Skocz do zawartości

Pomóżmy wygrać beemce..


Wioletta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam oddalem swoj glos bo furka jest zrobiona swietnie. z umiarem i smakiem bez wiochy. auto ma aktualnie ok 240KM. wezcie pod uwage, ze to jest TDS, tak, ten sam na ktorego wszyscy psiocza. to auto pokazuje, ze jednak mozna zrobic ze zwyklego M51 cos wiecej.

poza tym, stawianie tego TDS'a kolo tej polowki to niepozorumienie :)

 

tu mozecie poczytac o nim wiecej:

KLIK

Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co napisałem nie tak!!!! i kto to zrobił?! Gościu jak nie domagasz to są specjalne przychodnie od takich rzeczy. Jak robisz takie rzeczy to pokaż chociaż twarz żebym mógł wiedzieć kto mi szarpie resztki moich nerwów

 

Jakie błędy??? gdzieś nie zrobiłem pauzy widziałem nie chciało mi się poprawiać! Nie będę komentował nawet Twojej Polszczyzny... żal.pl zajrzyj tam nawet Ty możesz się czegoś nauczyć...

 

Pisanie WIELKIMI LITERAMI?? Chodzi Ci o podkreślenie 1 cztero wyrazowego zdania?!

 

Recydywista?? :modlitwa: :modlitwa: Masz rację :clap: :clap: :clap: Trzymaj tak dalej. Dalej sobie wkręcaj że widzisz inne rzeczy niż każdy normalny użytkownik tego forum

 

I najlepsze... Pisanie od rzeczy Jesteś najlepszy :cool2: przepraszam że każdy mój post to bełkot niezrozumiały dla Twojego IQ Bo dla mnie doping kolegi który startuje w konkursie. I Zachęta do oddawania na niego głosów nie jest pisaniem od rzeczy

 

Szczerze. Mi się chce po prostu :cry2: :cry2: że ktoś taki jak Ty ma Admina na najlepszym forum w kraju odnośnie marki BMW.

 

Bez wyrazów szacunku coboss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że śpisz jutro widzę jak się ładnie podpisujesz pod swoimi bzdurami.

 

Nie będę się męczył w zgadywanie bo to prostsze niż... (nie wkręć sobie! te kropki to nie wulgaryzm)

 

A więc Panie PANFIL po raz pierwszy i ostatni to ja Ciebie ostrzegam! Zejdź ze mnie i nie właź mi w drogę! :evil:

Edytowane przez coboss730d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że śpisz jutro widzę jak się ładnie podpisujesz pod swoimi bzdurami.

 

Nie będę się męczył w zgadywanie bo to prostsze niż... (nie ryj sobie! te kropki to nie wulgaryzm)

 

A więc Panie PANFIL po raz pierwszy i ostatni to ja Ciebie ostrzegam! Zejdź ze mnie i nie właź mi w drogę! :evil:

 

Może oszczędziłbys nam tutaj swoich prywatnych zatargów z adminami???

Nie wiem czy ktokolwiek chce to czytać. Załatwiaj to na PW!!

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja zaczynam i nie jestem jedynym poszkodowanym przez niego. Jeżeli chciałeś komuś wejść w tyłek to jemu akurat było warto patrząc na Twoje zaczepki do wielu forumowiczów jestem w podziwie że nie masz już tylu ostrzeżeń co ja. Do mnie też nie raz piłeś ja jakoś Ci nie zwracałem uwagi ani nie komentowałem Twojego zachowania ok byłbym wdzięczny jak byś też się wstrzymał od takich rzeczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja zaczynam i nie jestem jedynym poszkodowanym przez niego. Jeżeli chciałeś komuś wejść w tyłek to jemu akurat było warto patrząc na Twoje zaczepki do wielu forumowiczów jestem w podziwie że nie masz już tylu ostrzeżeń co ja

 

Nie jestem za wchodzeniem komukolwiek w tyłek. Poza tym nie wiek kto z modów dał ci ostrzeżenia a z podpisu to nie wynika. Także byłbym ostrożny z oskarżaniem kogokolwiek na Twoim miejscu, gdy się nie ma pweności.

Pokaż mi, gdzie ja stosuje zaczepki, lub stosuje wulgarne wypowiedzi??

 

Do mnie też nie raz piłeś ja jakoś Ci nie zwracałem uwagi ani nie komentowałem Twojego zachowania ok byłbym wdzięczny jak byś też się wstrzymał od takich rzeczy

 

Ja także miałem zatarg z adminem - ale nie pisałem o tym tutaj wylewając gorzekie żale. Wyjasnilismy sobie sprawę na PW i tyle.

 

Poporstu powinieneś dostosować się do zasad panujących na forum BMW KP i tyle. Nie masz innej mozliwości. Nie bronię nikogo i nie oskarżam ale powiem ci tak - stosując np. wykropkowane wulgaryzmy nie przestrzegasz regulaminu, który mówi aby powstrzymywać się od tego typu wyrażania opinii (wykropkowany wulgaryzm jest nadal wulgaryzmem). Dlaczego teraz admin miałby stosować w stosunku co do Ciebie inne zasady niż w stosunku do innych uzytkowników forum???

