Skocz do zawartości

Jazda X5 na prezent


Martinez

Rekomendowane odpowiedzi

Hello...

 

Ci z Was, ktorzy byli na spocie pod Wawą wiedzą iż moja kobieta podziala wraz ze mną miłość do BMW :cool2:

Wykorzystując fakt iż dziś ( 09.06 ) są moje urodziny Moja Kobieta, wiedząc o samochodzie moich marzeń zorgaznizowała jazdę próbną BMW X5 3.0D :modlitwa: :modlitwa:

Dla niezorientowanych dodam, iż nie jest to takie proste...nie każdego chcą dopóścić do takiego auta...miesiąc załatwiania aż go sprowadzą.

 

Warto było.... :mrgreen: :mrgreen:

 

Pomimo gabarytów jeździ się tym dziecinnie łatwo :jawdrop: :jawdrop:

218KM w diesel'u w 100% wystarcza...skrzynia to ideał..skóra, audio, układ kierowniczy.....duzo by gadac....w ogole nie czuc predkosci...150km/h jechalem w przekonaniu ze trzymam 80-90... :shock: tylko te budynki jakos szybko sie zmienialy i inne samochody jakies wolne sie robily.. :mrgreen: :mrgreen:

No i to uczucie gdy stojace obok na swiatlach fiat, ford czy inne puszki sa na wysokosci Twojej listwy.... :twisted: :twisted: Ech.... :doh:

 

Wiem, ze to OT ale chcialem sie pochwalic wspanialym - choc nie materialnym prezentem.

 

Swoją drogą jeśli ktoś ma na zbyciu 300k PLN polecam X5 3.0D.. :twisted2: :twisted2: .naprawdę piękna sprawa...

 

Peace.

Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kio dzięki...

 

ale jakby mial takie X5 to bym specjalna ochrone wynajal.... :mrgreen: :mrgreen:

 

Nic prostrzego jak zamówić taką w wersji Security, taka to się sama ochrania :lol: :lol:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kobieta ktora rozumie pasje faceta...

 

Mi kiedys na urodziny moja ex- (niestety?;) zorganizowala wycieczke

samolotem do zamknietej elektrowni atomowej, samolotem, na dodatek

po ladowaniu czekal na mnie wynajety samochod :)

 

...tak ze rozumiem i doceniam prezent bo naprawde jest fajny :)

Punto75>BravoGT>MB260E>MBC280>*PuntoHLX>MBC320>MBE50AMG>VectraC>BMW528 . it's nice to be important but it's more important to be nice

>>> psychop's lab mike.xray.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kio dzięki...

 

ale jakby mial takie X5 to bym specjalna ochrone wynajal.... :mrgreen: :mrgreen:

 

Nic prostrzego jak zamówić taką w wersji Security, taka to się sama ochrania :lol: :lol:

 

hmmm dałbym se łape uciąć że to trzeba wtedy jakiś specjalny olej zalać i wtedy ochraniają cię ... :mrgreen: :mrgreen:

e61 530dA >> spacer.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez wszystkiego najlepszego :!: :mrgreen:

 

Gratulacje :!:

 

Heh szczescie macie do kobiet :) przynajmniej Was rozumieja :cool2: Ja dlatego dalem sobie luzu na razie z nimi :wink:

Poszukujemy tunerów !!

Forum samochodowe, forum motoryzacyjne, forum tuningowe

http://samochody.kei.pl/zdjecia/logo_phpBB2.gif

Randki: dates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac się pochwalił Beemką którą ja zakupiłam :D , no ale w sumie ma rację-rodzinka nam się powiększyła,mac został ze swoją 320tką, a ja zakupiłam 318. W sumie prawie jak bliźniaczki, obie zieloniutkie :mrgreen:

Pochwalić się zdążę-na kolejny spocik przyjedziemy obiema 8)

Na marginesie: autko kupowałam z Radkiem, i faktycznie potwierdziło się to co o nim piszą koledzy, sprowadzanie z nim aut to sama przyjemność,polecam gorąco każdemu kto chce zdobyć autko w Niemczech, ja jestem zachwycona jego profesjonalizmem i rzetelną oceną stanu technicznego samochodu :P

pozdrawiam, Lady_BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinez, zdradź gdzie znalazłeś swoją Damę :?: :cool2:

Bo ja bym też taką chciał :P :P :P :modlitwa:

- No, stał tutaj! Był! Patrzył na swoje paznokcie! Rozpłynął się! Nie ma go!

(Bogumił Kobiela we "Wszystko na sprzedaż". Rok później rozbił się na amen swoim białym BMW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sikorr, czytałam co Ci się przydarzyło-wyrazy współczucia, szkoda autka, ale naprawisz i będzie git :cool2: ...

Grzybekm-wyposażenie w sumie dość przyzwoite-abs, poducha, el. szyberdach i el. szyby, mały komputerek...a co do ceny, to około 12 tyś zł, z tym że Beemki w takim stanie technicznym stoją około 15-16 tysięcyw Polsce,(poza jednym łożyskiem i kilkoma szczegółami wizualnymi

nie muszę nic w niej robić) :P (przynajmniej póki co) :mrgreen:

pozdrawiam, Lady_BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Hello...

 

Ci z Was, ktorzy byli na spocie pod Wawą wiedzą iż moja kobieta podziala wraz ze mną miłość do BMW :cool2:

Wykorzystując fakt iż dziś ( 09.06 ) są moje urodziny Moja Kobieta, wiedząc o samochodzie moich marzeń zorgaznizowała jazdę próbną BMW X5 3.0D :modlitwa: :modlitwa:

 

Hehe, też się pochwale. Znajomy właśnie kupił w zeszłym tygodniu takie cacko X5 3.0D i sobie dzisiaj pojeździłem. Masakra, i te mału ludki w swoich małych samochodzikach za oknem :D A jak wsadzi to tego chipa 'Hopa' to se dopiero pośmigamy.

Nie bardzo się dało dzisiaj przycisnąć bo oczywiście 'turysty' wracały z wekendu od Wisły ale radocha z jazdy i tak niesamowita.

Sorki za nieskładny post ale jeszcze jestem w lekkim szoku.

 

Jednak co BMW to BMW :modlitwa: I te drobiazgi co tak cieszą, domykanie klapy, bluetotch dla fona ehh, gdzie tu przyrobić te 3 bańki :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.