Skocz do zawartości

NIE DZIALAJACE WSKAZNIKI LICZNIKA


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich pozytywnie zakreconych :wink:

 

czy mozecie panowie Fachowcy pomoc?

 

posiadam e39 20i 96r, mam problem z licznikiem,nie dzialaja wszystkie wskazniki oraz cyfrowy wyswietlacz przebiegu kilometrow.

przy odpalaniu auta swieca sie kontrolki ladowania ,air bag ,asc a pozniej gasna.brak rowniez zegarka na wyswietlaczu radia(radio dziala).

dodam ze wszystkie swiatla,kierunkowskazy dzialaja lecz brak sygnalizacji w liczniku.

 

stalo sie tak w momencie nieudanej proby odpalenia auta na pych. wymiana licznika na inny dzialajacy nie pomogla.

 

dzieki za ewentualne info, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie podłącze do postu poniewaz nie mam zegarka w radiu(bmw reverse) w sensie nie mogę ustawić godziny ani w radiu ani w zegarach , to samo jest z datą w zegarach. Szukałem na forum , może niedokładnie, ale wszelkie instrukcje które znalazłem nie skutkują :mad2: . Co może być przyczyną? Za wszelkie info z góry dziękuję :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ciekawe z tym akumulatorem, jutro sprawdze.

gdyby faktycznie to bylo to,chetnie postawilbym ,zem sie tak wyraze "krowe" koledze SOLTYSOWI. :cool2:

 

naturalnie odezwe sie z wynikami w piatek.

 

jestem tu nowy ale widze ze to dobra sprawa ten klub.zawsze ktos dobry pomoze.

 

dzieki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello,

aku to jedno a druga sprawa bezpieczniki.. wystarczy sprawdzić czy wszystkie całe i ewentualnie spradzić czy nie są zaśniedziałe.. Miałem

kiedyś taki obiaw u siebie jak była bardzo duża wilgoć w powietrzu.

Sprawdziłem styk wszystkich bezpieczników i ruszyło. Bez paniki

myśle,że to błachostka jakaś.. może być gdzieś brak styku przy aku

lub przy bezpiecznikach.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam podobny problem tylko ze w E34 525i 1990r

niedzala zadna wskazuwka kazda lezy , licznik dzinny wyswietla same zera reszta dziala tzn katrolki i inspekcja

tylko przy odpalaniu drgna wskazniki temperatury i paliwa na 2s. i opadaja spowrotem :shock: :shock: :shock:

moze ktos podpowie co i jak

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie.

faktycznie mam za slaby aku,62Ah. i moze to byc przyczyna, ale czy po wymianie na inny sprawny uzywany licznik,usterka nie powinna zniknac?

 

bylem w serwisie,probowalem podpiac sie pod kompa,mechanior powiedzial ze nie moze polaczyc sie z autem.

powodem jest nie orginalny licznik, czy to mozliwe?

 

z gory merci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.