Skocz do zawartości

przerywa od 2500 d0 3500obr


Karolll1685047679

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam problem z e34 automat a mianowicie miedzy 2500 a 3500 silnik dziwnie sie zachowuje tak jakby brakowało mu mocy natomiast po przekroczeniu 3500obr silnik juz pracuje normalnie. kompresja jest była sprawdzana oraz cewki i przepływomierz także już jestem bez silny więc prosze o pomoc z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Piszesz , że sprawdzałeś cewki , świece i przepływomierz.

A jaką metodą?

Ja to tu bym postawił na przepływomierz.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepływomierz prawdopodobnie nie ponieważ był zakładany wczoraj od innej e34 która chodzi dobrze i dalej jest to samo. świece także były wymieniane. Podejrzenia padły na cewki problem polega na tym że chciałbym je teraz sprawdzić przed kupnem żebym miał pewność że to jest ich przyczyna ale nie wiem za bardzo jak najlepiej by było mieć na podmiane. powoli zaczynam rozkładać ręce przy tym samochodzie nie dawno była robiona głowica ponieważ nie było kompresji na dwóch cylindrach myślałem że może przez to tak przerywa ale niestety po złożeniu głowicy dalej przerywa a kompresja jest bdb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobnie winna okazała się polska podróbka świec ngk wymiana na orginał rozwiała wątpliwości

 

Mam pytanie: po czym można poznać ,że świece NGK są podrabiane? :shock: Bo ostatnio parę dni temu kupowałem świece tej firmy do swojego autka. W sumie to widzę ,że w różnych miejscach jest rozbieżność cenowa nawet 2x, ale tam gdzie drożej tłumaczą że to nowe ceny przez kurs EURO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.