 

Osobiście kompletnie nic do ciebie nie mam ale skoro są zasady to albo obowiązują one wszystkich albo nikogo.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Panie PANFIL po raz pierwszy i ostatni to ja Ciebie ostrzegam! Zejdź ze mnie i nie właź mi w drogę! :evil:

 

 

Po pierwsze Coboss730d, nie ode mnie dostales ostatnie ostrzezenie.

 

Po drugie: Twoje ostrzezenia nie robia na mnie zadnego wrazenia, wiec daruj sobie.

 

Po trzecie: albo sie opanujesz, albo nastepnym razem (i to wcale

niekoniecznie ode mnie) dostaniesz bana.

 

Po czwarte: na przyszlosc wszystkie swoje 'gorzkie zale' wylewaj na priva - mozesz pisac do moderatorow, do administratora.

Natomiast nie pisz tego w temacie, bo robisz OT.

 

Po piate: z mojej strony EOT, wiec nie wysilaj sie na dyskusje ze mna.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ostrzeżenia dostałem od Ciebie. Jeżeli to nie Ty to kto się urwał z choinki?

 

Nie dał Ci tego ostrzeżenia Panfil, nie dałem też ja - ale to jest całkowicie nieistotne kto, dlatego, że widząc jak piszesz już po otrzymaniu tego czwartego z tych ostrzeżeń można jedynie dziwić się, że dostajesz je tak cierpliwie po kolei, zamiast bana już po drugim przekleństwie. To jest dowód na (za)dużą wyrozumiałość modów, którzy zresztą najzwyczajniej mają obowiązek zareagowania w przypadku takich wypowiedzi jak Twoje - zwłaszcza, że oprócz tego, że nie lubi takich rzeczy regulamin, to samym użytkownikom też nie podoba się taka forma (widać po ilości raportów).

 

Jeżeli rzeczywiście jesteś świadomy tego, że to najlepsze miejsce w internecie dotyczące tematyki BMW, to w przypadku czterech ostrzeżeń na koncie warto podjąć już tylko starania o kasowanie ich. Takie akcje te "złe mody" też czasem przeprowadzają i to z dużą przyjemnością, gdy ktoś poprawił styl (bo wlepianie ostrzeżeń przyjemne nie jest). Wybór należy do Ciebie.

 

pozdr.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mnie zbanowałeś za taką samą bzdurę jak ta w tym temacie i wszystkie ostrzeżenia dostałem od Ciebie.

 

Wyluzuj kolego, to ja bylem - jak widzisz, Twoj fan-klub sie powieksza :lol: A teraz na powaznie - wcale nie chce Cie banowac ani dawac ostrzezen, to jest tylko zlo konieczne, bo nie stosujesz sie do zasad, ktore sa zrozumiale dla prawie wszystkich na tym forum. Prosze Cie wiec o danie sobie spokoju, nie wyklocanie sie i zakonczenie tego tematu. Jezeli najpierw krytycznie bedziesz czytal swoje posty przed ich wyslaniem, na pewno zarowno my jak i Ty bedziemy zadowoleni z Twojego uczestnictwa w tym forum. Temat uwazam za zamkniety. pozdro

pozdrowienia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o banie za pierwszym razem? Czy chwalisz się że jesteś autorem tego czegoś co zastąpiło mój post?

 

 

Wracając do BMW kolega udowodnił niedowiarką co można zrobić z tym silnikiem bo większość twierdziła że takie rzeczy tylko w Erze :D a jednak silniki BMW (diesle) na podkręcaniu walą wynikami z nóg!

 

:clap: :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta beema (w przeciwienstwie do poprzedniej z tegoz programu, i abstrac.h.ujac ze te 'pojedynki' to niezly stragan) i szacun za mody tds'a, fajny i wyrozniajacy sie projekt... tylko folie lustrzane mogl sobie darowac, pasuja jak piesc do nosa, juz lepiej bylo delikatne czarne folie a najlepiej piece. ale i tak bardzo fajnie... ladnie zrobione moje ulubione bbs'y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o banie za pierwszym razem? Czy chwalisz się że jesteś autorem tego czegoś co zastąpiło mój post?

 

Coboss730d, bana na razie nie dostales. Dostales kilka ostrzezen za przeklinanie na forum.

Pare osob dostalo ostrzezenia za duzo mniejsze wyskoki niz Twoje.

Tak jak juz Ci napisalem (i nie tylko ja), albo bedziesz sie stosowal do regulaminu forum, albo nastepnym razem faktycznie dostaniesz bana.

Jak mam Ci to jeszcze wyrazniej napisac?

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zagłosowalem na bmke, duzo gorsze tjuninigi sie spotyka czasem na drogach :D no i tak moc az trudno uwierzyc :mrgreen:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.