Skocz do zawartości

520i - Mały problem z centralnym...


MaRio-sKaTe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w temacie 5'er jestem świeży więc mało wiem :) Mój problem polega na tym, że czasem auto nie chce się zamknąć z kluczyka. W 80% zamyka sie i otwiera bez żadnych problemów, w 20% przypadków otwiera auto i bagażnik także, lecz nie chce zamknąc samochodu. Po uruchomieniu silnika i zgaszeniu, znów da się zamknąć z kluczyka. Co to może być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłacze sie pod temat i tylko dodam że też czasem tak mam!!! nieważne czy pilot często jest używany czy nie od tak ma czasem takie zawiechy
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w temacie 5'er jestem świeży więc mało wiem :) Mój problem polega na tym, że czasem auto nie chce się zamknąć z kluczyka. W 80% zamyka sie i otwiera bez żadnych problemów, w 20% przypadków otwiera auto i bagażnik także, lecz nie chce zamknąc samochodu. Po uruchomieniu silnika i zgaszeniu, znów da się zamknąć z kluczyka. Co to może być?
witam.miałem podobny problem i po wymianie bateri w kluczyku problem zniknął.widocznie jest to tak mądre urządzenie,że gdy bateria słaba to otwiera lecz nie zamyka.gdyby było na odwrót to byłoby krucho z dostaniem się do auta.wydaje mi się,że tak sygnalizuje słabą baterię.u mnie jeszcze był komunikat na wyświetlwczu o słabej bat.
niema nic lepszego niż BAWARKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Miałem tak dwa razy.

Raz była słaba bateria w kluczyku a następnym razem był do wymiany akumulator.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.