Skocz do zawartości

Problem z wyborem E65 czy X5


diablos661

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie to jak porównanie co lepsze lampka nocna czy moze czajnik bezprzewodowy choc ze swojego punktu patrzenia wybieram lampke nocna (E65)to w końcu klasa sama w sobie ale dla zwolenników czajników polecany jest czajnik bezprzewodowy (X5) tez ma cos z lampki sygalizujacej np.jego działanie a tak całkiem na powaznie to tylko e 65 i to jeszcze z przed liftu jest dla mnie następnym celem moze dlatego ze X nie jezdziłem a w 7er juz pare kkm mam za soba i jesli nie zmiana moto(VFR) w tym roku to juz pewnie nawet myślałbym nad nowszym modelem
Octavia 1,9TDI 110KM 2002r kombi max opcja L&K sprzedam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort jest o niebo lepszy w x5. Tego sie nie da opisac. Samo to ze siedzi sie wyzej juz nie wspomne o jezdzie w zimie to sa dwa rozne swiaty, pojedz x5 w gory to zobaczysz co sie dzieje z sedanikami, albo zaparkuj gdzies gdzie jest zaspa. NIE MA SZANS!!!

 

Na zaspach sie z założenia źle parkuje. To że lepsza trakcja (X5 ma w xDrive, nie?), to mogę uwierzyć. Komfort pewnie też - wyżej sie siedzi, amortyzacja lepsza na pewno. Ale poki nie spróbuje, nie właczam sie dalej w dyskusje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale panowie tematem jest co wybrać bmw e65/66 bądz bmw x5 tak?? tak!

więc należy sobie po 1 zadać pytanie do czego ma nam służyć samochód??

jesli chcemy komfortu,luksusu,ciszy,komfortowego zawieszenia ,masy miejsca w każdym kawałku auta,limuzyny klasy top o zacięciu sportowym to z całą pewnościa bedzie to potocznie zwana 7er czyli wieloryb :)

 

ale jeśli jak kolega pisze chcemy poszaleć po zaspach w górskich okolicach,popatrzec jak my jedziemy po metrowej zaspie a załóżmy e65 sie zakopie (mając napęd przypominam tylko na tył ) gdzie x5 ma na 4 kółka,chcemy siedzieć troche jak w traktorze tzn wysoko,kolebać sie na koleinach bo wysokie auta tak maja,

to z pewnością bedzie do tego wyśmienite x5

 

a dlaczego???

bo to co prawda oba auta ze stajni bmw ale jednak ich przeznaczenie jest bardzo inne od siebie

porównywać by tu można e65 z mercem s classe t by była równa walka bo oba są z tego samego segmentu czy np x5 i merca serii M

 

na koniec powiem tak

sam przed zakupem rozważałem x5 do zakupu jednak to co mnie zraziło to :

- w e65 mała szansa na manuala - poprostu nie produkuja w takiej konfiguracji natomiast x5 i owszem

- e65 brak skóry - nie wystepuje praktycznie -widziałem może 2 egzemplarze, natomiast x5 jest w cholere w tej wersji

- wyposażenie ogólne typu dd czy logic 7 w e65 standard w x5 no niestety nie

- grzana kierownica w e65 owszem x5 no niestety nie( mało jest z taka opcja

- siedzenia z prądem w e65 praktycznie standard w x5 niekoniecznie

- wg mnie wygoda jazdy,miejsce za kierownica i dla pasażera w e65 nie do pobicia przez x5

 

za x5 dla mnie przemawia jedynie napęd na 4 koła i to jedyny brak jaki ma wg mnie e65

tyle ode mnie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom wybor nie jest trudny...trzeba wybrac pomiedzy komfortem jazdy jaki daje e65 ,a srodkiem i komfortem jazdy na duzych kolach e39 czym jest x5 proste....wybor nalezy do ciebie koszt utrzymania zblizony,aprzyjemnosc jazdy nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.