Skocz do zawartości

zakup auta


kal800

Rekomendowane odpowiedzi

Nokia n95 działa bez żadnego problemu.

Jeśli chcesz namiar na gościa co wozi fajne Bmw w bardzo atrakcyjnych cenach to odezwij sie na maila [email protected].

Dla mnie przywieźli e61 2007 za 85000 i myśle że cena była bardzo atrakcyjna dodam tylko że przebieg 6000.

Pozdrawiam wszystkich

 

Zakup 520d a 530d z tamtego rocznika to przepasc cenowa. Ogolnie rzecz biorac, cena 530d bedzie srednio 2x tyle, co 520d. Dlatego spokojnie uwierze, ze za 85k PLN kupiles E61 z rocznika 2007 (i jeszcze przy akcyzie 3.6%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nokia n95 działa bez żadnego problemu.

Jeśli chcesz namiar na gościa co wozi fajne Bmw w bardzo atrakcyjnych cenach to odezwij sie na maila [email protected].

Dla mnie przywieźli e61 2007 za 85000 i myśle że cena była bardzo atrakcyjna dodam tylko że przebieg 6000.

Pozdrawiam wszystkich

 

 

To co piszesz odnośnie ceny za to auto jest tak samo prawdziwe jak to że N95 działa z BT w BMW, osobiście posiadam N95 i jakoś mi sie nie paruje. Więc proszę ciebie nie pisz głupot. soft mam z 2007 r. A zaliczki przez money gramm nie chcesz na ta auto? :) Dodam że chodzi mi o 530D 2007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny że masz 2007 rok? Za ta kasę to mogłeś w normalnym stanie kupić rok 2005 maximum ewentualnie po perturbacjach 2006.

 

Czemu nie mozliwe, nawet na allegro sa, tylko dlaczego wszystkie bite :wink:

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z N95 jest różnie - patrzyłem na różne fora i zdarzają się przypadki parowania - może to kwestia zestawienia softu auta i telefonu?

 

Jest jakieś obejście na to? Bardzo liczyłem na telefon w aucie przez bluetooth a telefonu nie chciałbym wymieniać.

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta E60 jest faktycznie tip top to odkupię ją od ciebie za 85 tyś bo w tą cenę to nie uwierzę. Za swoją z 2005 roku czarną w beżowych skórach i to z ryśniętym błotnikiem i drzwiami dałem tzn wyszła 75 tyś, euro po 4.08 i stara akcyza. Auto faktycznie bezwypadkowe ale już wsadziłem 10 tys żeby była taka jak chciałem, więc albo ci się fartło albo dzwon niezły(oby nie) Edytowane przez świr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z N95 jest różnie - patrzyłem na różne fora i zdarzają się przypadki parowania - może to kwestia zestawienia softu auta i telefonu?

 

Jest jakieś obejście na to? Bardzo liczyłem na telefon w aucie przez bluetooth a telefonu nie chciałbym wymieniać.

 

Kal

 

No niestety, ja również liczyłem na parowanie n95 z autem, bo to jest jedyny sensowny telefon, który operator jest w stanie mi zaproponować przy wymianie, ale jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem pełnego sparowania.

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokia n95 działa bez żadnego problemu.

Jeśli chcesz namiar na gościa co wozi fajne Bmw w bardzo atrakcyjnych cenach to odezwij sie na maila [email protected].

Dla mnie przywieźli e61 2007 za 85000 i myśle że cena była bardzo atrakcyjna dodam tylko że przebieg 6000.

Pozdrawiam wszystkich

 

 

To co piszesz odnośnie ceny za to auto jest tak samo prawdziwe jak to że N95 działa z BT w BMW, osobiście posiadam N95 i jakoś mi sie nie paruje. Więc proszę ciebie nie pisz głupot. soft mam z 2007 r. A zaliczki przez money gramm nie chcesz na ta auto? :) Dodam że chodzi mi o 530D 2007.

