Skocz do zawartości

730d Pomocy .. Odpala i Gaśnie.


netios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów i zwracam sie z prośbą o pomoc. Wymieniłem dzisiaj filtr paliwa w swojej 730d oraz wyczysciłem profilaktycznie filterki zaworów podciśnieniowych od turbo i egr-a. Zrobiłem jazde próbną jakieś 10km wróciłem zadowolony do domku. Auto stało jakąś godzinke. Wsiadam odpalam samochód jade 15 metrów i auto zgasło. Odpalam, auto odpala na 3 sekund i gaśnie i próbuje sie znowu odpalić jednak bez skutku. Takich prób zrobiłem około 20 i akumulator padł a więc ładuje. Komp pokazuje nagle błąd 5 i 6 wtryskiwacza. Przed naprawą przeleciałem kompa i nie było żadnych błędów. Teraz natomiast są właśnie błędy wtryskiwaczy. Kasuje błędy, odpalam auto i znowu. co się mogło stać po tych 10 km jazdy próbnej?? W baku jest około 30 litrów paliwa. Bardzo prosze o pomoc bo już szału dostaje.Będę wdzięczny za każdą wskazówkę.P.S. Paliwo w przewodach normalnie jest....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Kolego możesz podpowiesz coś jak rozwiązałeś ten problem. Znajomy ma tak co jakiś miesiąc, zapala na 5 sekund i gaśnie. Właśnie dzwoni że stoi i próbuje i nic. Zamyka auto, czeka, znowu próbuje...

może ma ktoś jakiś pomysl. Ma jakiś chyba nieoryginalny immobiliser przy kluczu, moim zdaniem to on coś szwankuje...

Jeśli jakiś pomysł to chętnie posłucham....poczytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.