Skocz do zawartości

kilka pytan ???


matty

Rekomendowane odpowiedzi

wtam!!!

 

1. wczoraj probowalem odblokowac kilka funkcji BC ale gdy bylem w danej opcji wyswietlal mi LOCK ON chcialem dac na OFF a tam mi wyskoczylo 01 po nacisnieciu jeszcze raz 02 i tak dalej! pytanie oco chodzi w tym???

 

2. mam wejsci na tel motorola v50 czy taki zwykly tel np z allegro bedzie dzialal w mojej beni??? wtyczka pasuje chodzi mi czy cos nie trzeba bedzie wgrywac???

 

3. czy moze mi ktos powiedziec na jakiej zasadzie dziwala webasto i przewietrzanie w mojej e39 duza nawi (16:9)??? wiem ze webasto dziala bo poczulem cieplo na rece pod fotelem kierowcy z rurki webasto ale w srodku reczej nic!!! tylko przewietrzanie i jak te obie funkcji maja do siebie???

 

do ludzi intensywnie odsylajacych wszystkich do szukajki szukalem i nie pisalby tego wszystkiego jak bym znalazl cos.

 

pozdrawiam matty!!!

ONLY BMW...!!!




ex:

e21 318i

e28 524td

e39 523i

e39 530d

jest:

e36 316i

e39 540i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Co do pierwszego pytania to po odblokowaniu komputera naciskając będziesz wybierał testy i jeżeli będziesz chciał zrobić np. test nr 2 to zatrzymujesz się na 2 i czekasz chwilkę wtedy pojawi się przecinek i zero (2.0) i wtedy naciskając dwa razy wejdziesz do testu 2.2 i po chwili powinny Ci się wyświetlić dane związane z tym testem.U mnie tak to działa i u Ciebie zapewne będzie tak samo. To akurat numery testów są przykładowe także do końca nimi się nie sugeruj. Na forum ktoś już wrzucił skan z gazety gdzie to jest opisane dla E46 i E39 plus opisane numery testów. W razie czego to pisz na pw to Ci pośle ten skan. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.