Skocz do zawartości

UWAGA NA MTU!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Mam już dosyć. Więc dzielę się z wszystkimi. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM TĄ :mad2: :mad2: :mad2: FIRMĘ!!!

 

1. raz spóźniłem się z wpłatą składki o kilka dni. Wyobraźcie sobie, że te ... bez mojej wiedzy odebrali mi ubezpieczenie NNW biorąc za nie kasę i nic mi nie mówiąc. Po wypadku samochodowym gdy zgłosiłem im problem powiadomili mnie o tym!!! Jak dla mnie sprawa leci do Sądu.

 

2. Trzymajcie dowody wpłaty latami nawet mając już dawno zamkniętą historię z tą firmą!!! Dziś dostałem niby zaległości u nich! Mimo, że żarłem się z nimi miesiącami o NNW mimo że 20 razy miałem podawane, że mam u nich wszystko popłacone! Od kilku miesięcy nie mam z nimi nic do czynienia a oni wynaleźli sobie jakieś zobowiązania!

 

Ogólnie to dla wszystkich mam dodatkową prośbę. Zawsze bierzcie i trzymajcie potwierdzenia wypowiedzianych umów itd.! Kiedyś miałem tak, że po blisko roku jak kupiłem samochód doszły do mnie wezwania z PZU :shock: wyjaśniłem najpierw, że było tak a nie inaczej i niby spoko. Po kolejnych 8 miesiącach dostałem już wezwanie z kancelarii pracującej dla PZU! :evil: dużo mi nie brakowało żeby zajechać do Szamotuł i kogoś tam spunktować ale na szczeście znalazłem swoje dowody na wypowiedzenie umowy i załatwiłem to z fajną laską z tamtego inspektoratu ;] PS. Nie dość żę przez ponad 1,5 roku nie wiedzieli że auto zmieniło numery rejestracyjne to nie wiedzieli też, że po pewnym czasie było zezłomowane :mad2: A podobno oni wiedzą wszystko i wszystkie firmy mają pełne info o danym samochodzie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ogólnie to dla wszystkich mam dodatkową prośbę. Zawsze bierzcie i trzymajcie potwierdzenia wypowiedzianych umów itd.!

 

A to coś dziwnego? :shock: Normalni ludzie nie wyrzucają kwitków rachunków, opłat, umów itd. W ogóle nie rozumiem ludzi którzy kupują coś i pierwsze co robią to wywalają opakowania np. z TV bo dużo miejsca zajmują, a po tygodniu okazuje się, że coś 'nie halo' i jest problem w co to zapakować. Tak samo z odcinkami rachunków, umów które zajmują tyle co nic i można je od biedy w pudełku po butach na dnie szafy trzymać. No ale jak ktoś lubi się potem wypłakiwać to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem swoje dowody na wypowiedzenie umowy i załatwiłem to z fajną laską z tamtego inspektoratu

 

po kiego ??

Trzeba było tumanów nauczyć rozumu, nie odpowiadać im i poczekać na sprawe. Potem pójść na rozprawe z kwitkiem, pokazać wyjść, a oni by płacili wszytskie koszty sądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo z odcinkami rachunków, umów które zajmują tyle co nic i można je od biedy w pudełku po butach na dnie szafy trzymać.

 

Polecam dodatkowo te światłoczułe/ciepłoczułe zeskanować lub kserować bo może się okazać iż po jakimś czasie wyciągniemy z pudełka pusty kwitek.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak samo z odcinkami rachunków, umów które zajmują tyle co nic i można je od biedy w pudełku po butach na dnie szafy trzymać.

 

Polecam dodatkowo te światłoczułe/ciepłoczułe zeskanować lub kserować bo może się okazać iż po jakimś czasie wyciągniemy z pudełka pusty kwitek.

 

Pzdr,

 

No wiesz, jak kupujesz coś 'na paragon', a potrzeba to do gwarancji to całkiem logiczny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. raz spóźniłem się z wpłatą składki o kilka dni. Wyobraźcie sobie, że te ... bez mojej wiedzy odebrali mi ubezpieczenie NNW biorąc za nie kasę i nic mi nie mówiąc. Po wypadku samochodowym gdy zgłosiłem im problem powiadomili mnie o tym!!! Jak dla mnie sprawa leci do Sądu.

ja dzieki spoznieniu w tym roku mialem oc warte 3k, boli. ten temat to nie uwaga na mtu czy uwaga na ptu tylko uwaga na siebie - czytac umowy i trzymac papiery.

 

A podobno oni wiedzą wszystko i wszystkie firmy mają pełne info o danym samochodzie itd

wiedza tyle co im powiesz albo splynie ze szkody. myslales ze tam siedza wrozki albo agenci cia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.