Skocz do zawartości

Z3 przed/po liftingu - czy warto?


Junior_Sopot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem w trakcie poszukiwań Z3. Proszę o podpowiedź w/s faceliftingu. Czy wyższa cena za roczniki 1999/2000+ (pomijając niewielkie zmiany zewnętrzne) jest adekwatna do zmian mechanicznych itp. Na czym polegał facelifting Z3 (czy tylko zmiana "face"?). Jestem zdecydowany na zakup Z3 ale nie chciałbym popelnic blędu typu: kupiłem 97r. taniej i po miesiącu żałuję że nie 2000r. Nie wiem czy to co pisze jest dla Was jasne ale z góry dziękuję za pomoc.

Jeżeli ktoś z Was znajdzie chwile to proszę również o podstawy na które powinienem zwrócić kupując model Z3.

Jestem również otwarty na propozycje zakupu Z3.

pozdr,

Junior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem w trakcie poszukiwań Z3. Proszę o podpowiedź w/s faceliftingu. Czy wyższa cena za roczniki 1999/2000+ (pomijając niewielkie zmiany zewnętrzne) jest adekwatna do zmian mechanicznych itp. Na czym polegał facelifting Z3 (czy tylko zmiana "face"?). Jestem zdecydowany na zakup Z3 ale nie chciałbym popelnic blędu typu: kupiłem 97r. taniej i po miesiącu żałuję że nie 2000r. Nie wiem czy to co pisze jest dla Was jasne ale z góry dziękuję za pomoc.

Jeżeli ktoś z Was znajdzie chwile to proszę również o podstawy na które powinienem zwrócić kupując model Z3.

Jestem również otwarty na propozycje zakupu Z3.

pozdr,

Junior

 

Co do rocznika to proponuję zwracać uwagę jednak na stan techniczny , przebieg itp.Ta z 2000 roku może być więcej zjechana niż ta z 97 roku. Stąd te różnice cen w ogłoszeniach.Szkut młody rocznikiem po dzwonie stoi niżej nawet 5 tys. niż zadbana starsza zetka.Ja zanim kupiłem oglądałem zetki w tym samym roczniku ,a różnica w cenie była 6 tys.Okazji nie ma więc te droższe są z reguły lepiej utrzymane i mogą być nawet bezwypadkowe.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.