Skocz do zawartości

Padła żarówka od świateł postojowych e90 e91 RINGI


Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

mam E90 LCI po lifcie ze zwykłymi lampami firmy ZKW,

Navi zameldowała że mam awarię lewego światła pozycyjnego i faktycznie ringi z lewej lampy nie siwecą.

chce kupić cały "zespół" do ringów bez bawienia sie w wyciąganie samego wkładu żarówki (powtarzam że nie xenonów, choć nie wiem, czy to ma jakies znaczenie?), ale nie wiem czy jest jakaś różnica miedzy "zespołem ringowych świtaeł" do lampy prawej a lewej?

 

zauważyłem że na szczęscie w lewej lampie mam o wiele wiecej miejsca niż w prawej i chyba sam wymienię bez wizyty w serwisie.

/wydaje mi się że to ta "kopułka" na dole pod klapką od świateł drogowych, którą trzeba odkręcić TORXem, tak???/

 

Podajcie mi jakiegos linka do tej żarówki od ŚWIATEŁ POZYCYJNYCH lub zapodajcie jakis symbol zebym mogl zamowić gdzies w sklepie w poznaniu.

 

HELP :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tutaj można zakupić "żółte" LED markery: link. Tyle tylko, że mi się bardziej one wydają pomarańczowe. Orientuje się ktoś, czy światła pozycyjne mogą być legalnie w tym kolorze?

 

Obrazek sprzedawcy:

http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1vl8MKFXXXXb1XFXXq6xXFXXXk/202802081/HTB1vl8MKFXXXXb1XFXXq6xXFXXXk.jpg?size=74543&height=600&width=800&hash=15d860edcf2a8d08e7adc9f78eb2e64b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czesc,

 

Niestety padly mi oba ringi... Dzwonilem wlasnie do Stando. Razem z wymiana 700zl bez paru groszy (!!!). Chyba bez tych swiatel bede jezdzil.

 

To juz drugi watek w ktorym czytam o jakichs kombinacjach z alternatywnymi zarowkami.

Czy orientujecie sie kto we Wroclawiu dopomoze/dokona wymiany?

Wdzieki.

Pzdr.

dren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.