Skocz do zawartości

AWARIA E65 AUTO RUSZA OD 2tys Obr. Pomocy!!


BMWWMB

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! Od pewnego czasu mam mase klopotow z moim Bmw , byc moze to jest jeden powod ale nie moge go rozwiazac. Po odpaleniu auta , samochod nierowno pracuje faluje na obrotach swiatla przygasaja, po jakims czasie auto rano nie chcialo zapalic ( odpalalo i gaslo potem , rozrusznik tylko krecil) , po jakims czasie zapalilo, a gdzis juz zupelnie unieruchomilo moj pojazd. Wsiadlem rano do auta pojechalem pozalatwiac sprawy wrocilem wylaczylem auto za dwie godziny wsiadam odpalam wlaczam na D auto startuje od 2tys obrotow jest strasznie slabe to samo0 jest na wstecznym startuje od 2 tys obr , totalny mol, dodam ze auto normalnie zmienia biegi . Co moze byc nie tak Pomocy!!

Model e65, 745i

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz ale jak tak bez przyczyny autem jezdzilem normalnie nic nie szarpalo zero oznak, bez oznak takie cos pada , to chyba najwazniejsza czesc w skrzyni , z tego co wiem to nie wymienialna . Pomocy !!

Serwis juz umowiony ale dopiero poniedzieli , kurcze dziwne auto normalnie odpala wlacza biegi itd , pytam bo moze ktos zna takie przypadki a wiadomo jak to jest w serwisie kasuja za wszystko co sie da ( nawet za to co nie wymienili) (jutro biore auto na wymiane oleju w skrzyni , moze wie ktos jaki to jest koszt?, filtr sie wymienia z cala miska tak?

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz na diagnostyke bledow, ciezko cos blizej powiedziec. Ja kiedys widzialem podobne objawy przy padnietym czujniku polozenia walka rozrzadu.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klopot rozwiazany , okazalo sie ze komputer nalapal jakis bledow , zostaly one skasowane i wszystko jest dobrze. Przy okazji auto zostawilem do jutra by wszystko porobili wymienili oleje itd . pozdr aha i dziekuje za pomoc

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klopot rozwiazany , okazalo sie ze komputer nalapal jakis bledow , zostaly one skasowane i wszystko jest dobrze. Przy okazji auto zostawilem do jutra by wszystko porobili wymienili oleje itd . pozdr aha i dziekuje za pomoc

 

To moze sie wydawac smieszne, ale u mnie po wykasowaniu bledow skrzynia tez zaczela normalnie dzialac.

 

Fajnie ze wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.