Skocz do zawartości

potrzebuje kod do bluetooth bmw e 60


jaflos

Rekomendowane odpowiedzi

hej moj problem polega na podlaczeniu telefonu komorkowego przez bluetooth do samochodu wszystko jest ok samochod i telefon rozpoznaja sie nawzajem do momentu gdzie musze wpisac kod czy ktos ma pojecie o jaki kod chodzi czy musze dzwonic do BMW. od razu dziekuje za wszelkie podpowiedzi pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli na lcd bmw masz antenkę w srodkowej części dolnego paska to telefon sparowany. Gdy przetwarza książkę tel. dodatkowo obok jest ikonka komórki.

Wybierz numer na iphone, pojwi się info czy chcesz rozmawiac z iphone czy bmwxxx (tu ostatnich 7 znaków vin twojego samochodu). nacisniesz bmw na ekranie iphone i rozmawiasz przez zestaw głośnomówiący.

Możesz wybrać numer z idrive - b. proste, według ostatnich wybranych, zaakceptowanych, odrzuconych, książki tel itd.

Gdy nadchodzi połaczenie masz info na ekranie (gwiazdki-zastrzezona, numer lub nazwa) i podmenu - zaakceptować lub odrzucić. proste z idrive, lub z kierownicy- akceptacja. Ostatnie połączenie możesz wybrać prosto z kierownicy naciskając tel.

Obsługa jest naprawdę intuicyjna, jeśli coś nie gra, sparuj telefon jeszcze raz (sprawdz w ustawieniach blutooth, naciskając idrive)

Problem stanowi tylko przyjmowanie przez samochód części książki tel.(250 wpisów), ale i tak trwa to z iphone stosunkowo szybko. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nie wszystkie telefony które sparujesz wyświetlają listę kontaktów na wyświetlaczu navi. Kiedyś ktoś podał jakie modele działają. Jak znajdę to podeśle. Numer wybierasz i-drive.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOKO DZIEKI MUSZE JESZCZE RAZ SPAROWAC Z I PHONEM MOZE ZA KROTKO CZEKALEM I NIE ZDAZYL ZAISTALOWAC KSIAZKI TEL ITP JUTRO JESZCZE RAZ SPRAWDZE RZECZYWISCIE OBSLUGA JEST INTUICYJNA PROBLEMU Z TAKIMI WYNALAZKAMI NIE MAM ALE MOGLEM COS PRZEOCZYC TYM BARDZIEJ ZE NIE MAM KSIAZKI OBSLUGI JEDYNA JAKA CZYTALEM TO Z INTERNETU W JEZYKU ANGIELSKIM JESZCZE RAZ DZIEKI JUTRO SIE OKAZE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzadku wszystko dziala dzis wzialem sobie dodatkowo nowy telefon nokie 6300 czy tn telefon jest kompatybilny z bmw bo jeszcze nie sprawdzalem te 2 ktore wczesniej sprawdzalem czyli i phone i lg shine dzialaja wiec jest ok pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam , a ja mam taki problem ze sparowalem samsunga omnie i dzialalo ale czasem pokazywal kto dzwoni a czasem nie wiec myslalem ze cos zrobilem zle , wiec usunolem w idrive ten telefon i chciałem sparowac na nowo a teraz jak daje w telefonie zeby wyszukal nowe urzadzenie to wogole go nie widzi , pomozcie co zrobilem nie tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wporzadku wszystko dziala dzis wzialem sobie dodatkowo nowy telefon nokie 6300 czy tn telefon jest kompatybilny z bmw bo jeszcze nie sprawdzalem te 2 ktore wczesniej sprawdzalem czyli i phone i lg shine dzialaja wiec jest ok pozdrawiam

 

Z NOKIĄ 6300 nie ma żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ GUMIS

 

Samsunga Omnia co prawda nie mam, ale to windows mobile, czyli podobnie jak we wszystkich tel. z ta platforma operacyjna.

Czyli: ustawienia, polaczenia, bluetooth, nowe polaczenia, itd.

przy jednoczesnym aktywowanym menu szukania telefonu w aucie.

 

Powinno dzialac....:)

 

pozdrowienia

mj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.