Skocz do zawartości

Poduszka silnika


janusz1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam uszkodzoną poduszkę silnika BMW 520D E61.

Przy wrzuceniu na wsteczny czuć wyraźne drgania.

 

Zanim jednak wymienię poduszkę chciałem ustalić pewien szczegół.

Do czego są węże które doprowadzone są do poduszek?

Może to jakaś pneumatyka?

 

Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
witam nie jestem pewien ale chyba mam poduszke do wymiany przypuszczam ze lewa obiawia sie to gluchym puknieciem przy mocniejszym ruszeniu podobnie na wstecznym slychac pukanie przy otwartej masce ruszalem i silnik mocno sie wykreca w prawo wydaje mi sie ze nie powinien tak bardzo, tuleje belki nowe zawieszenie tylne posprawdzane lacznik gumowy walu wyglada ok zostaly tylko te poduszki co myslicie? z gory dzieki za odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
witam nie jestem pewien ale chyba mam poduszke do wymiany przypuszczam ze lewa obiawia sie to gluchym puknieciem przy mocniejszym ruszeniu podobnie na wstecznym slychac pukanie przy otwartej masce ruszalem i silnik mocno sie wykreca w prawo wydaje mi sie ze nie powinien tak bardzo, tuleje belki nowe zawieszenie tylne posprawdzane lacznik gumowy walu wyglada ok zostaly tylko te poduszki co myslicie? z gory dzieki za odpowiedzi

 

U mnie była uszkodzona poduszka od strony kierowcy. przy wrzuceniu na wsteczny spore wibracje. Poduszka od strony kierowcy wymieniona i jak ręką odjął. Niestety do E61 520 D tylko oryginał zamienników brak. Kosz poduszki 360 zł + 100 zł za wymianę. Godzina pracy dla mechanika z autoryzowanego serwisu. Oczywiście praca po godzinach we własnym warsztacie nie w ASO. Sprawdzić można to na podnośniku wrzucając kilka razy z N na D i z N na R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.