Skocz do zawartości

Problem z pękniętymi wężami


Cobra312

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam problem odnośnie pękniętych węży. Samochód ma już swoje lata i gumowe elementy zaczynają się już powoli sypać. Na początku pękła guma przepływomierza jednak z dostaniem tej części nie było większego problemu.

 

Posiadam BMW E36 318iS Coupe z 1994r silnik M42

 

Części których potrzebuje to:

nr 10

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE51&mospid=47425&btnr=11_1408&hg=11&fg=15

nr 11 i nr 12

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BE51&mospid=47425&btnr=13_0363&hg=13&fg=15

Powiedzcie mi gdzie mogę te części dostać szukałem w pobliskich sklepach motoryzacyjnych, warsztatach specjalizujących się w BMW i jedyną radę którą usłyszałem to kupno węża ogrodowego w Castoramie...

Bardzo proszę o pomoc z Waszej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Moderatorzy
taaa i później po takich porado/rzeźbach jeżdzą po drogach zajeżdzone auta bo właścicel poskąpił na porządnie serwisowane auto :nienie: :duh:...druciarstwo

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to biega o odpowietrzenie klawiatury ,nie kombinuj tylko lec do pobliskiej agromy kup metr biezacy weza paliwowo olejowego tylko zmierz srednice i montuj bo z orginalem jest tak ze trafisz ale za niego zabulisz :D

Takie odpowiedzi są chyba troszkę nie na miejscu. Później się tacy dziwią że im węże pękają i zostało coś innego uszkodzone, albo nie pracuje samochód jak należy. Takich rzeczy nie powinno się robić. To jest pospolite druciarstwo, bo cena tych węży nie jest wysoka i nie wymienia się ich często tylko raz jak zaistniała taka potrzeba.

nr 10 - 85 zł

nr 11 - 22 zł

nr 12 - 23zł

 

Nie stać cię na eksploatacje auta to go nie kupuj, kup se ciągnik i wtedy będziesz sobie nawet kupować węże ogrodowe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 120zl za orginalne weze wykonane z odpowiedniego materialu to duzo? nie popadajmy w paranoje , to nie komuna ze fiata naprawialo sie czym popadnie, na stacji przy 1 tankowaniu zostawisz wiecej, po to bmw zmienilo polityke cenowa - obnizajac ceny aby zachecic do zakupow orginalnych czesci i przyczyniac sie do tego aby nasze ulubione samochody jezdzily jak najdluzej, popytaj z ciekawosci ile podobne weze kosztuja do vw czy audi, dopiero ci sie wlosy zjeza :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.