Skocz do zawartości

Błędy świateł a Xenon


Mipel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanie, czy ktoś wie jak przerobić instalację żeby komputer nie wyświetlał mi błędu świateł ? Mam podłączone xenony

 

I kolejne pytanie, dlaczego czasem wywala mi błąd świateł cofania, stopu ?

Czy to też wina tych xenonów czy czegoś innego?

BMW


Bayerische Motoren Werke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wywala błąd bo masz błąd.

Najlepiej zlikwidować go poprzez zamontowanie WŁAŚCIWEGO rodzaju oświetlenia.

ciekawe co to za xenon?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam xeony ale żadnego błedu związanego z tym komp nie wyświetla, mam podobne błedy i dotyczą całego tyłu:swiatła stopu, oświetlenie tablicy, cofania ale to już było przed xeonami

 

walczyłem z wszystkimi połączeniami tyłu (poprawiałem styki), modułem LKM ale jak było tak jest narazie dałem sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyliście na wiązke kabli idącą do klapy? Kable lubią tam pękać w sedanach, ewentualnie żarówki jak są stare lubią wywalać błędy jak niestykają.
www.alltech24.pl - oświetlenie led, xenon, ringi ccfl, markery led, pokrowce samochodowe, przetwornice napięcia, lampy robocze led



[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=160bfe16170114a1][img]http://images41.fotosik.pl/1246/160bfe16170114a1m.jpg[/img][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dodam że wszystkie światła są sprawne i ani na chwilę nie przestają świecić.

 

Błąd świateł stopu pojawia się dopiero po zapaleniu xenonu , natomiast błąd wstecznego pojawia się tylko czasem i wogóle nie ma tu reguły kiedy to nastąpi.

 

Trochę denerwują mnie te błędy bo chciałbym mieć "czyste" zegary

 

Sama tablica to jeszcze pikuś :P najgorzej jak wywala cały tył po kolei tak jak u kolegi i u mnie

BMW


Bayerische Motoren Werke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyliście na wiązke kabli idącą do klapy? Kable lubią tam pękać w sedanach, ewentualnie żarówki jak są stare lubią wywalać błędy jak niestykają.

 

tak sprawdzałem i tutaj już poprzedni włściciel musiał działac bo jeden z kabli był już lutowany, u mnie na każdym innym LKM inaczej sie zachowuje, na jednym zaraz błąd przepalonej żarówki wywala na drugim po jakimś czasie podczas jazdy bremsliele....

 

ale ja tak jakpisałem daje sobie narazie spokój (pomysłów brakuje) może jeszcze na innym LKM przetestuje tak dla pewności

 

a z żarówkami sprawdzę może coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.