Skocz do zawartości

[E87] Wsteczny i elektryczne lusterka


piteerus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też jak wrzucicie wsteczny to lusterko zewnętrzne pasażera samo sie przestawia do dołu, tak aby lepiej wiedzieć linię auta, czy oba lusterka się przestawiaja tzn. i kierowcy i pasażera? Jak to powinno być, bo teraz zauważyłem że tylko lusterka pasażera się przestawia.

E30, E36, E60, E87, F48

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko (tylko prawe) pochyla się jeżeli przełącznik lusterek jest ustawiony na lusterko lewe. Jeżeli chcesz wyłączyć pochylanie prawego lusterka podczas cofania, przestaw przełącznik na lusterko prawe.

 

Witam przy okazji wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jeśli jest zamontowany hak to lusterko się nie pochyla (tzw. obserwacja krawężnika podczas cofania). Natomiast zaślepka nie ma tu żadnego znaczenia. U mnie jest zaślepka a lusterko się pochyla. Poza tym i nie ma możliwości by komputer wykrył obecność zaślepki w gnieździe haka. Poza tym funkcja czasem się przydaje ale nie tak często jak czujniki parkowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda Twoja zaślapka - ale moja po włożeniu w gniazdo haka powoduje efekt opisany poprzednio - lusterko nie pochyla się. Może są montowane haki różnych firm?. Jeżeli tak to należy się sprostowanie z mojej strony: w niektóych przypadkach włożenie zaślepki wyłącza funkcje obserwacji krawężnika przy cofaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Masz taki suwak po stronie drzwi kierowcy ? tam gdzie się steruje elektrycznie szybami, lusterkami. Można go tylko w lewo prawo skierować.

Nie pamiętam w której pozycji, ale jak jest w tej jednej (chyba w lewo) to wtedy lusterko prawe przy wrzucaniu wstecznego kieruje się w ku dołowi.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki suwak po stronie drzwi kierowcy ? tam gdzie się steruje elektrycznie szybami, lusterkami. Można go tylko w lewo prawo skierować.

Nie pamiętam w której pozycji, ale jak jest w tej jednej (chyba w lewo) to wtedy lusterko prawe przy wrzucaniu wstecznego kieruje się w ku dołowi.

no mam, ale nie działa ta funkcja, jakieś inne pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki suwak po stronie drzwi kierowcy ? tam gdzie się steruje elektrycznie szybami, lusterkami. Można go tylko w lewo prawo skierować.

Nie pamiętam w której pozycji, ale jak jest w tej jednej (chyba w lewo) to wtedy lusterko prawe przy wrzucaniu wstecznego kieruje się w ku dołowi.

no mam, ale nie działa ta funkcja, jakieś inne pomysły?

 

jeśli to 118d 2005 z twojego profilu to nie będzie to działało, tam jest modul przypodłogowy FRM w którym nie mozna tego zakodowac z tego co wiem, dopiero w nowszym

sadzomiotacz pędzony gnojówką


Sprzedam swoje BMW E91 320d 163 KM 2006 390 kkm, Navi Prof., panorama, bezwypadkowe, zadbane, pewne. Info - priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taki suwak po stronie drzwi kierowcy ? tam gdzie się steruje elektrycznie szybami, lusterkami. Można go tylko w lewo prawo skierować.

Nie pamiętam w której pozycji, ale jak jest w tej jednej (chyba w lewo) to wtedy lusterko prawe przy wrzucaniu wstecznego kieruje się w ku dołowi.

no mam, ale nie działa ta funkcja, jakieś inne pomysły?

 

jeśli to 118d 2005 z twojego profilu to nie będzie to działało, tam jest modul przypodłogowy FRM w którym nie mozna tego zakodowac z tego co wiem, dopiero w nowszym

ech, to lipa, fajny bajer w sumie. A w nowszym czyli po FL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 2005 rok czyli przed FL i mi działa. Kiedyś (nie jestem pewny w 100%) czytałem na jakimś poscie, że muszą być fotele reg. elektryczne +chyba podgrzewanie i wtedy taki bajer jest.

Nie wiem ile w tym prawdy... Jak z tym u Ciebie?

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 2005 rok czyli przed FL i mi działa. Kiedyś (nie jestem pewny w 100%) czytałem na jakimś poscie, że muszą być fotele reg. elektryczne +chyba podgrzewanie i wtedy taki bajer jest.

Nie wiem ile w tym prawdy... Jak z tym u Ciebie?

u mnie są siedzenia grzane ale regulowane mechanicznie, tak więc nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam,miałem to w poprzednim aucie i bardzo sobie to chwalę,zwłaszcza teraz gdy tego nie mam. Nie wiem czy przypadkiem nie było to wespół z funkcją składania lusterek (elektrycznie).

MIKE


"Pokazał taki międzynarodowy gest pokoju i przyjaźni, środkowym palcem" M.Sokół o geście Nicka Heidfelda :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Myślałem, że to się ustawia w module komfortu... :mrgreen:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.