Skocz do zawartości

Radio przestalo dzialac POMOCY?


BMWWMB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam taki problem od pewnego czasu nie moge znalesc zadnej stacji radiowej. Cd w radiu oraz w zmieniarce chodzi bez zarzutu ,a tunner nie . Slychac tylko szum , wyglada na to ze antena sie wypiela i z tym zwiazane jest moje pytanie . Jak wyjac radio by sprawdzic czy antena jest podpieta . Moje auto to bmw e65 pozdr

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos jest jasnowidzem, to moze na odleglosc odgadnie co sie stało. W przeciwnym razie raczej wątpie, że na tego typu specyficzna dolegliwosc jest jakies jednoznaczene, konkretne i pewne rozwiązanie, poza zdiagnozowaniem usterki przez specjalistów mających auto po ręką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kolego tuner antenowy masz w tylnym lewym slupku :) tam gdzie jest mocowana kurtyna i tam tez jest podpieta antena.. i swiatlowodem informacja idzie do centralki :)

 

wiec nie masz co w konsoli szukac anteny od radia ;)

 

JA juz 4 miesiace walcze z multimediami w samochodzie i nikt nie wie co sie stało... a ja przynajmniej juz wiem jaki moduł gdzie mam w samochodzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Przypomniel mi sie jeden wazny szczegol , problem z radiem pojawil sie od mometu dziwnego trzeszczenia pod deska rozdzielcza dokladnie w prawym rogu blisko szyby , jak przestalo cos trzeszczec to radio zaczelo dzialac , i od pewnego mometu radio wogole nie daje znaku zycia slychac szum, trzaskow tez juz nie ma . Prosze o pomoc niechce rozbierac deski bo wiadomo ile to pracy , co tam sie najduje w tym prawym rogu.pozdr

Bmw e65 745i 03 obecnie

Porsche Carrera 996 04 obecnie

Porsche Cayenne 05 obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.