Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem


JunioreX

Rekomendowane odpowiedzi

bys znał troszkę zasadę działania rozrusznika, to wiedziałbyś że to stukanie młotkiem ma swój cel.

 

To dobrze ja ci stukać w niego nie zabraniam przecież, jednak w przypadku kolegi który szuka pomocy mija się to z celem i bardziej potrzebna jest mu diagnoza Gt1 niż stukanie w rozrusznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie - z moim autkiem jeszcze sobie serwis nie poradzil - 1,5 roku przepychanek - ale widac swiatelko w tunelu i przyczyny beda chyba naprawde banalne.

 

Jak tylko serwis znajdzie przyczyne Twoich problemów, koniecznie o tym napisz, będzie ciekawa lektura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie - z moim autkiem jeszcze sobie serwis nie poradzil - 1,5 roku przepychanek - ale widac swiatelko w tunelu i przyczyny beda chyba naprawde banalne.

 

Jak tylko serwis znajdzie przyczyne Twoich problemów, koniecznie o tym napisz, będzie ciekawa lektura :wink:

 

Niedawno rozerwalo mi wezyk od aktywnego stabilizatora - za ostro zakret wzialem :norty:

Prawdopodobnie rozwiazal sie problem DYnamic Drive przy okazji.

Co prawda wczesniej mialem juz wymienione stabilizatory i nawet pompe, ale uklad pracowal zle. Raz samochod byl twardy, raz miekki, kierownica tez jakas byla leciutka w prowadzeniu i prace zarowno DD jak i Active steering mozna bylo wyczuc tylko kilka dni po serwisie (programowanie albo reset)

Zglaszalem problemy , ale jak grochem o sciane. Z czasem zaobserwowalem drobne ubytki oleju od hydrauliki (a wystarczy, ze po kropelce wucieka i juz cisnienia nie ma) i znow glosna prace pompy. Az w koncu wezyk sie przerwal i cale szczescie - bo jak w serwisie udowodnic, ze cos jest popsute - oni wiedza lepiej - a jak sie cos urwie albo odpadnie to sprawa jest prosta.

Prawdopodobnie weze byly zle przykrecone - obcieraly sie.

Teraz wiem ze dziala i DD i AS. Ale to problemow nie koniec.

Mam nadzieje pozbyc sie wkrotce okrutnych wibracji silnika przenoszacych sie na nadwozie - podejrzewam , ze silnik sie nie dogrzewa - ale to tez trzeba udowodnic :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.