Skocz do zawartości

[E39][E60][Exx] Kalendarz 2009 z naszymi BMW


karolr

Rekomendowane odpowiedzi

może niech kazdy chętny napisze mi wiadomość na PW wtedy będzie łatwiej wszystkich pozbierać do kupy

pozdr

 

Proponuje autorowi watku aby na pierwszej stronie zrobil liste chetnych , zeby wszystko bylo jasne . Bedzie sie dodawalo/odejmowalo userkow - chetnych ;)

SPRZEDAM BMW 530 M60B30 TOURING AC SCHNITZER !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista na 1 stronie tego wątku :cool2:

No i proszeeee watek pchniety siła naszej miłosci do autek rewelacjia:)

z tego co widze nie przeoczyłeś jak narazie nikogo i pomysł jak by cos podzielic zeby nawet dwa autka na jednej stronie tak jest bardzo dobry:)

Grupa Pościgowa LBN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej chętnych nie będzie, zdjęcia wyslijcie na [email protected] (VP.PL nie mylić z WP.PL), po złożeniu zamowienia podam numer konta na które przelejecie pieniądze, a w tytule przelewu podacie dane do wysylki gdyż kalendarze będą szły bezposrednio z drukarni, aha i zdjecia niech nazwane będą Waszymi nickami z forum

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej chętnych nie będzie, zdjęcia wyslijcie na [email protected] (VP.PL nie mylić z WP.PL), po złożeniu zamowienia podam numer konta na które przelejecie pieniądze, a w tytule przelewu podacie dane do wysylki gdyż kalendarze będą szły bezposrednio z drukarni, aha i zdjecia niech nazwane będą Waszymi nickami z forum

 

pozdr

 

Aby było bezpieczniej możesz stworzyć aukcje allegro (propozycja ) . Ja na razie nie mam tak dużych zdjęć. Postaram się to jak najszybciej nadrobić.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu żeby zamówić do siebie a później to rozsyłać, poza tym wydłuży to czas oczekiwania, kalendarze będą zamawiane na allegro więc nie widze żadnego problemu, ja zamówie ze swojego konta a każdy chętny wpłaci pieniądze bezpośrednio do sprzedającego, wcześniej wyślę mu listę z Waszymi danymi do wysyłki lub w tytule przelewu wpiszecie np. kalendarz bmw i dane do wysyłki, tak wg mnie będzie najszybciej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu żeby zamówić do siebie a później to rozsyłać, poza tym wydłuży to czas oczekiwania, kalendarze będą zamawiane na allegro więc nie widze żadnego problemu, ja zamówie ze swojego konta a każdy chętny wpłaci pieniądze bezpośrednio do sprzedającego, wcześniej wyślę mu listę z Waszymi danymi do wysyłki lub w tytule przelewu wpiszecie np. kalendarz bmw i dane do wysyłki, tak wg mnie będzie najszybciej

 

Oki

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.