Skocz do zawartości

coś dla oka Bodykit dla e34 jak wam sie podoba?


sen_ostateczny

Rekomendowane odpowiedzi

wstyd sie przyznać moja jest też na gaz

 

 

 

kolego a jaki to wstyd ze masz instalacje gazowa w BMW?,troszeczke pszesada mnóśtwo bawarek śmiga na gażie i jest to normalna zecz ,dobra instalacja i regularny serwis i niewidze wtym nic dziwnego auto chodzi jak powinno pozdrawiam

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sen_ostateczny to każdego indywidualna sprawa czy jeździ na gazie czy nie. Ja u siebie, mimo niemałych przebiegów i silnika 2.8 nie mam gazu, ale jeśli ktoś zakłada u siebie to nie jest to dla mnie absolutnie żaden powód do krytyki, bo to jego sprawa. O tym kurku wspomniałem, bo te autko z fotki to chyba wzór zwieśniaczenia auta, a kurek z gazem dopełnił obrazu tej Beemki, czyli "jak najbardziej się rzucać w oczy przy jak najmniejszych kosztach". Poza tym to nie jest temat na rozmowę o gazie, bo zaraz zwalą Ci się do topicu obrońcy/przeciwnicy gazu i zrobią śmietnik na kilka stron.

 

Co do tych dokładek to mogą się fajnie wkomponować w auto, niektórzy nawet nie zauważą różnicy pomiędzy tunnngiem a fabryką i będą myśleli, że tak już było, a przy tym auto będzie wyglądało lepiej niż teraz. Poszukaj jednak fotek aut z takimi dokładkami i oceń czy taka mała zmiana Ci wystarczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, powiem Ci jedno, ja wiem, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale nie mogłem się powstrzymac od komenatarza, jesli uraże to przepraszam, nie taki mam zamysł. Widzę zdjątko Twojego autka w Twoim profilu i sobie myslę, że jest piekne, ładne felgi itp. odpuść sobie te wynalazki, które smierdzą chamstem i buractwem a'la calibra jak ktos napisał wcześniej. Naprawde jeden z lepszych kolorow na E-34 a silnik jak silnik, bierz przykład z Solarisa, Jego autko zasługuje na Nobla normalnie, pozazdrościcć ludziom takiej pasji..... sam pomysl i wyciągnij wnioski, klasyk to klasyk, zwraca uwagę, to cos co posiada duszę, co jest wyjatkowe i ponadczasowe, ładnie wygląda twoje autko i niech tak pozostanie.

chyba wybaczysz jesli uraziłem, nic nie zmieniaj

 

PS: tak na marginesie E-34 i E-30 to chyba kwintesencja charakteru i smaku BMW, chociaz juz dawno te modele odeszły do lamusa...ale jednak to jest to co zwraca uwagę , zwłaszcza miłosników marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, powiem Ci jedno, ja wiem, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale nie mogłem się powstrzymac od komenatarza, jesli uraże to przepraszam, nie taki mam zamysł. Widzę zdjątko Twojego autka w Twoim profilu i sobie myslę, że jest piekne, ładne felgi itp. odpuść sobie te wynalazki, które smierdzą chamstem i buractwem a'la calibra jak ktos napisał wcześniej. Naprawde jeden z lepszych kolorow na E-34 a silnik jak silnik, bierz przykład z Solarisa, Jego autko zasługuje na Nobla normalnie, pozazdrościcć ludziom takiej pasji..... sam pomysl i wyciągnij wnioski, klasyk to klasyk, zwraca uwagę, to cos co posiada duszę, co jest wyjatkowe i ponadczasowe, ładnie wygląda twoje autko i niech tak pozostanie.

chyba wybaczysz jesli uraziłem, nic nie zmieniaj

 

PS: tak na marginesie E-34 i E-30 to chyba kwintesencja charakteru i smaku BMW, chociaz juz dawno te modele odeszły do lamusa...ale jednak to jest to co zwraca uwagę , zwłaszcza miłosników marki.

 

W stu procentach zgadzam się z kolegą ;) . Po co na siłę psuć ładne autko ? . Jeżeli chcesz coś pokombinować , to kombinuj kupując jakiś oryginalny pakiet czy coś , a nie garażowe wynalazki z allegro. Pozdro

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej byłoby dorwać ospojlerowanie z M5 i mieć spokój z dobieraniem tych zestawów z allegro.

Niestety taki pakiecik do E34 to rzadka sprawa a jak już to za spore pieniądze.

Jak bardzo chcesz za nie duże pieniądze "ulepszyć" swoją E34 to luknij tu http://www.moto.allegro.pl/item534963341_listwy_progowe_progi_bmw_e34.html

Wydaje mi sie że jakbyś założył taki komplecik jaki ma te auto z fotki to wyglądało by w miarę "zjadliwie". Oczywiście bez obleśnych brewek i z lampami hella black ;)

Nadszedł już ten czas Ty dobrze o tym wiesz.

Bierz ile chcesz, tylko zaloguj się - WWW.OTWARTAPESTKA.INFO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat tragedia :duh:

opanujcie sie z tymi spoilerami z allegro :mad2:

zbierajcie kase na ori mpakiet lub zrobcie zwykla seria , obnizona z ladnymi 3 czesciowymi felgami..

(ps. wyjatkiem jest chyba kombiak w/w kolegi z pakietem ac schnitzer :cool2: )

 

dziwne ze jeszcze nie zamknieto tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na pierwszy post... masz zdjęcia... masz kasę??? Są na rynku firmy do których przyjdziesz i zrobią Ci taki samochód z tym że taki tuning będzie krążył pomiędzy 6 a 12 tys zł zależy ile rzeczy ma w nim być nowych i jak daleko to ma iść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeRz boska ta czerwień :D

Co do moich przeróbek zdecydowałem się na delikatne upiększania ;)

Znalazłem dokładkę od M5 na tył chyba dziś pojadę ją obejrzeć czy jest warta uwagi ;)

Progi raczej z jakimś lekkim prze żłobieniem i blenda (tego sobie nie odmówię strasznie mi się to podoba ;))

myślę nad lusterkami M ale to jeszcze nie zadecydowałem i planuje założyć halogeny clear z xenonami ;) przód zostawiam jak jest bo już jest nisko jak coś dołożę to pogubię.

Wjadę ma myjkę to porobię fotki maleńkiej z każdej strony i wstawię ;)

A i zakończyłem pracę nad kapą zaworów, wyszła całkiem ładnie pomalowałem ją farbą do 800 stopni srebrna błyszcząca (chrom-luk) też zamieszczę teraz rozpoczynam prace nad kolektorek ssącym ;)

A tak na marginesie ktoś wie jak rozpoznać kolektor od 2,0 od 2,5 w M20 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.