 

 

No widzisz kolego jakoś nie piszę głupot bo codziennie korzystam z nokii n 95 co prawda w wersji 8G-może to ma jakieś znaczenie.

jedny problem jaki znalazłem t o fakt że nie mam w aucie książki z numerami z telefonu i nie wiem jak je przekopiować, ale połączenia normalnie odbieram z kieroownicy i wszystko działa bez zarzutu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak 75000 zl za E60 530d 2007 z 55000 na liczniku

fakt ze wtedy euro bylo złotóweczke nizej, akcyza nizsza ale

gdzie to 200 000 zl ?!

zdradze tez maly niuansik - autko bylo pokradziezowe :D

nei bede sie tu rozpisywal ale jest to obecnie najpopularniejszy sposob na sciagniecie super auta za male pieniazki

w moim egzemplarzu brakowalo przednich obu lamp i tylnej prawej

poza tym autko mialo przerysowany tylny prawy blotnik (blahostka)

takich aut jest duzo w Germanii, za 200 000 zl mozna sciagnac 2 piekne 2-3 letnie E60 ale nie jedno ! albo lepiej, za 200 000 mozna sciagnac piekne 2 letnie E65

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak 75000 zl za E60 530d 2007 z 55000 na liczniku

fakt ze wtedy euro bylo złotóweczke nizej, akcyza nizsza ale

gdzie to 200 000 zl ?!

zdradze tez maly niuansik - autko bylo pokradziezowe :D

nei bede sie tu rozpisywal ale jest to obecnie najpopularniejszy sposob na sciagniecie super auta za male pieniazki

w moim egzemplarzu brakowalo przednich obu lamp i tylnej prawej

poza tym autko mialo przerysowany tylny prawy blotnik (blahostka)

takich aut jest duzo w Germanii, za 200 000 zl mozna sciagnac 2 piekne 2-3 letnie E60 ale nie jedno ! albo lepiej, za 200 000 mozna sciagnac piekne 2 letnie E65

powodzenia!

 

Widzisz kolego, Ty masz czas żeby całą operację przeprowadzić, ochotę żeby się tym zająć, kontakty żeby takie auto nabyć i warsztat, który Ci je zrobił, ja tego wszystkiego nie mam za to mam 200 tyś złotych na samochód. To jest moja droga pozyskania tego auta i nie widzę powodów dla których mógłbyś nazywać mnie "łosiem" czy frajerem" Bardzo się cieszę, że udało Ci się nabyć tanio samochód i masz z niego satysfakcję.

 

Tyle do Ciebie.

 

 

Jak już o kwestiach "kradzieżowych" mówimy, to jak wygląda kwestia tego występku jeżeli chodzi o samochody BMW? Ja się zatrzymałem na realiach z lat 90tych, gdzie zagrożenie występowało wszędzie poza parkingami strzeżonymi i to też nie zawsze. Dzisiaj jeździ tego dużo więcej i wnioskuje, że problemu nie ma a narażone są głównie auta popularne kradzione na części. Jak jest w rzeczywistości? Czy trzeba zachować jakieś specjalne środki ostrożności, czy warto inwestować w jakiś super system alarmowy?

 

pozdrawiam

 

Kal800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie uważam kogoś co wydaje dwie stówy na furę za łosia czy innego zwierza ale poprostu tak mu sie w życiu ułożyło i tyle.

Co do jakiś specjalnych zabezpieczeń to bez przesady,stawiać tak by laweta nie zabrała i kluczyki ze stacyjki wyjmować przy każdym opuszczaniu kabiny.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak 75000 zl za E60 530d 2007 z 55000 na liczniku

fakt ze wtedy euro bylo złotóweczke nizej, akcyza nizsza ale

gdzie to 200 000 zl ?!

zdradze tez maly niuansik - autko bylo pokradziezowe :D

nei bede sie tu rozpisywal ale jest to obecnie najpopularniejszy sposob na sciagniecie super auta za male pieniazki

w moim egzemplarzu brakowalo przednich obu lamp i tylnej prawej

poza tym autko mialo przerysowany tylny prawy blotnik (blahostka)

takich aut jest duzo w Germanii, za 200 000 zl mozna sciagnac 2 piekne 2-3 letnie E60 ale nie jedno ! albo lepiej, za 200 000 mozna sciagnac piekne 2 letnie E65

powodzenia!

