Skocz do zawartości

zestaw pod nokię...


xman17

Rekomendowane odpowiedzi

witam. moze ktos ma w swojej bmw takie cos?? moze ktos wie jak sie takie cos montuje? czy kiera ma cos do tego? ja osobiscie mam w oplu zafirze takie cos i bardzo dobrą robote to robi ;) chodzi mi tylko o to jakie muszą byc spełnione wymagania.. co musze miec zeby takie cos zamontowac?

 

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

O jaki dokładnie zestaw pytasz?

O fabryczny nokii czy bmw?

Ja zestaw nokii niedawno wyrwałem z auta bo według mnie szpecił mi wnętrze.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey ja mam ori zestaw od bmw a bynajmniej tak mi sie wydaję bo spotkałem się jak do tej pory z dwoma rodzajami takim jak mam ja i taki co telefon jest w pozycji stojącej :P

kierownice mam zwykłą więc raczej nie ma nic do tego ;)

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//img527.imageshack.us/img527/6162/spa52091zb6.jpg

 

jak zależy ci to jak kupisz bete bez tego to z chęcią ci sprzedam bo mi to nie potrzebne i wolał bym zamiast tego zestawu podłokietnik :P

 

a tak w ogóle orientuje sie ktoś ile mogę za to sobie życzyć jak bym chciał sprzedawać ?

 

 

pzdr :norty:

czasami na drogach można spotkać wariatów co pędzą ponad swoje umiejętności na złamanie karku no na prawdę, aż czasami ciężko ich wyprzedzić.....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak sie to ma do wiązki elektrycznej?? trzeba cos dorabiac czy jest wszystko podprowadzone??

 

 

 

p.s. mi chodzi o ten stojący zestaw ;)

 

 

 

p.s. a ten co chcesz mi sprzedac to mi nie podejdzie... masz compacta a ja combi... i podłokietnik pasuje zeby mi zostal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja sie orientowałem to podejdzie bo podłokietnik od sedana pasuje do compacta ale mniejsza z tym :P

 

jak kupujesz zestaw ten stojący od noki to wszystko jest bo przecież nokia sprzedaje zestawy do aut które fabrycznie nie mają tego zestawu czyli auto nie musi mieć żadnego modułu kabli podprowadzonych etc

a poza tym wydaje mi się że to sie podłącza tylko do radia ale nie jestem pewien ;)

czasami na drogach można spotkać wariatów co pędzą ponad swoje umiejętności na złamanie karku no na prawdę, aż czasami ciężko ich wyprzedzić.....:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jeżeli cie interesuje mam do sprzedania cały oryginalny zestaw pod nokię(uchwyt, antenkę,okablowanie,głośniczek,instrukcja montażu)jest też możliwośc podłączenia pod głośniki w aucie,jest też opcją wycisznia radia podczas gdy dzwoni tel,całośc oddam dosłownie za grosze(zostało mi z inego auta)zestaw do pionowego montazu,jeżeli jesteś zainteresowany pisz na pw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.