Skocz do zawartości

Spryskiwacze do lamp :)


andrew_0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takie pytanie, w jaki sposob oryginalnie sa podlaczone spryskiwacze reflektorow ksenonowych ? Pod ten sam zbiorniczek z plynem co spryskiwacze szyb ? czy ma oddzielny pojemniczek, i w jaki sposob sa uruchamiane czy przy pomocy tego samego wlacznika co szyby czy posiadaja oddzielny (jak tak to w jakiej formie ) .

 

Z gory sliczne dzieki za odp

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalismy juz cos na forum o tym, chlopaki pisale tez ze klosze lamp nie beda spryskane tez czesciej niz chyba co 3 czy 5 minut, jakos tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, czyli rozumiem ze z tej samej manetki :) czy za to odpowiada dodatkowo jakis modul ? za prace spryskiwaczy? dzieki sliczne za pomoc :) Pytam bo zalozylem do swojej E39 oryginalne lampy ksenonowe na soczewce i teraz jak na zlosc uszkodzono mi zderzak przedni, wiec postanowilem odrazu kupic zderzaczek z oryginlanymi spryskiwaczami, a po prostu zastanawiam sie jak to podlaczyc zeby bylo tak jak w oryginale :) stad moje pytania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli spryskujesz szybe plynem rownoczesnie uruchamiaja sie wycieraczki ( przecieraja szybe mimo , ze sa Wyłączone) rownoczesnie ( u mnie tak jest, u Ciebie dysze od spryskiwacza reflektpra sa na zderzaku) wysuwaja sie dysze i nastepuje natrysk RAZ a po chwili 1-2 sekund kolejny raz.

U ceibie sytuacja jest o tyle latwa ze nie ma ruchomej dyszy, i wystrczy wężyk od plyny z dysz wpiąć jakims trujnikiem do przewodu od plynu spryskiwaczy szyb.( czy tam gdzies tuż przy silniczku na zbiorniku z plynem, tylko co z wiekszym cisnieniem w dyszach na reflekor?!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam takie pytanie, w jaki sposob oryginalnie sa podlaczone spryskiwacze reflektorow ksenonowych ? Pod ten sam zbiorniczek z plynem co spryskiwacze szyb ? czy ma oddzielny pojemniczek, i w jaki sposob sa uruchamiane czy przy pomocy tego samego wlacznika co szyby czy posiadaja oddzielny (jak tak to w jakiej formie ) .

 

Z gory sliczne dzieki za odp

 

Pozdr

 

skąd kupiłeś lampy i jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro, lampy przed faceliftem ale oryginalny ksenon z samopoziomowaniem i przetwornicami hella :) udalo mi sie za dobra kase bo w sumie wyszly mnie one za komplet z przetwornicami jakies 650 zl :) - choc teraz troszke zaluje ze mozna bylo poczekac i kupic po lifcie (ladniejsze ;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Trzeba dokupić pompkę wysokiego ciśnienia.

Trzeba do niej dokupić uszczelnienie.

Jeszcze zaworek zwrotny i trójnik.

No i oczywiście wężyki do podłączenia.

 

Pozostaje strona elektryczna.

Jak będziesz włączał spryskiwanie lamp za każdym razem co spryskiwacze szyby to zbiornik płynu na długo nie wystarczy.

Spryskiwacze lamp biorą bardzo dużo płynu.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.