Skocz do zawartości

No i kupiłem Z-3


swistar

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłe Z-3 2,8 i narazie jestem zadowolony.Nie wiem tylko dlaczego pilotami nie moge zamknąć drzwi.Otwieram je pilotem,a zamykac musze kluczykiem.Domykanie szyb z kluczyka równiez nie działa tak jak trzeba,w sumie wcale nie działa,gdyż jak naciskam to szyba tylko drgnie troszke do góry,a potem troszkę do dołu i nic.Grzanie fotela kierowcy działa tylko na plecy.Fotele w czasie jazdy delikatnie przesuwają się do przodu i do tyłu(kilka mm),czytałem o tym na forum u jednego kolegi,ale mu poradzili aby zerknął na dokręcenie srub.U mnie są one dokręcone.Może ktos z Kolegów pomoże mi w rozwiązaniu w/w problemów.Pozdrawiam

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświerzam bo mam pytanko. Świstar też miałem akcję że owieram drzwi centralnym z kluczyka a prawe mi się nie zamykały. Wymiana silniczka załatwiła sprawę. Ale zostaje jeszcze klapka. Jak otworzę prawe drzwi i zamknę kluczykiem zamki (drzwi prawe otwarte) to się zamek klapki zamknie natomiast normalnie jak wszystkie drzwi zamknięte i użyję kluczyka do zamknięcia to zamki drzwi już zaskakują natomiast klapki nie. Domyślam się że będzie silniczek do wymiany (analogiczna sytuacja była z zamkiem drzwi - raz działał, raz nie) ale w jaki sposób się tam dostać do tego silniczka, czy trzeba rozebrać prawy błotnik ? Czy silniczek jest na nitach przymocowany do blachy ? Jak to wymienić.

Dzięki :-)

Kupię kierunek biały, lewy do Z3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.