Skocz do zawartości

e39 Benzyna czy TDS??


pilich1

Rekomendowane odpowiedzi

Moja a nie "wasza" działka nie wiem ile dokładnie ma ale sam dom 240m2.a działka sie zamyka w 27H(nie mówie o samej działce mieszkaniowej)...Sam dom i podwórko nie wiem na ilu stoi bo jest to dla mnie nie istotne.Ale to nie jest temat do rozmów na tym forum.Odpowiedziałem bo padło pytanie w moim kierunku.

 

Nie pytałem się ciebie o tą działkę żeby się dowiedzieć jakie kto ma majątki ale żeby ustalić czy wiesz ile to jest 150m. :8)

 

A tak przy okazji... Za swoje grunt kupiłeś i na prawdę nie wiesz ile masz ogrodzonych metrów działki budowlanej ? Wydajesz kilkadziesiąt tysięcy zł na ogrodzenie i nie obchodzi cię jaka działka faktycznie jest duża no i ile metrów płotu wykonawca postawił?

Ale niech będzie, jak masz 270 000 m kwadratowych ziemi to mogłeś nie zauważyć że w każdych papierach jest taka informacja jaka to klasa gruntu, rodzaj działki i metraż.

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja a nie "wasza" działka nie wiem ile dokładnie ma ale sam dom 240m2.a działka sie zamyka w 27H(nie mówie o samej działce mieszkaniowej)...Sam dom i podwórko nie wiem na ilu stoi bo jest to dla mnie nie istotne.Ale to nie jest temat do rozmów na tym forum.Odpowiedziałem bo padło pytanie w moim kierunku.

 

Nie pytałem się ciebie o tą działkę żeby się dowiedzieć jakie kto ma majątki ale żeby ustalić czy wiesz ile to jest 150m. :8)

 

A tak przy okazji... Za swoje grunt kupiłeś i na prawdę nie wiesz ile masz ogrodzonych metrów działki budowlanej ? Wydajesz kilkadziesiąt tysięcy zł na ogrodzenie i nie obchodzi cię jaka działka faktycznie jest duża no i ile metrów płotu wykonawca postawił?

Ale niech będzie, jak masz 270 000 m kwadratowych ziemi to mogłeś nie zauważyć że w każdych papierach jest taka informacja jaka to klasa gruntu, rodzaj działki i metraż.

 

nie będe psioczył.pl

wracając do tematu,

TDS jest cienki w stosunku moc do spalania,

kultura ok,

ale sztuka :) nie wiem....

Edytowane przez lucadore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem też i 6,2 żeby spalił to 100k/h się jedzie i to delikatnie dospieszając i wszystko przed sobą przewidywać . Ale wykonywalne. Bawiłem się. Ja równiutkie 15000km przejechałem ze średnią spalania 8,2 (udokumentowane) Ale żeby złapać się za 528i kiedy ona jedzie 1/2 mozliwości. To niestety ale tds bedzie 11 i w góre palił co przy tej 528i wygląda zdeczka blado. tak jak kolega pisał oszczędnie tds tak ale zabawy to za wiele nie ma. Tak samo jak moje 2.0d jechać to to nie jedzie. Ale po kieszeni nie wali.
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszka u rodziców....

 

z rodzicami nie mieszkam.fakt,te 27 hektarów dał mi ojciec i moze dlatego nie wiem dokładnie bo obecnie mieszkam w bloku w wa-wie od października do czerwca(tak jak mówiłem wcześniej jeszcze studiuję).ale to nie na temat

mimo to mam duże pojęcie o autach bo nie wspomnę i innych autach jakich miałem typu subaru impreza WRX, Volvo S60x4,S40x3 i jeep-ach grand cherokee x6 wszytko powyżej 03r i teraz zostało na 300C 07' i mercu clk 320 01'

 

Na pewno jest mile robić tys km na zbiorniku,przynajmniej nie trzeba stacji non stop odwiedzać

 

:wink:

Edytowane przez Łukasz735

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będe psioczył.pl

wracając do tematu,

TDS jest cienki w stosunku moc do spalania,

kultura ok,

ale sztuka :) nie wiem....

Ee tam... gadanie.

520 lekko 1.5l więcej wychleje a dynamika bardzo podobna jak w TDS.

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie liczcie $$$.

 

Nie liczę ale wkurza mnie dyskryminacja z tego względu że jestem młody a miałem tyle aut i dużo o nich wiem a inni tego nie rozumieją...

