Skocz do zawartości

Centralny zamek 1 drzwi sie nie zamykaj


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mój sąsiad ma ten sam problem w tym aucie. Jakiś czas nie zamykały się, potem się zamykały a nie otwierały. Zawsze tylko tylne drzwi. Z tego co wiem to zamek jest z elektromagnesem i nic z tym nie zrobisz (może się mylę). On rozbierał kilka razy i nic nie pomogło. Chyba tylko wymiana całego zamka pomoże.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez bekon74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" caleko zamka " tzn silownika?

 

ale powiem ci ze tez takie ostatnio wrazenie mialem ze sie otworzyly jak otwieralem

 

rozbieralem tapicerke i ciezko tam dojsc do tego silownika

 

jedno co moge sprawdzic to przeciac przewod zasilajacy go i sprawdzic czy tam prad jest

 

jesli jest to kupie chyba uniwersaly silownik za 15 zeta i podlacze go tam , tak jak patrzylem to chyba nie bedzie to trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam jeszcze kumpla i dam znać. Przecinać nie musisz bo prąd na 100% jest. Tak jak pisałem rozbierał to kilka razy, raz jedne drzwi raz drugie i nic to nie dało. Jak mówił jest tam jakiś elektromagnes. U niego raz działa a raz nie ale tylko w tylnych drzwiach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

gadałem z nim i powiedział, że można ten uniwersalny siłownik założyć. Montujesz siłownik na tym cięgnie co zamyka ,tylko instalacje trzeba przerobić a żeby go wymontować to trzeba szybę wyciągnąć i rozmontować belkę.

Znalazłem coś takiego:

 

http://moto.allegro.pl/item512981752_bmw_e36_centralny_zamek_od_ss.html

 

http://moto.allegro.pl/item530137755_bmw_e36_silowniki_centralnego_zamka.html

 

i tu widać, że idzie je rozmontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem ze ciezko to bedzie zrobic , ale w zime to mi sie tego nie bedzie chcialo robic , zamontuje chyba ten uniwersalny , tak jak tapicerke zdjolem to tam on idealnie bedzie pasowal i nigdzie nie bedzie chyba wadzi ( przynajmniej tak mysle ) bo to roznie bywa , dam rade mysle dzisij zarowke wymienialem w panelu nawiewu niebylo tak zle

 

 

dzieki za info

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.