Skocz do zawartości

zdycha skrzynia ???


dziku750IL

Rekomendowane odpowiedzi

od 2 tyg.zaczeła szarpac skrzynia w 750 e32 przy zmianie z 1 na 2 bieg tylko jak jest zimny silnik jak złapie tmp jest ok dzieje sie tak jak jade spokojnie i powoli/normalnie przyspieszam jak dam w piz.... albo jade na sporcie jest ok,2 razy tj skrzynia podczas jazdy przestala dzialac wyskoczyło getriebeprogram,stanelem zgasilem silnik wlaczylem i bylo ok,co to moze byc poczatek konca skrzyni???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 tyg.zaczeła szarpac skrzynia w 750 e32 przy zmianie z 1 na 2 bieg tylko jak jest zimny silnik jak złapie tmp jest ok dzieje sie tak jak jade spokojnie i powoli/normalnie przyspieszam jak dam w piz.... albo jade na sporcie jest ok,2 razy tj skrzynia podczas jazdy przestala dzialac wyskoczyło getriebeprogram,stanelem zgasilem silnik wlaczylem i bylo ok,co to moze byc poczatek konca skrzyni???

Sprawdź akumulator. Meldunek Getriebeprogramm jest czasem tylko sygnałem padającego akumulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
od 2 tyg.zaczeła szarpac skrzynia w 750 e32 przy zmianie z 1 na 2 bieg tylko jak jest zimny silnik jak złapie tmp jest ok dzieje sie tak jak jade spokojnie i powoli/normalnie przyspieszam jak dam w piz.... albo jade na sporcie jest ok,2 razy tj skrzynia podczas jazdy przestala dzialac wyskoczyło getriebeprogram,stanelem zgasilem silnik wlaczylem i bylo ok,co to moze byc poczatek konca skrzyni???

Sprawdź akumulator. Meldunek Getriebeprogramm jest czasem tylko sygnałem padającego akumulatora...

 

stan oleju ok. przyczyna była elektronika...

 

p.s. jak wymienia sie olej w skrzyni 4HP24 wystarczy wymienic w misce ok 4 L czy w całej 10 L ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan oleju ok. przyczyna była elektronika...

Problem rozwiązany? Pochwal się, ktoś kiedyś skorzysta.

 

też mnie to ciekawi?

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie powodem byl umierajacy akumulator - ale dziwi mnie troche ze ludzie maja zdychajacy aku - ledwo co odpalaja - ale ostro jezdzą i się dziwią ze cuda się dzieją - temat był wałkowany na forum 100 razy ale jak widać nie przynosi to żadnego efektu...

 

 

jak zaczał meczyc mnie ten tryb awaryjny 1 co wsadziłem nowy aku (100AH) i było to samo bo tak jak piszesz dobry prad to pdst.

 

aku zmieniałem nie tak dawno ok 2 lata temu i był ok zaczał padac przez złe ładowanie,gosc odrazu wymienił regulator napiecia i jakies (chyba )przekazniki,bo sprawdzał instalacje,kostki,wtyczki,sterownik ( podmieniał) i zmieniał wtyczke/kostke, na koncu zrobił restart kompa i gadał cos o tej wtyczce i jakiejs masie ( ze wystarczy jakies małe zakłucenie itd i beda sie takie cuda działy) na 2 dzien kazał zabierac auto nie ma t.awaryjnego i nie szarpie !!!

 

na koniec pytałem go czy zmieniac olej w skrzyni,to zgarbił sie i wydusił z siebie ze by jeszcze nie ruszał a jak juz bardzo chce zeby tylko zmienic z michy te 4 L wiec jak z tym jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.