Skocz do zawartości

BMW 545i 2004 (4-ro letnie) przebieg


cederson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pogratulować tylko zakupu, choć kupowanie na odległość może okazać się niebezpieczne, daj znać jak już odbierzesz auto i opowiedz o wrażeniach. Ogolnie troszke słabo wyposażone jest, no ale jak za 42 tys. to ujdzie, silnik też świeci się aż naddto, obyś nie musiał drugich 9tys funtów wydać na naprawy :)

 

"This car has many options over and above the standard specification, which includes business sat nav, visibilty pack (adaptive bi-xenon headlights, headlight washers, auto lights) electrically adjustable and heated sports seats, dakota leather trim and the fantastic park distance control front and rear, it also has privacy glass to the rear windows"

 

OF COURSE :)

 

Nie tylko w Polsce mamy bujna fantazje u handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak tylko odbiorę to podzielę się wrażeniami.

 

Tak apropo wyposażenia to czego nie ma ten egzemplarz i co przydało by się żeby jeszcze miał dodatkowo?

 

Czy w 545i standardowo jest czujnik deszczu?

 

Hej, cała litania do wymiany, najciekawsze to NAVI professional, LOgic 7, Dynamic Drive, light pakiet też fajnie wygląda, skóra nasca, kierownica sportowa prezentuje się znacznie lepiej i oczywiscie jej podgrzewanie, szyberdach, aktywny tempomat, wentylowane fotele, skrętne xenony ale ta chyba je ma, masaże w fotelach, podgrzewana tylna kanapa, fotele typu komfort, telefon zintegrowany z samochodem, Head Up Display czyli HUD, TV, pilot do bram w lusterku, tylna roleta plus boczne , system zarządzania mową itd. Ogólnie e60 a szczególnie 545 lub 550 można doposażyć za dokładnie drugie tyle co cena zakupu, a takie egzemplarze sa niewiele droższe na rynku wtórnym, dlatego warto szukać.

 

P.S. Czujnik deszczu powinien być, powinien ale nie wiadomo co angole tam pozamawiali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak tylko odbiorę to podzielę się wrażeniami.

 

Tak apropo wyposażenia to czego nie ma ten egzemplarz i co przydało by się żeby jeszcze miał dodatkowo?

 

Czy w 545i standardowo jest czujnik deszczu?

 

Hej, cała litania do wymiany, najciekawsze to NAVI professional, LOgic 7, Dynamic Drive, light pakiet też fajnie wygląda, skóra nasca, kierownica sportowa prezentuje się znacznie lepiej i oczywiscie jej podgrzewanie, szyberdach, aktywny tempomat, wentylowane fotele, skrętne xenony ale ta chyba je ma, masaże w fotelach, podgrzewana tylna kanapa, fotele typu komfort, telefon zintegrowany z samochodem, Head Up Display czyli HUD, TV, pilot do bram w lusterku, tylna roleta plus boczne , system zarządzania mową itd. Ogólnie e60 a szczególnie 545 lub 550 można doposażyć za dokładnie drugie tyle co cena zakupu, a takie egzemplarze sa niewiele droższe na rynku wtórnym, dlatego warto szukać.

 

P.S. Czujnik deszczu powinien być, powinien ale nie wiadomo co angole tam pozamawiali :)

 

Praktycznie każde e60 można doposażyć za kwotę równą kwocie zakupu gołego auta. Są w ogóle jakieś dodatki które mogą być w 550i a nie mogą w np. 520d ? Mi przychodzi na myśl jedynie soft close. Wiem że przed liftem był dostępny w wersjach od 535d w górę, a po lifcie chyba już we wszystkich jest dostępny...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie każde e60 można doposażyć za kwotę równą kwocie zakupu gołego auta. Są w ogóle jakieś dodatki które mogą być w 550i a nie mogą w np. 520d ? Mi przychodzi na myśl jedynie soft close. Wiem że przed liftem był dostępny w wersjach od 535d w górę, a po lifcie chyba już we wszystkich jest dostępny...

 

Źle mnie zrozumialeś , zgadza się można doposażyć i 520d ale wtedy cena doposażenia przewyższy kwote zakupu auta i to sporo a w przypadku 545,550 dorówna jej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze się rozumiemy...

OEM - to Original Equipment Manufacturer, który dostarcza fabryce OE (Original Equipment) na pierwszy montaż - czyli oryginały (tym samym chodzi o części, które sprzedaje ASO).

 

Reszta to chyba aftermarket lub zamienniki.

 

Ja NGK kupowalem za kilkanascie zl/szt. Komplet wyszedl ok 100 kilka zl.

OEM to przynajmniej jesli chodzi o sprzet komp. to pojecie oznacza pakowanie luzem, bez pudelek, mysle, ze w przemysle motoryzacyjnym moze byc podobnie, albo tylko skrot taki sam a oznacza co innego...

 

Przebieg troche duzy, ciekawe ile to 'nowe' silniki bmw wytrzymaja...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...OEM to przynajmniej jesli chodzi o sprzet komp. to pojecie oznacza pakowanie luzem, bez pudelek, mysle, ze w przemysle motoryzacyjnym moze byc podobnie...