 

2-3 letnie a roczne to chyba roznica, a warto pomyslec o wyposazeniu. Piatke nowa mozna kupic chyba od 160 000, ale nie bedzie zadnego problemu z wyposazeniem do ceny 320 000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak 75000 zl za E60 530d 2007 z 55000 na liczniku

fakt ze wtedy euro bylo złotóweczke nizej, akcyza nizsza ale

gdzie to 200 000 zl ?!

zdradze tez maly niuansik - autko bylo pokradziezowe :D

nei bede sie tu rozpisywal ale jest to obecnie najpopularniejszy sposob na sciagniecie super auta za male pieniazki

w moim egzemplarzu brakowalo przednich obu lamp i tylnej prawej

poza tym autko mialo przerysowany tylny prawy blotnik (blahostka)

takich aut jest duzo w Germanii, za 200 000 zl mozna sciagnac 2 piekne 2-3 letnie E60 ale nie jedno ! albo lepiej, za 200 000 mozna sciagnac piekne 2 letnie E65

powodzenia!

 

A jesteś pewien że masz dobrze zrobione numery vin na aucie :) Jak byśmy dobrze się zapewne przyjrzeli twojemu egzemplarzowi to wyszło by pewnie że ze 3 go złożyli. Proszę ciebie nie pisz o układach w Niemczech bo tam czegoś takiego nie ma. Nie ma tajnych kombinacji oraz innych tego typu rzeczy, kopiłeś auto które najwyraźniej było warte tyle ile za nie zapłaciłeś. My polacy wszędzie poszukujemy układów, nawet tam gdzie ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre sobie

tak sie sklada ze jestem kierowca zawodowym i wiem co znaczy robic km

jesli Ty zrobisz 300k osobowka w rok to chyba zadko bywasz w domu

a tak wogole to jak wedlug Ciebie po 300 000 km silnik w samochodzie OSOBOWYM jest dopiero dotarty to gratuluje wiedzy i zaluje naiwnosci

otoz tak mysla tylko biedni Polacy ktorych nie stac na nowe samochody

bo w normalnych krajach Europy Zachodniej samochod z takim przebiegiem czytaj zuzyty sie po porostu zmienia na nowy

to przykre[/b]

i następny kwiatek

prawdziwe BMW ma naped RWD

xDrive jest dla mietkich lalusiów"

takie to teorie pisze nowy kolega gdzie indziej a tutaj w tym temacie nasmiewanie sie z tych co nowy wzieli.

hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak tak 75000 zl za E60 530d 2007 z 55000 na liczniku

fakt ze wtedy euro bylo złotóweczke nizej, akcyza nizsza ale

gdzie to 200 000 zl ?!

zdradze tez maly niuansik - autko bylo pokradziezowe :D

nei bede sie tu rozpisywal ale jest to obecnie najpopularniejszy sposob na sciagniecie super auta za male pieniazki

w moim egzemplarzu brakowalo przednich obu lamp i tylnej prawej

poza tym autko mialo przerysowany tylny prawy blotnik (blahostka)

takich aut jest duzo w Germanii, za 200 000 zl mozna sciagnac 2 piekne 2-3 letnie E60 ale nie jedno ! albo lepiej, za 200 000 mozna sciagnac piekne 2 letnie E65

powodzenia!

 

A jesteś pewien że masz dobrze zrobione numery vin na aucie :) Jak byśmy dobrze się zapewne przyjrzeli twojemu egzemplarzowi to wyszło by pewnie że ze 3 go złożyli. Proszę ciebie nie pisz o układach w Niemczech bo tam czegoś takiego nie ma. Nie ma tajnych kombinacji oraz innych tego typu rzeczy, kopiłeś auto które najwyraźniej było warte tyle ile za nie zapłaciłeś. My polacy wszędzie poszukujemy układów, nawet tam gdzie ich nie ma.

 

Zgadzam się w 100%. Nikt w Niemczech nie odda auta za pół ceny nawet jak jest pokradzieżowe. Lampę i kilka pierdół dokupić Niemiec też umie, więc 2007 530d za 75 tys zł to fikcja. Wiem za ile takie auta się sprzedają w Niemczech nawet w źródłach dla dealerów a nie szarego Kowalskiego czyli Szmita i takich cudów nie ma i nie było. :) Układów i układzików też nie ma i to kolejna fantazja żeby naciągać frajerów. Każde auto ma swoją wartość, szczególnie mocno wyposażone i z małym przebiegiem. Mając dobre dojścia można kupić auto 20% taniej ale nie 100%. No ale koledze z fantazją nic nie udowodnimy więc niech sobie ma tę beemeczkę za 75 tys zł i niech się nią cieszy. :wink:

 

Żartobliwa sugestia BZQ o dobrze nabitych numerach może w tym przypadku okazać się bolesną prawdą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Widzisz kolego, Ty masz czas żeby całą operację przeprowadzić, ochotę żeby się tym zająć, kontakty żeby takie auto nabyć i warsztat, który Ci je zrobił, ja tego wszystkiego nie mam za to mam 200 tyś złotych na samochód. To jest moja droga pozyskania tego auta i nie widzę powodów dla których mógłbyś nazywać mnie "łosiem" czy frajerem" Bardzo się cieszę, że udało Ci się nabyć tanio samochód i masz z niego satysfakcję.

