Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej zamontować czujniki mikrofalowe? BMW e34


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak w temacie: Gdzie najlepiej zamontować czujniki mikrofalowe :?: BMW e34.

Myślę, żeby przeciągnąć kabel pod słupkami przedniej szyby. Tylko jak je zdemontować, żeby nie uszkodzić zaczepów :?: chyba, że lepiej gdzie indziej je dać :?: i po co jest ta "nóżka" z kilkoma zgrubieniami przy czujniku :?:

http://images32.fotosik.pl/451/4253e4ba9ee4f677.jpg

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, zamontuje tam, tylko jaka jest funkcja tych "nóżek" przy czujnikach :?:

 

Do mocowania czujnika do słupka - po prostu wsuwasz pod słupek. Nie wiem jak jest w E34, ale w E36 da się zamontować bez zdejmowania słupka.

 

Nie zawsze montuje się je w słupkach - ojciec w Vectrze ma z przodu, na środku podsufitki - tylko oczywiście pod katem w stronę siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no to wyjątkowo :) ale nikt chyba nie chce ściągać podsyfitki aby zamontować czujniki :D

 

PS. pamiętaj aby je skierować do wewnątrz coś kojarzę, że powinny się skrzyżować w okolicach tylnej szyby... ale pewien jestem na 99% jak ktoś jest bardziej pewien niż ja to niech potwierdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no to wyjątkowo :) ale nikt chyba nie chce ściągać podsyfitki aby zamontować czujniki :D

 

Ehh, fabrycznie są tam umieszczone - w obudowie, także tylko malutkie kratki widać - normalnie tak się nie da jak samochód nie jest pod to przygotowany - ale estetycznie jest znacznie lepiej.

 

PS. pamiętaj aby je skierować do wewnątrz coś kojarzę, że powinny się skrzyżować w okolicach tylnej szyby... ale pewien jestem na 99% jak ktoś jest bardziej pewien niż ja to niech potwierdzi ;)

 

Muszą być pod lekkim kątem do wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.