Skocz do zawartości

papa paliwa w 318i informacje dla ciekawych


jedynakk

Rekomendowane odpowiedzi

wiec moge sie podielic tym co juz wiem o pompie paliwa. wiec mi wczoraj padla i juz doszedlem do tego co sprawdzic i jak. od poczatku. w skrzynce dezpiecznikow bezpiecznik odpowiedzialny za prad na pompe jest pod nr 18 na pokrywce bezpiecznikow od spodu sa wytloczone sekcje i z numerami gdzie sie znajduja jakie bezpieczniki a pozniej znalesc trzeba 18.orginalnie jest tam 15A bezpiecznik u mnie niebieski. tuz obok skrzynki bezpiecznikow od strony silnika pod plastikowym pudelkiem - przykrywka sa 3 styczniki 1 od strony szyby do lambdy 2 do komputera ecu 3 do pompy paliwa(ten 1 od strony przodu maski). chyba nie musze pisac ja sprawdzic bezpiecznik czy stycznik. po dotarciu do kostek laczacych kable z pompy na zbiorniku paliwa odpinamy kostke z grubszymi przewodami i wpinamy tam zarowke 12V i po przekreceniu kluczyka (musi byc podjeta proba zapalenia silnika) ma sie zaswiecic lub migac jesli tak jest to padla pompa lesli nie to stycznik lub bezpiecznik tam bym najpierw szukal. u mnie i uwielu posiadaczy tak leciwych aut jak ja mam wczesniej czy puzniej cos takiego wyskoczy. padnie najprawdopodobniej pompa a dokladniej jej komutator sam wiem jak u mnie wygladal wcale sie nie dziwie ze padl mial prawo. ..... wiele juz tematow czytalem na ten temat i jakos nie znalazlem odpowiedzi na pytanie zadane praez goscia z takim problemem - gdzie jest bezpiecznik odpowiedzialny za zasilanie pompy itp.z mojej strony to wszystko zycze powodzenia jakies informacje na ten temat pod gg 15891840 lub pod nr tel. 793382344 Edytowane przez jedynakk
jedynakk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec moge sie podielic tym co juz wiem o papie paliwa. wiec mi wczoraj padla i juz doszedlem do tego co sprawdzic i jak. od poczatku. w skrzynce dezpiecznikow bezpiecznik odpowiedzialny za prad na pape jest pod nr 15 na pokrywce bezpiecznikow od spodu sa wytloczone sekcje i z numerami gdzie sie znajduja jakie bezpieczniki a pozniej znalesc trzeba 15.orginalnie jest tam 15A bezpiecznik u mnie niebieski. tuz obok skrzynki bezpiecznikow od strony silnika pod plastikowym pudelkiem - przykrywka sa 3 styczniki 1 od strony szyby do lambdy 2 do komputera ecu 3 do pompy paliwa(ten 1 od strony przodu maski). chyba nie musze pisac ja sprawdzic bezpiecznik czy stycznik. po dotarciu do kostek laczacych kable z papa na zbiorniku paliwa odpinamy kostke z grubszymi przewodami i wpinamy tam zarowke 12V i po przekreceniu kluczyka ma sie zaswiecic lub migac jesli tak jest to padla papa lesli nie to stycznik lub bezpiecznik tam bym najpierw szukal. u mnie i uwielu posiadaczy tak leciwych aut jak ja mam wczesniej czy puzniej cos takiego wyskoczy. padnie najprawdopodobniej papa a dokladniej jej komutator sam wiem jak u mnie wygladal wcale sie nie dziwie ze padl mial prawo. ..... wiele juz tematow czytalem na ten temat i jakos nie znalazlem odpowiedzi na pytanie zadane praez goscia z takim problemem - gdzie jest bezpiecznik odpowiedzialny za zasilanie papy itp.z mojej strony to wszystko zycze powodzenia jakies informacje na ten temat pod gg 15891840 lub pod nr tel. 793382344

 

Ja dotad myslalem ze wystarczy piorunochron na dach :mrgreen: A tu jakies kostki, bezpieczniki..... :mrgreen:

 

Bez obrazy, informacje sa przydatne ale ta papa wyglada fatalnie.

O Tempora! O Mores!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.