Skocz do zawartości

Co sądzicie o tej Z-3 z mazowieckiego.


mysza525

Rekomendowane odpowiedzi

cena bardzo dobra ale na tym sie plusy koncza :

 

- wiazka elektryczna pod maska - tragedia - nawet z lewej strony ktora jak zakladam nie byla bita wyglada jakby ja jakis pies poszarpal - ale z tym to dojdziesz o ile masz czas to porobic i schemat elektryczny ktory sciagnesz z netu .

 

- chlodnica jest na bank wlozona nie od Z3 - wystaje z gory

 

- brakuje wentylatora klimy przed chlodnica

 

- fotel kierowcy do zszycia

 

- mocowania amorytzatorow przednich gorne chyba nie sa orginalne, tzn. wogole nie wygladaja mi na mocowania amortyzatorow od z3

 

- krzywo stoi - lewa strona wyzej - widac to na zdjeciu z tylu .

 

-wyposazenie napewno nie jest "full max" bo np. foteli kubelkowych nie ma

 

-do malowania na bank cala

 

Wg mnie plusy tego auta to kolor, silnik R6 i felgi :) .

 

Wg mnie tu nie ma co ogladac

 

Ogolnie po zrobieniu tylko tego wszystkiego co widac na foto licze ze 25 tys zl wyjdzie (3 tys malowanie, 1,5 tys doprowadzenie zawieszenia do ladu, z 500 zl elektryk, z 200 zl tapicer, chlodnice z 1 tys, nabicie klimy ze 150, czesci z ASO (loga itp.) z 500 zl) . Jak Widac ponad 6 tys, a nawet 7 tys lekko dokladki wychodzi .

 

Jesli jestes przygotowany na to - tu nie ma co ogladac , tylko sprawdzic geometrie przed zakupem bo moze wogole tyl jest rozjechany z przodem, kupic i brac sie do pracy bo jest jej DUUUZO .

 

pozdr.

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaję że ktoś ją kupił na szybkiego i po tym jak zobaczył ile tak naprawdę trzeba w nią jeszcze wpakować żeby była na gotowo stwierdził że jednak sie przeliczył... :lol:

ogólnie rzeźba straszna :mad2:

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.