 

jOhnny, nie kombinuj już na temat OEM. ASO pudełka też ma ;) Ja niedawno widziałem zamówiony w ASO nowy silnik do M3 (S54) zapakowany w ładne pudełko, a temu OE, które sam kupuje też pudełek zazwyczaj nie brakuje.

 

hej :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZQ --> mialem ten sam dylemat co Ty w przypadku 2 filtrow, bo nie dojechaly z ASO z Niemiec niestety a chcialem wymienic -WSZYSTKO- z rzeczy wymienialnych. Widze ze kupując Knechta (nie chcialo mi sie latac 30 min do ASO i z powrotem) nie zrobilem błędu. Chociaż z Castrola 0W30 nie do końca jestem zadowolony - na zimnym silniku, od pewnego momentu dogrzewania do dogrzania słyszalny jest u mnie jeden popychacz. A liczyłem że wszystkie sie uspokoją.

 

cederson --> autko bardzo fajne, zdecydowanie nie polecam brać wszystkiego od razu (dodatki) bo potem będziesz miał problem jak ja - kolejne auto strasznie ciężko znaleźć, żeby było lepiej lub co najmniej tak wyposażone jak aktualne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZQ --> mialem ten sam dylemat co Ty w przypadku 2 filtrow, bo nie dojechaly z ASO z Niemiec niestety a chcialem wymienic -WSZYSTKO- z rzeczy wymienialnych. Widze ze kupując Knechta (nie chcialo mi sie latac 30 min do ASO i z powrotem) nie zrobilem błędu. Chociaż z Castrola 0W30 nie do końca jestem zadowolony - na zimnym silniku, od pewnego momentu dogrzewania do dogrzania słyszalny jest u mnie jeden popychacz. A liczyłem że wszystkie sie uspokoją.

 

cederson --> autko bardzo fajne, zdecydowanie nie polecam brać wszystkiego od razu (dodatki) bo potem będziesz miał problem jak ja - kolejne auto strasznie ciężko znaleźć, żeby było lepiej lub co najmniej tak wyposażone jak aktualne :D

 

Zodiac ja juz od czsu poprzedniej e39 stwierdzilem ze Castrol jest nie dla mnie :), teraz zalalem Valvoline MXL 0w30 narazie silnik chodzi jak marzenie na nim, zobaczymy jak bedzie sie sprawowal dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak tylko odbiorę to podzielę się wrażeniami.

 

Tak apropo wyposażenia to czego nie ma ten egzemplarz i co przydało by się żeby jeszcze miał dodatkowo?

 

Czy w 545i standardowo jest czujnik deszczu?

 

Jestes pewien, ze to ogloszenie jest prawdziwe i nie zostales oszukany? Podejrzanie ladnie wszystko opisane.

 

Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo, jak tylko odbiorę to auto (oczywiście jak tylko wszystko będzie OK) to chciałbym się spotkać z tym gościem z 535d po tuningu co tak dowalił jednej 545i i opisał w jednym z postów! Też wstawię chipa i zobaczymy! Jestem pewien, że każde 535d chowa się przy 545i :) Zresztą nie ma co dyskutować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo, jak tylko odbiorę to auto (oczywiście jak tylko wszystko będzie OK) to chciałbym się spotkać z tym gościem z 535d po tuningu co tak dowalił jednej 545i i opisał w jednym z postów! Też wstawię chipa i zobaczymy! Jestem pewien, że każde 535d chowa się przy 545i :) Zresztą nie ma co dyskutować!

 

Nie tylko Ty chciałbyś się z nim spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie przymierzam się do kupna za rozsądne pieniądze E60 545i 2004 z przebiegiem 160,000km. Czy myślicie czy to aby trochę nie za dużo.

Osobiście myślę że jak na ten silnik to OK? Proszę o Wasze opnie. Pozd

 

Nie przesadzaj, przebieg jak najbardzie OK.

Chociaż ostatnio w Niemczecz widziałem AUDI ALLROAD z 2006 roku, stan igła, jakby dopiero z salonu wyjechał, z przebiegiem 477.000 :twisted:

 

pozdrawiam

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo, jak tylko odbiorę to auto (oczywiście jak tylko wszystko będzie OK) to chciałbym się spotkać z tym gościem z 535d po tuningu co tak dowalił jednej 545i i opisał w jednym z postów! Też wstawię chipa i zobaczymy! Jestem pewien, że każde 535d chowa się przy 545i :) Zresztą nie ma co dyskutować!

 

Że co? Jakiego chipa do wolnossącej benzyny chcesz wstawić? Może magnetyzery też zamontuj?

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo, jak tylko odbiorę to auto (oczywiście jak tylko wszystko będzie OK) to chciałbym się spotkać z tym gościem z 535d po tuningu co tak dowalił jednej 545i i opisał w jednym z postów! Też wstawię chipa i zobaczymy! Jestem pewien, że każde 535d chowa się przy 545i :) Zresztą nie ma co dyskutować!