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cisnę żadnej lipy, większe spalanie z klimą w trasie to mit jakiś

 

Jechałem z teściami :( i musiałem jechać "lekko" czyli 120 i tempomat

i uwierz, że to jest możliwe bo nie napisałem 4,2

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cisnę żadnej lipy, większe spalanie z klimą w trasie to mit jakiś

 

To nie mit... Sprężarka klimy obciąża dodatkowo silnik, a każde obciążenie silnika to zwyżka... może być mała, ale jest... W moim poprzednim aucie miałem mały motor i manualną klimę. Każde załączenie/rozłączenie sprzęgła elektromagnetycznego sprężarki klimy podczas równomiernej jazdy dało się wyczuć i wymagało delikatnego "skompensowania" pedałem gazu: włączenie to tak jakby ktoś za hak szarpnął do tyłu, a rozłączenie to jakbyś dostał kopa w tylny zderzak :twisted2:... Pasażerowie na to nie zwracali uwagi, ale jak się siedzi na miejscu kierowcy to jest to odczuwalne... Z tego co kojarzę, wzrost zużycia paliwa podczas jazdy z klimą to tylko max 0,1-0,3 l/100km (przy średniej 6,4 l/100km).

 

thenygoos

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie liczcie $$$.

 

Nie liczę ale wkurza mnie dyskryminacja z tego względu że jestem młody a miałem tyle aut i dużo o nich wiem a inni tego nie rozumieją...

O proszę jaki męczennik się znalazł ;)

Jest młody i go dyskryminują dziady stare.. hehe :wink:

Ja mam 21 lat, od jakichś 2.5 roku miałem już sporo aut bo trochę nimi handluje (naprawiam, lakieruje) Nie są to takie fury jakie wymieniasz ale mam dobre pojęcie o motoryzacji i nie czuje się tu wcale dyskryminowany :8)

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 21 lat, od jakichś 2.5 roku miałem już sporo aut bo trochę nimi handluje (naprawiam, lakieruje)

 

 

pewnie dziupla :D :D :D

 

 

Żartuje, a wyznacznikiem wiedzy i umiejętności wcale nie jest wiek i liczba samochodów

"Mózg jest najbardziej przecenianym z ludzkich organów."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jesteś rok młodszy ja bo liczę 22wiosenki :)

 

Ja też wychodzę z takiego założenia ale nie którzy na tym forum wychodzą z założenia że jak młody to nic nie wie i podważają każdą wypowiedź :?

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie liczcie $$$.

 

Nie liczę ale wkurza mnie dyskryminacja z tego względu że jestem młody a miałem tyle aut i dużo o nich wiem a inni tego nie rozumieją...

 

 

 

miałem 3 diesle i 3 benzyny mało ? dużo ? nie wiem

cos wiem....

Edytowane przez lucadore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, abstra.h.ując chwilowo od tego ile kto ma ha roli itp., jako posiadacz tds-ów(dwóch) z dość długim stażem powiem tak:w obecnej chwili chyba bym się nie zdecydował na trzeciego tdsa-a.

Dlaczego? bo to auto trzeba kupić w naprawdę dobrym stanie, żeby nie mieć go serdecznie dosyć - a takich egzemplarzy jest niewiele a jak są to ktoś sobie ceni np 25 tys za 98-99 r.

Benzyna na pewno będzie o wiele mniej problematyczna a ewentualne naprawy będą na 100% tańsze. Na obecną chwile, gdybym miał wybierać e39 przedliftowe to brałbym albo (w super stanie- sprawdzone wszystkie podzespoły: przepływomierz, turbina, silnik) 530d albo 528i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Temat się zrobił jak z " naszej klasy "

Albo z " poznajmy się pl."

 

Co wasze wywody na temat wieku i ilości samochodów wnoszą do pytania autora?

Dajcie spokój z tym wiekiem bo po pierwsze nikt nie zna waszego wieku.

I nikogo to za bardzo nie interesuje.

 

Jak piszesz z sensem to nikt nie będzie cię beształ za wiek.

A jak piszesz bzdury to szybko spotkasz się z krytyką.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko kolego Ty już powiedziałeś swoje w temacie że 520 jest całkiem spoko pod wzgledem dynamiki i ze nie kupił byś 523 no bo po co?Osiągi lepsze na korzyść 2.5 a spalanie nie mal ze to samo-masz racje 520 jest bez kompromisowa

zaraz sie dowiemy ze jako właściciel 520-stki odradzasz 528 bo przeciez 2.0 nie jest mułem :modlitwa:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry temat podoba mnie się, może wniosę niewiele do tematu bo mój kolega ma tdsa a ja v8 ale on na to auto nie narzeka, może dlatego że ma 2001 rok i jeździ nim od święta ale naprawdę nie narzeka, jeździ mu to jako tako jest w miare dynamiczne, problem jest moim zdaniem tylko taki że diesle z roczników 96-00 są słabo wyposażone benzyny lepiej ale to tylko moje zdanie :D

 

bo komfort w środku ten sam mówię o prędkościach dopuszczalnych, czyli 130 a nie 200 czy 250 przy 250 u mnie też cicho nie jest bo i v8 mruczy i opór wiatru też jest dosyć duży (szum)

po co komu porsche skoro można sobie pośmigać Bunią :D


Zmienione specjalnie dla Kolegi z forum :D


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.