 

Tyle do Ciebie.

 

 

Jak już o kwestiach "kradzieżowych" mówimy, to jak wygląda kwestia tego występku jeżeli chodzi o samochody BMW? Ja się zatrzymałem na realiach z lat 90tych, gdzie zagrożenie występowało wszędzie poza parkingami strzeżonymi i to też nie zawsze. Dzisiaj jeździ tego dużo więcej i wnioskuje, że problemu nie ma a narażone są głównie auta popularne kradzione na części. Jak jest w rzeczywistości? Czy trzeba zachować jakieś specjalne środki ostrożności, czy warto inwestować w jakiś super system alarmowy?

 

pozdrawiam

 

Kal800

 

W Twoim przypadku jest jeszcze jedna ważna kwestia. Pisałeś, że chcesz auto wziąć w leasingu. Jeżeli chciałbyś coś mieć taniej z Niemiec to musiałbyś wyłożyć najpierw te 150-200 tys na auto a potem dopiero puścić je przez leasing. Kupując u dealera nie masz tego problemu. Nie oznacza to jednak, że to lepsze rozwiązanie, bo wg mnie wprost przeciwnie, bo u naszych dealerów auto używane są w kosmicznych cenach. Niestety teraz dochodzi problem bardzo drogich walut co powoduje, że ściąganie auta z Niemiec nawet w dobrej cenie jest nieopłacalne i póki E nie spadnie do poziomu 3,6-3,8 zł to niestety sprowadzanie samochodów z pojemnością powyżej 2.0 nie kalkuluje się za bardzo, bo nasz leniwy rząd jeszcze dołożył 5% do akcyzy.

 

Jeżeli nie masz pieniędzy żeby wyłożyć je na ten miesiąc to niestety musisz szukać w kraju, jak możesz wyłożyć to lepiej troszkę poczekać aż złotówka się wzmnocni i przywieźć coś pewnego spoza kraju.

 

E60 kradną i trzeba uważać. Najlepsze zabezpieczenie to nietypowe odcięcie zapłonu i to nie z ukrytym mikrowyłącznikiem który da się wymacać w kilka minut tylko z osobnym nadajnikiem, który się nosi przy sobie i który musi być w aucie żeby go uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw:

 

auto kupuję u importera u nas - polecona i dobra firma. Za tydzień już auto będę miał w kraju i firma leasingowa kupi auto od importera, więc nie będzie problemu z wykładaniem kasy. Cena EUR mi za bardzo nie stanowi, ponieważ biorę leasing w walucie. A ryzyko kursowe u nas nie występuje bo moja firma sprzedaje na lokalny rynek oraz eksportuje do Europy, czyli jak złotówka się osłabi, to leasing sfinansuje wpływami w walucie, a jak się wzmocni, to waluta pójdzie na rezerwy, a za leasing zapłacę z przychodów w PLN.

 

Co do kradzieży - jaki jest koszt takiego immobilizera?

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow ostro widze panowie sie za mnie biora !

:P

po 1 primo - jedynym uszkodzeniem mojego auta od nowosci byl przerysowany tylni prawy blotnik - tyle w temacie.

po 2 primo - przepraszam autora tego topicu jesli poczul sie urazony okresleniem "ŁOŚ"; daleki jestem od stwierdzenia , ze jestes "frajerem" bo po prostu trak nie jest ale jak czytam Twoje posty w ktorych pytasz sie czy dzisiaj krada samochody bo Twoj czas sie zatrzymal na latach 90tch, do tego masz zamiar wywalic 200k na kilkuletnia 5tke to stary wybacz ale jestes "ŁOŚ" - prosze brac to okreslenie zartobliwie a nie OBRAZLIWIE