 

bardzo mi przykro, ze musze zburzyc twoj bezgraniczny optymizm

ale mniej wiecej po 5 sekundach Twoje 545i bedzie z tylu o pelna dlugosc auta

natomiast gdy to 535d przejedzie 400m - Twoje 545i bedzie z tylu juz o dwie dlugosci auta

sprawdzone z 3 roznymi 545i , 550i tez poleglo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj się jak nie wiesz. 545i można chipem wzmocnić do 360KM i to jest fakt.

A który tuner samym chip'em jest w stanie zagwarantować taki przyrost (poparty wykresem z hamowni)?

 

Tak z ciekawości pytam, bo patrzę sobie na stronę firmy Dinan, która jest jednym z bardziej renomowanych tunerów, i oni raptem 8 dodatkowych KM wyciągają samym chip'em z tego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo, jak tylko odbiorę to auto (oczywiście jak tylko wszystko będzie OK) to chciałbym się spotkać z tym gościem z 535d po tuningu co tak dowalił jednej 545i i opisał w jednym z postów! Też wstawię chipa i zobaczymy! Jestem pewien, że każde 535d chowa się przy 545i :) Zresztą nie ma co dyskutować!

 

bardzo mi przykro, ze musze zburzyc twoj bezgraniczny optymizm

ale mniej wiecej po 5 sekundach Twoje 545i bedzie z tylu o pelna dlugosc auta

natomiast gdy to 535d przejedzie 400m - Twoje 545i bedzie z tylu juz o dwie dlugosci auta

sprawdzone z 3 roznymi 545i , 550i tez poleglo ...

 

Chłopie skończ sie już kompromitować swoimi postami oraz swoim wyimaginowanym 550. Oraz tymi swoimi testami ktore testujesz sam w swojej głowie. 545 jest szybsze od 535d niewiele ale jest! Zreszta nie raz robili juz takie testy , choćby w top gear więc skoncz opowiadać głupoty. Test z Darkiem to nie był żaden test po ktorym on sam podniecił się jak by włąśnie uprawiał seks z samym bogiem. A na starcie, jakie mu zaproponowałem poza ruchem uliczym oraz pełnym zaangażowaniem z mojej strony nie przyjechał, ba nawet nie zadzownił że nie przyjedzie. A ty widze że po tamtym poście zrobiłeś się strasznym entuzjastom diesli choć kilkanasice postów wcześniej opowiadałeś jakie to nie jest szybkie te twoje "niby 550" itd. A jeśli się myle to wrzuć fotki tylko tym razem nie idź do ASO proszę cie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie nabijaj się jak nie wiesz. 545i można chipem wzmocnić do 360KM i to jest fakt.

A który tuner samym chip'em jest w stanie zagwarantować taki przyrost (poparty wykresem z hamowni)?

 

Tak z ciekawości pytam, bo patrzę sobie na stronę firmy Dinan, która jest jednym z bardziej renomowanych tunerów, i oni raptem 8 dodatkowych KM wyciągają samym chip'em z tego silnika.

 

No tak na szybko znalazłem np coś takiego:

 

http://www.ziptuning.nl/pl/chiptuning/Bmw-545i-E60-333-pk.html#header

 

Wygląda na dość dużego tunera i chyba jaj sobie nie robią i nie piszą bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj się jak nie wiesz. 545i można chipem wzmocnić do 360KM i to jest fakt.

A który tuner samym chip'em jest w stanie zagwarantować taki przyrost (poparty wykresem z hamowni)?

 

Tak z ciekawości pytam, bo patrzę sobie na stronę firmy Dinan, która jest jednym z bardziej renomowanych tunerów, i oni raptem 8 dodatkowych KM wyciągają samym chip'em z tego silnika.

 

No tak na szybko znalazłem np coś takiego:

 

http://www.ziptuning.nl/pl/chiptuning/Bmw-545i-E60-333-pk.html#header

 

Wygląda na dość dużego tunera i chyba jaj sobie nie robią i nie piszą bzdur.

 

pewnie nie, w szczególności jak piszą, średnie spalanie 10,5 :twisted2: :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj się jak nie wiesz. 545i można chipem wzmocnić do 360KM i to jest fakt.

A który tuner samym chip'em jest w stanie zagwarantować taki przyrost (poparty wykresem z hamowni)?

 

Tak z ciekawości pytam, bo patrzę sobie na stronę firmy Dinan, która jest jednym z bardziej renomowanych tunerów, i oni raptem 8 dodatkowych KM wyciągają samym chip'em z tego silnika.

 

Nie jestem pewny na 100%, ale podejrzewam że na amerykańskim paliwie za bardzo chipowac sie benzyny nie da. Jest gorszej jakości - mniej oktanów a więc większa podatność na spalanie stukowe.

 

Natomiast jestem pewny na 100% że można osiągnąć 360 koni, miałem nawet taką propozycje. Ale jak narazie 333 mi wystarcza na naszych autostradach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.