Skocz do zawartości

Kupno e-60


thestructor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam sie do kupna mojej pierwszej beemki (teraz mam audi :-))

Miało być e-92 ale po przemyśleniu tematu na 100% biore e-60

 

Na allegro jest mnóooostwo szrotów, a nie mam czasu bujać sie pózniej z serwisem, dlatego prosze o rade.

 

Zalezy mi na młodym aucie (nowe raczej odpada ze wzgledu na cene) najlepiej tak 520d poliftingowe 177km góra 2 letnie.

 

Prosze o pomoc osoby które mają np. sprawdzony komis, lub salon w polsce/niemczech gdzie kupili swoje cacko lub wiedzą ze jest sprawdzone "źródło"

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na czym ta pomoc ma polegać?

Chyba nie jest to pierwszy Twój samochód?

Więc już chyba wiesz wszystko na temat ZAKUP AUTA UŻYWANEGO.Temat chyba szerszy niż sex małżeński.

hej

 

Nie o to chodzi, raczej o to gdzie kupić - umiem korzystać z opcji szukaj :)

 

Czy szukać na własną reke, czy wybrać premium selection itd.

 

Najprościej powiedzieć wpisz w wyszukiwarke mobile.de i jazda ale liczylem na pomoc

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobile.de jest bardzo dobrym doświadczeniem i już pewnie wiesz że auta tam są droższe (wieksze przebiegi) niż te które nasi handlarze sprowadzili do Polski (mniejsze przebiegi)

Ogólnie tak jeśli masz czas,znasz język chociaz podstawy jedź i kup w D.

Jesli masz taką pracę że nie mozesz się wyrwać szukaj w Polsce.Premium Selection ok ale nie kupuj z bezgranicznym zaufaniem tego "szampana".

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobile.de jest bardzo dobrym doświadczeniem i już pewnie wiesz że auta tam są droższe (wieksze przebiegi) niż te które nasi handlarze sprowadzili do Polski (mniejsze przebiegi)

Ogólnie tak jeśli masz czas,znasz język chociaz podstawy jedź i kup w D.

Jesli masz taką pracę że nie mozesz się wyrwać szukaj w Polsce.Premium Selection ok ale nie kupuj z bezgranicznym zaufaniem tego "szampana".

hej

 

Powiem szczerze ze nie mam czasu ani checi jechać na wyciecze do DE i szukać sam ( jeszcze trza zabrać gościa ze sobą co sie na tym zna )

 

Raczej kupie w leasing - zastanawiam sie nad exag ale nie wiem czy to dobry pomysł, przeszukałem forum i wiekszość ludzi jedzie do DE i kupuje 3-5 letnie e-60 od prywatnych osób. W moim przypadku zalezy mi na gwarancji tak zeby miec chociaz jeszcze przez rok, to ewentualnie wymienie sobie co bedzie trzeszczało,klekotało lub sie turbina rozleci.

 

Byłem w salonie w łodzi i masakra... gość próbował mi roczną 320d w manualu z welurem pod pupą za 125TPLN puścic tydzień temu ze niby promocja bo mi kapcie na zime gratis dorzuci (bo przeciez nie ma to jak z salonu na -10 wyjechac na letnich)

 

Chodziło mi o pomoc typu - dzwon do DE do takiego i takiego salonu, mają tam gościa co jeszcze po polsku gada i bedzie git.

 

Jeżeli ktoś kupił w ten sposób i jest zadowolony/niezadowolony to prosze o opinie :) thx

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nasi zachodni sasiedzi wyszukaj na mobile zadzwoń umów się w niemieckim serwisie na sprawdzenie wystawia tobie gwarancje i juz po kłopocie lub uzywane autko w jakims polskim serwisie BMW z gwarancją

 

thx, jak juz jesteśmy przy gwarancji to jak to dokładnie wygląda? standard w bmw to chyba 2 lata plus rok dodatkowo euro+, ale gdzieś wyczytałem ze można dokupić dodatkowo gwarancje przy kupnie uzywki?

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka!

 

Też na twoim miejscu zrobił bym tak jak kolega tora napisał. Albo u nas w serwisach BMW poszukał. W internecie są same okazje ale sam wiesz jakie i jak się to czasami kończy. Takie okazje jak są u nas to w Niemczech tego nie ma. Ja swoja też kupiłem w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodziło mi o pomoc typu - dzwon do DE do takiego i takiego salonu, mają tam gościa co jeszcze po polsku gada i bedzie git.

 

Jeżeli ktoś kupił w ten sposób i jest zadowolony/niezadowolony to prosze o opinie :) thx

aha czyli chcesz mieć na tacy podane,to wejdz na bmw.de wpisz jaki rok cię interesuje,kolor,motor i coś wyskoczy napewno.Możesz szukać w Szwajcarii drożej ale przebiegi sporo mniejsze i jeszcze inny świat.

A jak kupisz mile widzimy na forum nowego użytkownika E60.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gwarancją masz tak po 2 latach ( lub tylu ile daje producent) masz możliwośc w serwisie danej marki autka przeciągnąc taka gwarancje ( oczywiście to kosztuje ) robią oni duży serwis i wystawiaja na jego podstawie gwarancje Unijną , jak tak do firmy kupiłem mercedesa w211 2003r kupiłem go w 2007r i miałem gwarancje wystawioną do końca 2008r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki wpływ ma kurs euro do oferty BMW E60 za zachodnią granicą?

