Skocz do zawartości

NIE DZIAŁA TELEFON


sławek 740i e38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z telefonem w 740i z marca 95r. Kupiłem karty Plusa, potem Ery. Wkładałem je do szczeliny pod słuchawką, potem do transmitera w bagażniku i niestety telefon nie działa. Można go włączyć, świeci, w głośnikach słychać wybieranie numer, na monitorze od tv, navi, radia widać wybierany numer, niestety nie można nigdzie zadzwonić oraz odebrać połączenia przychodzącego, w ogóle nie słychać, że dzwoni. Gdy odpalę silnik, telefon się przeważnie włączy, słychać go w głośnikach. na wyświetlaczu telefonu pojawia się napis, żeby sprawdzić kartę SIM (SIM karte prufen) Telefon nie działa, więc go wyłączam. Gdy gaszę silnik, po wyjęciu kluczyka ze stacyjki znów telefon się włącza i znów pisze SIM karte prufen. Gdy kupiłem autko ponad rok temu, pod słuchawką była niemiecka karta, ale telefon nie działał. Latem wymontowałem wszystkie moduły znajdujące się po lewej stronie w bagażniku. Sprawdziłem wszystkie kable, kostki. Poskładałem, podokręcałem i bez żadnego efektu. Proszę o pomoc, co może być przyczyną i gdzie jej szukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha bez jaj jaki sim lock?? Z jaką siecią BMW ma podpisaną umowę?? z Vodafone? :norty: coś tutaj wkręcacie. To telefon w samochodzie kto i po co by to robił? Ja się nie wypowiem bo mam prawdopodobnie w ogóle odłączony a teraz nie jest pogoda na to żeby bawić się przy aucie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w E39 też myslełem że mam sim-locka.Wkładałem karte w słuchawkę włączałem telefon i nic.Kiedyś stałem w korku i z nudów zacząłem bawić się tym telefonem.Wyjąłem kartę,włączyłem telefon,pojawił się napis "Włóż kartę" i na włączonym tel. wsunąłem kartę,wyszukał sieć i działa :D W telefonie nawet po polsku jest menu (jakaś stara Motorola z klapką).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.