Skocz do zawartości

gdzie kupić amortyzatory bilstein


Maverick13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kiedyś na forum Koledzy podawali gdzie najlepiej kupować amortyzatory Bilstein - tak żeby mieć gwarancję ze są to oryginały i żeby było tanio.

Niestety nie mogę się doszukać tych postów, więc proszę żebyście jeszcze raz podali gdzie najlepiej zamawiać.

 

Pozdr.

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK... Dzięki... czekam jeszcze na wypowiedzi innych Kolegów...

 

Wciąż chodzi mi po głowie temat w którym to podawaliście adresy www sklepów (bo jakiś Kolega przepłacił dużo) i rozmowa była o Bilstein B6 - że te amory się ustawia...

 

Niestety pomimo szukania nie moge tego znaleźć, a bardzo mi zależy... Może ktoś pamięta...

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kiedyś na forum Koledzy podawali gdzie najlepiej kupować amortyzatory Bilstein - tak żeby mieć gwarancję ze są to oryginały i żeby było tanio.

Niestety nie mogę się doszukać tych postów, więc proszę żebyście jeszcze raz podali gdzie najlepiej zamawiać.

 

Pozdr.

 

Ja kupowałem tutaj i mogę polecić http://www.fastcar24.pl/

http://images.spritmonitor.de/353206_2.png

353206.jpg?stamp=1263766861 795500.jpg?stamp=1505496641

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to mogę dać namiary na gościa który zaopatruje mój samochód w części jak również zajmuje się sprzedażą zawieszeń Bilstein. Ceny ma bardzo rozsądne. Ja na przykład kupiłem B8 na tył do e36 320i za 310 zl sztuka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich akcji nie rozumiem, psują całą idee forum. Po co dane tylko na priv, czy to jakaś straszliwa tajemnica? Przecież nikt takiego gościa nie jedzie zglanować, tylko nabić mu kabzę złotówkami....

Ludzie nie przesadzajcie.....

Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...


http://www.konstel.webs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakaś kultura na forum obowiązuje! Nie wiem czy Kolega Turtel ma ochotę upubliczniać namiary znajomego i jest to wyraz szacunku. Tak samo jak ja nie byłbym zadowolony gdyby ktoś na forum podawał moje dane do wiadomości wszystkich co czytaja dany temat. Jak będzie chciał i uzna to za stosowne to poda wszystkim.

 

A poza tym Mortas nie nabijaj takich głupich postów bo nic nie wnoszą do tematu!

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.