Nie widzisz że kolega raczej nie pyta się o ceny tylko chce kupic dobre BMW.

Mam rację thestructor?Chcesz mieć frajdę z jazdy bierz 530dA

a 520d nie bierz 4 gary się trzęsa i manualna skrzynia :nienie: chyba ze liczysz z kalkulatorem pod dystrybutorem

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak! Jak pisałem wyżej za tą kase co u nas chcesz przeznaczyć w Niemczech a w szczególności w Szwajcarii (tam są igiełki) nie dostaniesz.

 

Pozdrawiam,

 

Luz, na euro tez jest sposób - mozna sobie zrobic opcje walutową w dwie strony i po problemie, albo leasing w euro załatwi sprawe. NBP zabudzetował na 2009 sredni kurs 3,6 i tego moge sie trzymać.

 

Ktoś z was kupil w szwajcarii lub nie niemczech z wystawioną gwarancją przez serwis?

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki wpływ ma kurs euro do oferty BMW E60 za zachodnią granicą?

Nie widzisz że kolega raczej nie pyta się o ceny tylko chce kupic dobre BMW.

Mam rację thestructor?Chcesz mieć frajdę z jazdy bierz 530dA

a 520d nie bierz 4 gary się trzęsa i manualna skrzynia :nienie: chyba ze liczysz z kalkulatorem pod dystrybutorem

hej

 

hej

fatycznie o cene nie pytałęm ale chce na to rzeznaczyc 100-120 tysi

520 z automatem mi styknie w zupełności, jezdze głownie po miescie rocznie min 35-40 tysiecy kilometrow.

 

umiem liczyc i przy cenie auto kolo 100 nie bardzo mam ochote wywalac 20 kafli na akcyze, ale pewnie ze bym wolal 530 :)

 

ale wracajac do tematu macie jakis namiar do goscia w salonie w DE lub Swiss ktore jeszcze gada po polsku? słyszalem ze salony przy granicy zatrudniją polaków bo 50% customerów to słowiański naród przesiadający sie z poldków

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mozliwosc kupna takiego auta od BMW - Leasing w Dani tylko ze sa to auta juz zazwyczaj 2 letnie czyli po gwarancji z przebiegami od 30 do 80 tys km, ale to juz nie temat na forum. Jezli chcesz naprawde kupic takie bmw to pisz na gg 1855356 lub pw. Jestem z łodzi wiec mozemy sie zawsze spotkac. Edytowane przez bambooco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeromer ma taki punkt gdzie kupił i serwisuje po tamtej stronie.Ta z tą akcyzą to bolesna sprawa,no się ostatnio pozmieniało trochę z tymi umowami i wartościami aut kupionych.Trochę sie spóźniłeś

hej

 

thx zapytam go, a swoją drogą to moze faktycznie wezme tansze 2-3 letnie 530 i dokupie dodatkową gwarancje? Duzo jescze i zalezy mi na bezawaryjnem aucie, nie mam czasu nie bujac co miesiąc do serwisu

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Zależy jak szukasz. np 520d z sierpnia 2008 jest za 142tys zł

6UE System antykradzieżowy dla navigacji DVD

606 Nawigacja Business

7SN Navigation system Business with integrated preparation mobile phone Bluetooth

205 Automatyczna skrzynia biegów

522 Reflektory Bi-ksenonowe

524 Reflektory adaptacyjne

459 Siedzenie kierowcy elektrycznie sterowane z pamięcią

534 Automatyczna klimatyzacja

508 Czujniki parkowania

544 Tempomat z funkcją hamowania

2SB Obręcze kół ze stopu lekkiegostar spoke 242

packages

494 Ogrzewanie siedzeń, przód

633 Przygotowanie pod telefon z Bluetooth Business

672 Zmieniarka na 6 CD

616 Platforma Online

502 Wysokociśnieniowe spryskiwacze reflektorów

423 Dywaniki welurowe

4BX Listwy ozdobne, szare, na wysoki połysk

320 Rezygnacja z emblematu modelu

441 Pakiet dla palących

346 Chromowane obramowania szyb (wersja trzydrzwiowa)

465 Dzielona kanapa tylna

 

Nieco biedniejsze ze skrzynią manualną są za 120 - 130 tys zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Tora ja swoje e60 kupiłem w de i tam też serwisuję (Goerlitz 2km od A4). tutaj namiary na panią, która mówi po polsku i pomoże w wyborze auta:

Anetta Szpien

Gebrauchtwagen-Assistentin

Telefon:

+49 (03581) 380 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Tora ja swoje e60 kupiłem w de i tam też serwisuję (Goerlitz 2km od A4). tutaj namiary na panią, która mówi po polsku i pomoże w wyborze auta:

Anetta Szpien

Gebrauchtwagen-Assistentin

Telefon:

+49 (03581) 380 40

 

Wielkie dzieki, siekierka na twoją cześć ! właśnie o taką pomoc mi chodziło.

 

PS. Swoją drogą dostałej juz z 3 oferty na priva z forum

Hmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.