Skocz do zawartości

Zamiana foteli w e30


_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam typowy problem w e30 - przetarty fotel kierowcy na siedzeniu. Zastanawiam się, czy gdybym kupił używany fotel pasażera, byłoby możliwe przełożenie jego dolnej części/siedzenia do mojego fotela kierowcy? Czy ktoś z Was przekładał w ten sposób fotele, albo rozmontowywał fotel i wie czy to możliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przerabiałem temat w poprzednim e30.

 

Nie jest to możliwe z tej prostej przyczyny, że wszystkie regulacje miałbyś od strony tunelu, a pasy zapinałbyś od strony drzwi, także żadne to plug&play :lol:

 

Odnośnie różnicy w funkcjach foteli...hmm.... ciekawa teoria, bo w E30 zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera ma ZAWSZE te same funkcje! Jedyna różnica jaka występuje, to różnica w ilości regulacji pomiędzy różnymi typami foteli. Tak więc posiadając zwykły fotel (3 regulacje), musisz kupić inny zwykły fotel, jeśli masz fotele sport-sitze (5 lub 6 regulacji), to musisz takowy kupić, jeśli recaro to recaro. Koniec tematu :]

 

Niemniej jednak, możliwe jest przełożenie gąbki i obicia tapicerskiego z fotela pasażera na fotel kierowcy. Jest to pracochłonne zajęcie (jeden wieczór), ale wykonalne i nietrudne.

Załączam link, który wszystko Ci rozjaśni w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.