Skocz do zawartości

Brak zainteresowania autem?


Kamil1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktos dba o instalacje gazowa i uklad zaplownowy to nigdy nie zobaczy wystrzalu ... wiem cos o tym :P

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli instalacja IIgen. wchodzi w grę?

 

Instalacja w Twoim przypadku jak najbardziej wchodzi w grę. Widziałem kilka auttakich jak Twoje, które latają bezproblemowo na LPG.

Po zamontowaniu LPG musisz tylko wymienić świece (ew.przewody). Układ zapłonowy musisz mieć sprawny na 100% i nic Ci nie strzeli.

 

Ja sam latałem na prostej instalce LPG 2 lata i ani razu nic nie strzeliło przez 40 tyś km (oczywiście w innym aucie niż mam obecnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam silnik M43 i mam 2 generacje, szczerze powiem, za poltora roku jak nim jezdze strzelilo raz (instalacja zalozona w 2005 roku i objechala jakies 40-50tkm), wina byl padniety reduktor, wymienilem go oraz przy okazji sonde lambda i obroty ani drgna, ladnie sie zbiera, F1 to nigdy nie bedzie ale jak na zagazowane 105KM jezdzi ladnie... Swoja droga nie widze sensu pozbywania sie auta za wszelka cene, jak masz mozliwosc doinstaluj gaz i wystaw, jak sie sprzeda to sie sprzeda, a nie bedziesz mial cisnienia ze musisz go sprzedac bo Cie koszta zjadaja... Takie opinie zeby obnizac cene i puszczac auto za bezcen to bzdety... Ludzie pisza herezje o dobrze utrzymanych E36 z 96 roku za 9 tysiecy zl, ale jakby tak swoje mieli sprzedac to kazdy wolalby kilkanascie tysiakow... Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam I generacje w M40 1.6 i lata... młody ma II generacje w M43 (tylko ktoś odpiął krokowy od gazu i wstawił śrubę więc w sumie też I generacja) i lata mega... Proponuje wrzucić nowy gaz i po tym zabiegu są dwie opcje... Albo będziesz zadowolony ze spalania i zaniechasz sprzedawania auta, albo dalej będziesz chciał je sprzedać...

 

Choć ja osobiście gaziarza już bym nie kupił... mam dość swojego... ale szczypie mnie w zadek ekonomia jazdy i tu gaz kładzie mnie na całej długości :mad2:

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wystawiłem swojego compacta 96r za taką cene ale tez nie bylo odezwu, ogolnie strasznie ciezko jest teraz sprzedac samochód, ja to olałem i jezdze dalej swoim i tobie proponuje to samo szczególnie ze masz w dobrym stanie furke i przede wszystkim wiesz co masz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz kolego. Postanowiłem, że inwestuje w ten samochód i pojeżdze nim jeszcze dłuższy czas. Fakt może nie jest to tani samochód w utrzymaniu ale satysfakcja z posiadania BMW - bezcenna :)

____________________________

Pozdrawiam,


Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego KAMIL1986 z tymi cenami troszke przesadzasz mam identyczne auto jak Twoje, z tym samym silnikiem, rownież ostatnio wymieniałem amortyzatory i inne podzespoly a takze zakładalem sekwencje. Instalacja kosztowała mnie 2000zl, amorki 200zł za SACHS, do tego musze Ci powiedzieć że mieszkam w Warszawie a tu są ceny zwykle większe od cen z innych miast. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro myślisz, że przesadzam to Twoja sprawa. Nie mam zamiaru Ci udowadniac zamieszczając paragony. Pozdrawiam.

 

 

PS: Jesteś w błędzie myśląć, że WSZYSTKO w Warszawie jest droższe. Tam jest większa konkurecja, więcej miejscowych huurtowni przez co nie ździerają z Was za daleki transport itp.

____________________________

Pozdrawiam,


Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy sprzedajesz jeszcze czy nie ... ogólnie troszke mam zawsze samochód ( lubie auta i lubie jezdzic ciagle czyms innym ) ... nie jestem typowym handlarzem bo nie jest do dla mnei dochode... a wystarczy ze nie strace

nie mam problemu ze sprzedaza swoich samochodów... są w różnym przedziale cenowym... o60 ... do 100 000zł... wiadomo że nie sprzeda się w dzien... ale przewznie 2 -3 tyg i samochodu nie ma... nigdy nie sa to okazje cenowe... ceny wrecz wysokie...

jak mmasz cos dobrego to warto cenic... u Ciebie lipa że nie ma chociaz elektryki... bo jednak w tych czasach ... nikt nie chce krecic korba...

ja bym auto odswiezyl... poprzez zmiany kierunków z przodu i z boku na białe oraz lampy na tyl tez z bialym kierunkiem... niektorzy powiedza ze nie wyglada to dobrze i jeszcze z czarnym..ale wyglada duzo swiezej... napewno sruby trzeba pomalowac na czarno.. ewentualnie zaciski... ( ale to sie mzoe jeszcze komus spodobac... ) no i ten spojler... wyrzuc

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno takie zabiegi odświeżyły by ogólny wygląd auta ale z mojego punktu widzenia inwestowanie kilkuset złotych i zaraz sprzedać samochód to troche ciężko...

 

Do tej pory miałem ofertę zamiany mojego BMW na :

 

Audi B4 : http://moto.allegro.pl/item485717084_super_audi_zobacz_i_sprawdz.html

 

Mazda MX-3 1994' alu, elektryka, klima.

 

Jednak nie satysfakcjonują mnie te konkretne samochody.

____________________________

Pozdrawiam,


Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro myślisz, że przesadzam to Twoja sprawa. Nie mam zamiaru Ci udowadniac zamieszczając paragony. Pozdrawiam.

 

 

PS: Jesteś w błędzie myśląć, że WSZYSTKO w Warszawie jest droższe. Tam jest większa konkurecja, więcej miejscowych huurtowni przez co nie ździerają z Was za daleki transport itp.

 

Niestety Kamil, nikt ci podczas sprzedazy auta nie zrekompensuje wydatkow poniesionych na nie, ludzie maja to gdzies.

 

W auto zeby bylo w bardzo dobrym stanie trzeba duzo inwestowac i prawie nikt nie zwraca na to uwagi przy kupnie niestety, wiec mozna powiedziec ze robi sie to dla swojego spokoju aby miec poczucie ze jezdzi sie dobrym i bezpiecznym samochodem bo w Polsce przy sprzedazy to ludzi malo interesuje czy amory sa nowe czy jeszcze 3 miesiace i kosz, liczy sie zeby nie bylo za drogo i zeby ladnie wygladalo tak zeby sasiada kopara opadala i tyle...

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.