Skocz do zawartości

Rozbite BMW. Gdzie solidnie naprawic


Benetton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dlugo zastanawiałem sie czy dodac ten temat bo nie bylem pewien pod ktory dzial go podlaczyc.

Jak widac na zdjeciu mialem przykre spotkanie z innym samochodem.... Prosze pomuszcie mi ocenic ile +- moze wyniesc naprawa i jesli ktos moze to niech poleci jakis solidny i dobry warsztat gdzie nie bede musial sie martwic czy wszystko bedzie dobrze zrobione. Za pomoc Wszystkim dziekuje.

 

 

ps. dodam, ze chlodnica cieczy jest nie uszkodzona.

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images30.fotosik.pl/313/bb9378d993be2f79.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczescie ubezpieczyciel. Jak to oceniacie finansowo?? Bo auto wycenili na smieszna kwote jestem w szoku - 12 tys. zl (oczywiscie nie rozbite)!!!! A na allegro takie auto mozna za duuuzo wiecej kupic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jest na forum kolega .

On zna się na ubezpieczeniach i wycenach.

Może napisz do niego na pw. < mozesz mu wspomnieć , że ja cię podsyłam bo my się deko lepiej znamy>

 

Nie podam publicznie jego nicka bo może by tego nie chciał.

Jak cos to napisz do mnie na pw.

Ja go zapytam czy mogę.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś podobne uszkodzenie sam kupiłem części i poskładałem (do takiej naprawy nie jest ci potrzebny zaden profesjonalny sprzęt) jedynie zestaw kluczy. nastepnie oddaj auto do lakiernika i bedziesz mial naprawione auto, za czesci zaplacisz max 1500zl za lakiernika max 1000zl a z ubezpieczalni moze ci wyplacą ok 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze jest to ze ubezpieczyciel stwierdzil szkode calkowita... a w tym aucie praktycznie oprocz klimy, lampy, maski i grila nic sie nie uszkodzilo. Normalnie pali. Bylem nim na trzepakach - zawieszenie sprawne. Nie wiem na jakiej podstawie jest szkoda calkowita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś podobne uszkodzenie sam kupiłem części i poskładałem (do takiej naprawy nie jest ci potrzebny zaden profesjonalny sprzęt) jedynie zestaw kluczy. nastepnie oddaj auto do lakiernika i bedziesz mial naprawione auto, za czesci zaplacisz max 1500zl za lakiernika max 1000zl a z ubezpieczalni moze ci wyplacą ok 4

 

A da rade samemu to poskrecac do lini, chodzi mi o to zeby szczeliny byly rowne i zeby np. maska mi nie wystawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze jest to ze ubezpieczyciel stwierdzil szkode calkowita... a w tym aucie praktycznie oprocz klimy, lampy, maski i grila nic sie nie uszkodzilo. Normalnie pali. Bylem nim na trzepakach - zawieszenie sprawne. Nie wiem na jakiej podstawie jest szkoda calkowita

 

to dla ciebie jeszcze lepiej oddadza ci tyle na ile wycenili auto przed kolizja + wrak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze jest to ze ubezpieczyciel stwierdzil szkode calkowita... a w tym aucie praktycznie oprocz klimy, lampy, maski i grila nic sie nie uszkodzilo. Normalnie pali. Bylem nim na trzepakach - zawieszenie sprawne. Nie wiem na jakiej podstawie jest szkoda calkowita

 

to dla ciebie jeszcze lepiej oddadza ci tyle na ile wycenili auto przed kolizja + wrak :)

 

Jakby takie wraki tylko jezdzily to byloby dobrze :P ja jestem w szoku z tym autem nic przeciez nie ma. Ale teraz zaczynam sie zastanawiac kto naprawia te naprawde rozwalone auta ktore po kolizji sa o kilka cm krotsze :) nie dziwie sie ze te auta po tem zostawiaja 4 slady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję to przeczytać http://www.fuko.pl/odszkodowania-szkoda,178,1,4.html

a jeżeli chciałbyś naprawiać auto sam i martwisz się o szczeliny,to przy takim puknięciu zamartwiasz się na zapas.Jeżeli nie jest naruszona konstrukcja i nie masz zamiaru go klepać to będzie jak przed wypadkiem.

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje auto po poskladaniu przezemnie wygladalo tak:

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//images20.fotosik.pl/117/830b6e25305ea537.jpg

 

a moge prosic zdjecie jak wygladalo po stluczce?? ale poklony dla Ciebie - super robota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uszkodzenie niemal ze identyczne jak u ciebie centralnie przodem, zderzak wlasciwie nie ruszony tylko grill , maska ,lampy, pas przedni oslona pasa przedniego no i niestety pekniety plaskik z oslony pasa wkrecil sie w pasek wielorowkowy zrewal pasek i pekl napinacz paska , zdjec niestety nie mam na serwerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ile kosztuja elementy , ktore uszkodzily sie , pojedz do mechanika niech powie ile poskladanie tego ( rozumiem, ze mozesz miec obawy z braku doswiadczenia czy podolasz wyzwaniu poskladania tego) potem porwanj koszty z KWOTA Odszkodowania za ta kolizje i zobaczysz czy chcesz sie zajac sam naprawa czy zlecic od A do Z fachowcowi( obys na takiego trafił)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.