 

a i na koniec dodam jeszcze jedno - auto mam w leasingu finansowym (nie zwrotnym)

jak ? na to tez sa sposoby - wystarczy wyszukac odpowiednia firme, ktora sie takimi dealmi zajmuje i dolozyc do interesu 1500 zl

auto masz dostarczone na lawecie do domu

 

prosze wiecej do mnie nie kierowac postow a tymbardziej mnie obrazac

wszystko co mialem do napisania w tym topicu napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Twoj czas sie zatrzymal na latach 90tch, do tego masz zamiar wywalic 200k na kilkuletnia 5tke to stary wybacz ale jestes "ŁOŚ" - prosze brac to okreslenie zartobliwie a nie OBRAZLIWIE

 

 

czytaj ze zrozumieniem proszę. po pierwsze nie paroletnią tylko paromiesięczną, chyba że rok 2008 był parę lat temu o czym nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikumiesieczne to moze byc niemowle

auto z 2008 roku to auto roczne - prawa rynku

zanim sie obejzysz bedzie 2010 i juz masz dwuletnia 5tke itd

ja nie wnikam - twoja kasa twoj wybor

sadzisz ze jest jakas roznica pomiedzy e60 z 2007 roku a "kilkumiesiecznym" e60 z 2008 roku ?

ja mysle ze nie. (oczywiscie pisze o zblizonych wyposazeniowo 5tkach o podobnych przebiegach)

 

dam Ci mala rade

jest sporo firm, ktore zajmuja sie sciaganiem aut z Niemiec

wykladaja swoja forse sprowadzaja Ci fure i pozniej odsprzedaja ja do firmy Leasingowej ktora to oddaje Ci to auto w leasing

pomysl o tym i nie wywalaj kasy w ziemie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze teraz to chyba kupic najlepiej nowe BMW u Autoryzowanego Dilera. Jak przeliczy sie ceny z cennikow na bmw.pl po obecnym kursie Euro i odejmie upust na nowe auto, to wychodzi na to, ze wymarzona sztuka z takim jak sie chce wyposazeniem i kolorem jest tansza niz tzw EXAG czy tez Premium Selection w PL czy w D.

BMW jako jedna z nielicznych marek nie podniosla w styczniu w ogole cen (poza 4.4% akcyzy), podczas gdy inni tak jak np Toyota podniosla ceny niektorych modeli nawet o 25%, a Audi o 11%.

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, ze teraz to chyba kupic najlepiej nowe BMW u Autoryzowanego Dilera. Jak przeliczy sie ceny z cennikow na bmw.pl po obecnym kursie Euro i odejmie upust na nowe auto, to wychodzi na to, ze wymarzona sztuka z takim jak sie chce wyposazeniem i kolorem jest tansza niz tzw EXAG czy tez Premium Selection w PL czy w D.

BMW jako jedna z nielicznych marek nie podniosla w styczniu w ogole cen (poza 4.4% akcyzy), podczas gdy inni tak jak np Toyota podniosla ceny niektorych modeli nawet o 25%, a Audi o 11%.

 

To ciekawe co mówisz - ale pokaż mi choć jednego dealera, który da mi upust w wysokości 40%. Auto, które jest warte około 300 000 jako nowe bez upustu ja kupuję za 190 000 z przebiegiem ok. 15 000 z 2008 roku. Innymi słowy za fakt że kupuję używane mam całe dodatkowe wyposażenie za free.

 

Kal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha dobre sobie

tak sie sklada ze jestem kierowca zawodowym i wiem co znaczy robic km

jesli Ty zrobisz 300k osobowka w rok to chyba zadko bywasz w domu

a tak wogole to jak wedlug Ciebie po 300 000 km silnik w samochodzie OSOBOWYM jest dopiero dotarty to gratuluje wiedzy i zaluje naiwnosci

otoz tak mysla tylko biedni Polacy ktorych nie stac na nowe samochody

bo w normalnych krajach Europy Zachodniej samochod z takim przebiegiem czytaj zuzyty sie po porostu zmienia na nowy

to przykre

i następny kwiatek

prawdziwe BMW ma naped RWD

xDrive jest dla mietkich lalusiów"

takie to teorie pisze nowy kolega gdzie indziej a tutaj w tym temacie nasmiewanie sie z tych co nowy wzieli.

hej

 

Tora mysle ze Twoj podpis jest najlepszym komentarzem do wpisow kolegi co to wszystkim daje super rady jak kupic nowe BMW tanio :D

 

Ja zignorwalem ten skierowany mnie wrzut a propos xDrive. Nie ma co karmic trolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.