Skocz do zawartości

530d brzydko gasnie?


kracza

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

zastanawiam sie czy wasze motory rowniez podczas gaszenia maja takie dziwne "szarpniecie" "telepanie" przez ulamek sekundy-czyli tyle ile gasnie motor

moze jestem przewrazliwiony ale kiedy przekrecam kluczyk silnik gasnie, ale jednoczesnie slysze i moze odrobine czuje takie brzydkie szarpniecie(oczywiscie bez przesady)

czy to norma w ropniakach? dodam ze odpala slicznie

pewnie wiecie co mam na mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

zastanawiam sie czy wasze motory rowniez podczas gaszenia maja takie dziwne "szarpniecie" "telepanie" przez ulamek sekundy-czyli tyle ile gasnie motor

moze jestem przewrazliwiony ale kiedy przekrecam kluczyk silnik gasnie, ale jednoczesnie slysze i moze odrobine czuje takie brzydkie szarpniecie(oczywiscie bez przesady)

czy to norma w ropniakach? dodam ze odpala slicznie

pewnie wiecie co mam na mysli...

 

mam to samo - tez lekkie szarpniecie. Zauwazylem przy tym, ze wystepuje to tylko, kiedy szybko przekrecam kluczyk do pozycji zerowej. Kiedy przekrecam go powoli, silnik gasnie bez zadnego szarpniecia. W kazdym razie dzieki za sugestie - sprawdze poduszke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie...silnik przy ostrej przegazowce rowniez buja sie delikatnie na boki i tez zastanawiam sie czy to poduszka czy moze ta MOC :norty: :)

czy wymiana poduszki jest czyms skomplikowanym i kosztownym?sama poduszka pewnie wiele nie kosztuje, zastanawia mnie tylko ile z tym jest roboty...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez telepie przy gaszeniu silnika, dodam jeszcze ze wibracje takie szybkie pojawia sie przy przegazowce na jalowym biegu i gdy silnik spada z obrotow to rowno przy 1k obr/min zadrzy cala buda, przy jezdzie na biegu tego nie odczuwam. zapewne poduszki, bo i skrzynia na 2 biegu nieco dziwnie sie zachowuje(drzy drazek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.