Skocz do zawartości

wymiana oleju w ASO?


tom3k90

Rekomendowane odpowiedzi

mi ostatnio za inspekcje zawołali chyba 1800 ?? ale głowy nie dam uciac :) ale przezegnalem sie i stwierdzilem ze nie ma sensu :) z reszta ten serwis w Bydgoszczy to ma wyzsze ceny nic inny nie wiedziec czemu.. czsami to sie nawet oplaci do Smorawińskiego do Poznania jechac ;) niz w Poslusznym w Bydgoszczy robic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie cena wymiany oleju ale inspekcji olejowej. Więc nie sama wymiana oleju i filtra oleju.

oczywiście że nie , to wszystkie filtry czyli oleju klimy i powietrza + olej silnikowy oraz.... żut okiem na całość i wpis do ksiązki oczywiście - ten zaś bezcenny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis do ksiązki oczywiście - ten zaś bezcenny :mrgreen:

niestety ten wpis ma swoją cenę i niestety jest ona bardzo niska.

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/jak-sprzedac-uzywane-bmw,934377,

Artykuł już chyba znany większości ale kto na odrobinę oleju w głowie to sprawdzi to w ASO , tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis do ksiązki oczywiście - ten zaś bezcenny :mrgreen:

niestety ten wpis ma swoją cenę i niestety jest ona bardzo niska.

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/jak-sprzedac-uzywane-bmw,934377,

 

I znów ta ukochana zakompleksiona interia, pisząca średnio co 2 dni o BMW. Ja nawet nie wiedziałem, że w Polsce jest tylko jedna marka.

 

Co do wymiany, ogólnie sam olej w ASO jest drogi ja za litr po zniżkach płaciłem ok. 65 zł. Ale za pełną inspekcję warto dać jak masz pewność, że auto od nowości było serwisowane

BMW i wszystko jasne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wpis do ksiązki oczywiście - ten zaś bezcenny :mrgreen:

niestety ten wpis ma swoją cenę i niestety jest ona bardzo niska.

http://motoryzacja.interia.pl/samochody/premiery/news/jak-sprzedac-uzywane-bmw,934377,

 

Nooooo, pewnie. Żaden tuman wymyslając takie bzdety nie pomyśli o tym, że na każdą wizyte w ASO i nie tylko można mieć immienną fakture, którą bez problemu można zweryfikować gdyby komuś i to przyszło do głowy fałszować. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A ja powiem tak :

 

Młode autko koniecznie do serwisu na wymiany.

 

Leciwsze to już nie koniecznie.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak :

 

Młode autko koniecznie do serwisu na wymiany.

 

Leciwsze to już nie koniecznie.

 

Oj żebym miał na prawdę dużo kasy i dość nowe auto to raczej nie jeździł bym na wymiany oleju do serwisu-600zł wymiana oleju? :lol: :shock:

Wymiana oleju, filtra to kilka minut przecież :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kolego.

Nawet sam nie wiesz , że jak byś kupił młody samochód < ale młody a nie prawie młody > to byś do serwisu pojechał.

Bo dobrze byś wiedział , że kiedyś będziesz chciał sprzedać to autko za rozsądne pieniądze.

 

Starym autem to nie ma co podwajać jego wartości olejem :lol:

 

Dodam , że mam teraz rocznik 97 i w takiej babci wszystko oczywiście robię sam. :cool2:

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A ja powiem tak :

 

Młode autko koniecznie do serwisu na wymiany.

 

Leciwsze to już nie koniecznie.

 

Oj żebym miał na prawdę dużo kasy i dość nowe auto to raczej nie jeździł bym na wymiany oleju do serwisu-600zł wymiana oleju? :lol: :shock:

Wymiana oleju, filtra to kilka minut przecież :duh:

 

Powtarzacie takie pierdoły jeden po drugim, jakie 600zł za wymiane oleju. :roll2: Mnie w m-auto w Katowicach wymiana oleju z filtrem kosztowała 384zł w 3-litrowej benzynie. Z czego robocizna wyniosła tyle, że nie chciało by mi się wchodzić pod auto, spuszczać olej i potem kombinować co z nim zrobić, choć mam kanał w garażu. No i mam fakture na całość i pieczątke w książce. :dance:

 

Ktoś powie, że to nie Bawaria-Motors, co z tego, mają specjalizacje BMW i chyba wszyscy pracownicy serwisu to byli pracownicy Auto-Zlatex. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakow Misiak, wymiana oleju i kasowanie inspekcji, rowno rok temu 80zl, oczywiscie sama robocizna po wczesniejszym umowieniu sie na termin... To samo w poleconym zakladzie od reki 30zl, moral, jak ktos lubi przeplacac niech jedzie do ASO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak :

 

Młode autko koniecznie do serwisu na wymiany.

 

Leciwsze to już nie koniecznie.

 

Ciekawi mnie skad ten wniosek.... ze o nowe auto sie dba a o stare niekoniecznie? A wogóle czy ASO jest gwarancją jakości? Ja sie przekonałem osobiscie ze niekoniecznie. A teraz jest wiele swietnie wyposazonych warsztatów w których można serwisować auto nie tylko szybciej i lepiej ale tez taniej. Moje zdanie - do ASO tylko z gwarancją. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A gdzie ja tu twierdzę , że o nowe się bardziej dba niż o starsze?

 

Chodziło mi o to , że w nowym autku stempelek z serwisu ma znacznie większa wartość.

 

O jakości ich usług nic tu nie pisałem.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z Interii to nie wiem dla kogo te haczyki.

Chyba na kilku moich kolegów. Mają do naszej pracy 80km i zatrzymują się na podwórkach po drodze i mi zdają relacje jak stoi jakiś złom w stylu: "Stała Audi A4, mówię ci! 15tys. 99 rok! i 166tkm!!. czytając kartki na szybach dostają takiej euforii jak by wygrali Astrę w zdrapce. Podejrzewam że dla takich ograniczników są te książki :mrgreen:

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.