.

Autostrada na tempomacie 150km/h = 6,2

Autostrada na tempomacie 120km/h= 5,3 :o

Zasieg na baku ponad 1000km

Test spalania był długim dystanse 1500km w jedną stronę

I spokojnie jedzie 210km/h wg GPS-u, ale wtedy spala ok.10-12 litrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy spokojnej jeździe (523i benzin) średnio 13 po mieście (60-110kmh) przy trasie ze średnią ostatnio np. z piły do p-nia (160-180kmh) wyszło 10.5 (aż dziwne)

i tak kompowi nie wierze.... skończy się to się leje :)

 

pozdrawiam!

Małżeństwo to głupota, lepiej kupic se kota ;)

http://images.spritmonitor.de/247664_5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.