Skocz do zawartości

!!!modyfikator plus!!!czy ktoś stosował?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ostatnio pojawił się nowy specyfik z kategorii "ceramizer i tym podobne" dużo już było podobnych tematów o ceramizerach ale o tym nic nie znalazłem chyba że pominęłem, ale ogólnie zawsze byłem przeciwny takim wynalazkom lecz ostatnio co raz więcej o tym czytam i ciekawi mnie to :? zastanawiam się nad wypróbowaniem tego w swojej buni ale może ktoś sam to stosował? chciałbym usłyszeć opinie ludzi którzy to stosowali a nie ludzi którzy będą pisać "...ja bym tego nigdy nie wlał...itd" lub może ktoś ma znajomego co to stosuje.pozdrowionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pic na wodę fotomontaż, sciema jak magnetyzery, i podobne temu wynalazki majace na celu zmniejszenie zuzycia paliwa, zwiekszenie mocy i trwałosci . Bzdura. Jak jakiś narząd w organizmie choruje to syropem nie uleczysz.

Aby samochod palil mniej trzeba jezdzic "ekonomicznie" a i tak nie zejdzie sie ponizej nominalnej wartosci paliwa jaka potrzebuje silnik

Zeby zwiekszyc moc- to tylko ingerencja mechaniczna w silnik i jego podzespoly

A zeby silnik mial wiksza zywotnosc to nalezy użytkowac go wyznaczony sposób, regularny serwis i naprawy.

Edytowane przez czestek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym usłyszeć opinie ludzi którzy to stosowali a nie ludzi którzy będą pisać "...ja bym tego nigdy nie wlał...itd" lub może ktoś ma znajomego co to stosuje.pozdrowionka.

 

Powinieneś przygotować się właśnie na komentarze " ja bym nie zastosował" TO JEST ŚCIEMA i każdy rozsądny człowiek Ci to powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i koledzy z forum o ceramizerach i opiniach już się naczytałem ,a mi chodzi o opinie ludzi którzy coś takiego stosowali lub jego znajomy stosował bo reszta opini już dawno była wypisana i nic nie wniesie.Więc jeżeli nikt nie napisze nic na temat to będzie znaczyło że po prostu nikt nie próbował i to mi wystarczy bo po co zaśmiecać znów tym samym.A co do preparatu to to nie jest "ceramizer" ani jakiś "doktor" dlatego mnie zainteresował.I tak naprawde mi nie chodzi o zmniejszenie spalania bo nie po to kupiłem BMW mam samochód który już ma troche lat i chce poprawić troche kulture pracy silnika i przedłużyć mu żywotność bo lubie to autko a wszystkie regulacje wymiany w silniku które potrzebował już dawno zrobiłem ale chce mu to na troche przedłużyć bo jak to w tdsie co roku jakieś małe poprawki w regulacjach :norty: .pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.motofocus.com.pl/index.php?aid=1479&mailreq=1

 

CERATEC ten produkt jest jedynym prawdziwym i cokolwiek wartym :) osobiście używałem go wcześniej w innych samochodach dodając go do oleju Mobile1 5W50 oczywiście co 50kkm trzeba "wykąpać" silnik polecam też ich chemię ;] Praca silnika jest perfekt. Mój TDS miał na kulane blisko 0,5 Mo km i był w rewelacyjnej kondycji zacząłem go dodawać mając ok 300 tyś. Udało mi się go 2 razy zagotować (zepsuta pompa wody zrobiła swoje) a mimo to zupełnie nic się nie stało, nie drgnęła nawet uszczelka pod głowicą w co nie chciało mi się wierzyć. Jakość oleju plus dodatkowe zabezpieczenie zrobiły swoje. Auta nie ma bo skasowałem :mrgreen: ale silnik nadal gdzieś lata po polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"oczywiście co 50kkm trzeba "wykąpać" silnik "

 

kolego coboss730d jak się robi płukanie silnika czy można to zrobić samemu? i troche nie rozumiem co ile trzeba robić te płukanie bo troche chyba literki się pomieszały :wink:

I o takie konkrety mi chodziło :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki myślałem że chwycisz ;) CERATEC dodajesz co 50 tyś km do oleju. wlej go do bańki którą wlejesz całą do silnika. Kąpiel silnika to po prostu czyszczenie. Ten producent tez robi takie coś albo jakiś inny Engine Cleaner bo oni są raczej drodzy ;] oczyszczacz wlewasz do silnika przed wymianą oleju i odpalasz na 20-30 min auto tak aby popracowało chwilę w odpowiedniej temperaturze silnika... i zmieniasz olej. Czyszczenie silnika robisz tylko przed wymianą oleju na nowy z dodatkiem CERATEC. Poźniej tego nie robisz aż nie dojdzie do kolejnej wymiany oleju wraz z uszlachetniaczem itd

 

ps. nie przestrasz się ceny bo CERATEK z tego co pamiętam kosztuje ok 90zł jest to sporo więcej jak za wszystkie inne wynalazki made in China lub Poland i jedyna uwaga producenta to że nie stosuje się go do samochodów z tzw mokrym sprzęgłem a co to jest to nie wiem kiedyś słyszałem o takich rzeczach w samochodach sportowych w jakimś programie tv ale nie mam pojęcia co to jest jak nie jesteś pewien to zadzwoń do ASO i spytaj co to i czy Twoje auto może takie sprzęgło mieć to chyba że ktoś z forum nam pomoże ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.